KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

AK-BUD*****

Ak-bud jest importerem pokryć dachowych. Partner w branży budowlanej. Firma podejmuje się realizacji jako generalny wykonawca każdego obiektu w budownictwie kubaturowym.

http://www.ak-bud.com.pl/ - 12 Gru 2000

AS-BUD*****

As-Bud Warszawa. Pośrednictwo w obrocie - nieruchomości komercyjne. Wynajem i sprzedaż - działki, biura, grunty inwestycyjne, lokale, biurowce do wynajęcia. W ofercie firmy też wynajem sal. - centrum konferencyjne Warszawa. Wynajem sal w Warszawie - sale konferencyjne i sale szkoleniowe Warszawa.

http://www.as-bud.pl/ - 1 Paź 2018

Atrium International, biurowiec - szkolenia, konferencje*****

Nieruchomości - budynek klasy A o wysokim standardzie wykończenia. Wynajem biur - biura od 26 m^(2), instant offices. Centrum Konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych. Sale szkoleniowe i konferencyjne w Warszawie na prezentacje, szkolenia, konferencje.

http://www.atriumwarsaw.com/ - 10 Lis 2005

Buma*****

Wyspecjalizowana grupa firm budujących gotowe budynki jednorodzinne, wielorodzinne, oraz przyczepy. Dostępne projekty gotowe, domy modułowe, katalogowe.

http://www.buma.com.pl/ - 10 Maj 2004

City Self Storage - przechowalnia, magazynowanie, składowanie. Warszawa *****

Self-storage to wygodny oraz bezpieczny sposób na magazynowanie, składowanie i przechowywanie towarów, rzeczy, dokumentów. Self storage to bezpieczny magazyn do wynajęcia oraz przechowalnia i hotel dla twoich rzeczy. Pewna przechowalnia i składowanie. Na stronie info i lokalizacje.

http://www.cityselfstorage.pl/ - 14 Gru 2005

Firma Budomat. Kraków*****

Prezentacja internetowa firmy inwestycyjnej zajmującej się wykonawstwem budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych na terenie miasta Krakowa. Zdjęcia budynków i panorama widokowa.

http://www.budomat.com.pl/ - 24 Sty 2006

Firma budowlana - Spółka Pekao Development*****

Strona o budownictwie biurowym i mieszkaniowym. Wszystko o projektach: planowanych, realizowanych i zrealizowanych. Plany mieszkań i biur.

http://www.pekao-development.pl/ - 27 Lis 2001

Hale i konstrukcje stalowe,budownictwo przemysłowe : Projektowanie i produkcja :: Condix S.A*****

Firma zajmuje się realizacją obiektów budowlanych dla różnych branż przemysłowych oraz dysponuje własnym zakładem produkcyjnym Zakład produkcyjny Condix S.A.specjalizuje się w projektowaniu i produkcji lekkich konstrukcji stalowych na podstawie własnych opracowań projektowych, w produkcji drzwi, okien i ścian osłonowych z profili aluminiowych w systemie Reynaers,w produkcji przeciwpożarowych drzwi i przegród z profili stalowych w szwajcarskim systemie Jansen.

http://www.condix.pl/ - 9 Wrz 2008

Jones Lang LaSalle*****

LaSalle oferuje usługi z zakresu pośrednictwa w wynajmie, kupnie i sprzedaży powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych oraz reprezentacji właścicieli obiektów i potencjalnych najemców. Strona zawiera informacje o firmie oraz jej aktualną ofertę.

http://www.joneslanglasalle.pl/ - 22 Mar 2001

Krakowski Serwis Biurowy BIURA.KRAKOW.PL*****

Biura.krakow.pl prezentuje ofertę powierzchni biurowych na terenie Krakowa. Na bieżąco rozbudowywana i aktualna baza danych gwarantuje, że znajdziesz biuro dla swojej firmy.

http://www.biura.krakow.pl/ - 24 Cze 2004