KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

CBN Centralny Bank Nieruchomości***

Na tej stronie znajdziesz ponad 3 tys. ofert domów, mieszkań, działek i innych obiektów.

http://www.expert.pl/ - 19 Wrz 2000

Centrum Logistyczne Transbud - Warszawa, magazyn w centrum***

Centrum Logistyczne Tranasbud - magazyn w sercu Warszawy, hale i biura. Nieruchomości magazynowe, też hala produkcyjna, suwnica, magazyny ogrzewane, magazyn z biurem. Wynajem nieruchomości - na stronie opis nieruchomości, magazynów hal w Centrum Transbud.

http://www.nieruchomosci.bizn.pl/ - 25 Lut 2004

Dieter Wieluń, Marian Stępień - pokrycia dachowe, remonty dachów***

Dieter Wieluń, Marian Stępień - jest firmą wyspecjalizowaną w dziedzinie pokryć dachowych. Wykonującą pokrycia dachowe papą termozgrzewalną, dachówką bitumiczną, pokrycia z blachy trapezowej markowych producentów na obiektach przemysłowych i budynkach mieszkalnych. Ponadto w ofercie wymiana rynnien i wykonawstwo uszczelnień dachów.

http://www.dieter.com.pl/ - 1 Mar 2006

Dom Pogodnej Jesieni, Hotel, Pensjonat***

Wojcieszów to urocze, spokojne miasteczko zagubione pośród Gór Kaczawskich w dolinie rzeki Kaczawy niedaleko od drogi krajowej z Wrocławia do Jeleniej góry.

http://www.osrodekwojcieszow.pl/ - 4 Lip 2012

ENEXBAU SP. Z O.O.***

Należy do niemieckiej firmy Energoexport GmbH Cottbus. Prace badawczo-rozwojowe w naukach technicznych i ekonomicznych. Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Projektowanie i nadzór budowlany. Inwestorstwo zastępcze. Realizacje obiektów budowlanych

http://www.enexbau.org/ - 11 Cze 2004

EUROPA CENTER - Pomieszczenia biurowe***

Budujemy, Wynajmujemy, Zarządzamy...pomieszczenia biurowych we własnych nieruchomościach. Wysoki standard. Twoje miejsce na sukces.

http://www.mre.olsztyn.pl/ - 24 Lut 2004

FILAR najem nieruchomości - magazyn i biura do wynajęcia***

Magazyn z biurem w Warszawie dzielnica Bielany. Powierzchnia magazynowa oraz atrakcyjna powierzchnia biurowa i wystawiennicza z możliwością adaptacji na powierzchnie handlowe. Hala jednoprzestrzenna. Dźwig towarowy. W nieruchomości możliwa jest produkcja.

http://www.wynajem.bizn.pl/ - 29 Cze 2004

Firma Budowlana "Stambud"***

Strona firmy budowlanej specjalizującej się w wykonawstwie "pod klucz" domów, hoteli, budynków użyteczności publicznej; zawiera ponadto pełną ofertę usług, informację o dotychczasowych realizacjach oraz o kontakcie.

http://www.stambud.pl/ - 3 Lip 2002

FKN-Firma Kontrakty Nieruchomosci***

Licencjonowane biuro pośrednictwa oferuje nieruchomości z Krakowa i południowej Polski. Znajdziesz tu informacje na temat firmy oraz najnowszej oferty.

http://www.fk-nieruchomosci.pl/ - 21 Sie 2002

Foksal Nieruchomości***

Firma pośredniczy w najmie, sprzedaży oraz wycenie luksusowych nieruchomości rezydencjalnych i komercyjnych.

http://www.foksal.pl/ - 16 Lip 2001