KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (522)

FHU HENZO - Henryk Gmur - Urządzenia budowlane firmy Geda -Szczecin****

Sprzedaż nowych i używanych wciągarek dachowych i wyciągów budowlanych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń (wind) firmy GEDA.

http://www.henzowindygeda.ifg.pl/ - 17 Sie 2005

F.H.U. Kowalczyk- opał, materiały, kruszywa, sprzęt i narzędzia budowlane, powiat Wieliczka i Kraków****

FHU Kowalczyk zajmuje się handlem opałem i materiałami budowlanymi. Ponadto oferujemy sprzedaż kruszyw budowlanych, sprzętu i narzędzi budowlanych oraz transport towaru. Nasza firma mieści się w miejscowości Siercza, na terenie powiatu Wieliczka, w pobliżu miasta Kraków.

http://www.sklad-budowlany.com.pl nie/ - 3 Lip 2009

Firma budowlana ABRAS-WRONKI****

Na stronie oferta handlowa produkowanego asortymentu oraz parametry techniczne narzędzi i materiałów. Ponadto opis firmy oraz kontakt.

http://www.abras-wronki.com.pl/ - 7 Sty 2002

Firma Budowlana AGAD-Materiały Budowlane****

Hurtownia budowlana oferuje gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych (pokrycia dachowe, materiały izolacyjne, farby i lakiery itp). Na stronie znajduje się katalog oferowanych materiałów, mapka dojazdowa i dane adresowe centrali i filii.

http://www.agad.pl/ - 23 Sty 2002

Firma EKOMET-Narzędzia Budowlane****

Firma oferuje narzędzia przemysłowe jak szlifierki, frezarki, przecinarki, wiertarki itp. Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta oraz kontakt.

http://www.ekomet.com.pl/ - 23 Sty 2002

Firma RUBO****

Witryna internetowa firmy RUBO zajmującej się przede wszystkim produkcją i dzierżawą rusztowań. Strona w trzech wersjach językowych zawiera m.in. informacje o firmie i produkcji, kontakt oraz mapkę z dojazdem.

http://www.rubo.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Firma-Pro****

Na stronie można znaleźć mnóstwo informacji na temat oferty handlowej czyli pomiarowych narzędzi wykorzystywanych w budownictwie. Znajdziesz tu również dane teleadresowe firmy.

http://www.firma-pro.pl/ - 4 Lip 2002

Foltape S.C - sklep internetowy z narzędziami budowlanmi****

W ofercie sklepu internetowego Foltape S.C znajdują się narzędzia budowlane oraz pomiarowe. Asortyment obejmuje również liczne akcesoria malarskie oraz artykuły BHP.

http://tasmy-folie-narzedzia.pl/ - 30 Cze 2017

Fotowoltaika, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, oraz firma budowlana | WALMAR****

Firma WALMAR - w naszej ofercie znajdziecie Państwo panele fotowoltaiczne, inwentery, system montażowy, oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Sprzęt budowlany, rusztowania, szalunki. Budowa domów, hal, obiektów użyteczności publicznej, instalacje, wykończenia to nasza specjalność. Dodatkowo oferujemy dowóz, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych. Zapraszamy! Tylko u nas najlepszy sprzęt w najniższej cenie!

http://walmar.rzeszow.pl/ - 18 Gru 2017

Geoline - sprzęt geodezyjny ****

W ofercie firmy sprzęt geodezyjny i pomiarowy dla geodezji i budownictwa, są to m.in.: dalmierz, niwelator, tachimetr, drogomierz, lustro dalmiercze, łata niwelacyjna, teodolit oraz inny sprzęt geodezyjny.

http://www.geoline.pl/ - 28 Mar 2006

Informacje dodatkowe