KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

TRAP-BUDEX, Legionowo****

Firma Trap-Budex z Legionowa. Prowadzimy kompleksową realizację obiektów i konstrukcji stalowych. Wykonujemy projekty i montaż hal, pawilonów, kiosków, stacji paliwowych, stacji LPG i bram garażowych.

http://www.trapbudex.pl/ - 27 Lip 2004

Triada Dom- nowe mieszkania Wrocław****

Solidny i prężnie rozwijający się deweloper. Oferta obejmuje nowe mieszkania w przystępnych cenach zlokalizowane w atrakcyjnych okolicach. Indywidualna i profesjonalna obsługa Klienta. Liczne, sukcesywnie zakończone inwestycje na obszarze Wrocławia, Trzebincy oraz Świdnicy.

http://www.triadadom.pl/ - 10 Lut 2011

Unikat Nieruchomości****

Strona firmy działającej na warszawskim rynku nieruchomści. Podstawą działalności jest sieć dwunastu warszawskich oddziałów i filii oraz stale aktualizowany bank informacji o nieruchomościach, funkcjonujący za pośrednictwem Internetu.

http://www.unikat.com.pl/ - 16 Lip 2001

Usługi Ogólnobudowlane SANTO****

Firma istnieje od 1991 roku. Zatrudnia zespół ludzi w wysokich kwalifikacjach, który gwarantuje kompleksowe wykonawstwo wszelkich prac ogólnobudowlanych (obiekty pod klucz). Posiada niezbędny sprzęt. Współpracuje z wykwalifikowaną kadrą techniczną z doświadczeniem i uprawnieniami budowlanym.

http://www.santo.slupsk.net/ - 5 Lut 2004

Wasilewski Developer - Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski w Ełku****

Oferujemy funkcjonalne mieszkania w dogodnych lokalizacjach o wysokim standardzie wykonania w bardzo atrakcyjnych cenach! Nasze nowo budowane inwestycje mieszkaniowe to: - doskonałe lokalizacje (również w centrum miasta) - mieszania tanie w eksploatacji (niskie opłaty miesięczne) - ustawne mieszkania (alternatywne projekty mieszkań naszego architekta, możliwość łączenia mieszkań) - nowoczesne windy - monitoring - duże balkony i tarasy - 3 letnia gwarancja Ceny mieszkań zawierają opłatę za grunt. Dyktuj cenę on-line! - możesz zaproponować własną cenę za mieszkanie lub kilka mieszkań, które Cię interesują. Umów się na oglądanie mieszkań on-line! - możesz wybrać mieszkania, które Cię interesują, zostawić nam swoje dane a my skontaktujemy się i umówimy Cię na oglądanie mieszkań. Skontaktuj się z naszym doradcą klienta (87) 610-84-94

http://fbhwasilewski.pl/ - 24 Lis 2013

Wrobis S.A.****

Generalne wykonawstwo w zakresie: budownictwa przemysłowego, obiektów użyteczności publicznej, obiektów inżynieryjnych - drogowych, obiektów budownictwa mieszkaniowego. Na stronie prezentacja wykonanych projektów, certyfikaty i inne.

http://www.wrobis.com.pl/ - 28 Sty 2002

WROMAX Sp. z o.o.****

Firma budowlana WROMAX, zaprasza do przejrzenia oferty sprzedaży mieszkań w nowo realizowanych obiektach, na terenie Wrocławia. Prowadzimy inwestycje na zamówienie i na sprzedaż, zarówno jako generalny realizator jak i inwestor zastępczy.

http://www.wromax.com.pl/ - 8 Sty 2001

Wynajem biur Szczecin****

Wynajem biur w Szczecin jest teraz łatwy dzięki usługom firmy BiurodlaCiebie. Firma oferuje biura i hale w Szczecinie na wynajem, ale również place i powierzchnie składowe. BiurodlaCiebie nie jest biurem nieruchomości przez co nie pobiera opłat tytułem znalezienia hali czy biura. Dlatego właśnie oferta na wynajem biur w Szczecinie jest tak bardzo atrakcyjna. Wszystkie obiekty z oferty są własnością firmy. Wejdź na stronę internetową i odwiedź takie zakładki jak strona główna, inwestor, oferta, aktualności i kontakt w których znajdziesz wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły dotyczące oferty. BiurodlaCiebie to szeroka oferta na biura i hale w Szczecinie. Możemy sobie pozwolić na bardzo korzystne ceny i atrakcyjne stawki. Dodatkowo jesteśmy bardzo elastyczni względem dostosowania swojej oferty dla klienta. Nie wykluczamy przebudowy oraz rozbudowy obiektów oraz dostosowania terenów do wymagań klienta a także budowy dodatkowych hal. Wynajem biur w Szczecinie po atrakcyjnych cenach.

http://www.biurodlaciebie.szczecin.pl/ - 21 Maj 2015

Wynajem powierzchni biurowych i magazynowych - Businesspark Grunwald****

Centrum biznesowe Businesspark Grunwald zajmuje się wynajmem powierzchni biurowych i magazynowych w Poznaniu. Na stronie firmy można sprawdzić szczegółową lokalizację tego nowoczesnego obiektu.

http://businesspark-grunwald.pl/ - 21 Kwi 2018

Wynajem sal szkoleniowych, konferencyjnych i komputerowych w Warszawie****

Słoneczne, komfortowe sale firmy Archeion, która od 10 lat ułatwia organizację szkoleń, rekrutacji, czy wykładów, czekają na Ciebie w samym centrum Wrocławia. Gwarantujemy kompleksową obsługę Twoich spotkań, catering oraz wyjątkową atmosferę współpracy, z której do tej pory skorzystało ponad tysiąc klientów. Odwiedź naszą stronę, by uzyskać więcej informacji – wroclaw.wynajemsal.com

http://warszawa.wynajemsal.com/ - 11 Lis 2016