KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Galeria Legnicka - centrum handlowe we Wrocławiu***

Strona regionalnego centrum handlowego, położonego w sercu Wrocławia. Oferta lokali i powierzchni do wynajęcia.

http://www.galerialegnicka.pl/ - 27 Lis 2003

Galeria Tumska***

Galeria Tumska to obiekt handlowy zlokalizowany w centrum Płocka, na ulicy Tumskiej.

http://www.galeriatumska.pl/ - 9 Lis 2009

Hale stalowe - N & M Bau - magazyny, obiekty sportowe, przemysłowe***

N&M Bau zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem hal stalowych. Buduje hale przemysłowe, magazyny, obiekty sportowe, markety, konstrukcje specjalne. Wykonuje zlecenia w zakresie wymaganym przez klientów, do generalnego wykonawstwa włącznie.

http://www.nmbau.com.pl/ - 25 Lip 2005

Hale stalowe systemowe, hangary, magazyny - Lindab Butler***

Hala stalowa systemowa. System Butler to hale stalowe dla przemysłu i hale stalowe dla rolnictwa. Magazyny i hangary. Hale sportowe - hale stalowe dla biznesu.

http://www.lindab-butler.pl/ - 24 Cze 2004

HOSSA SA***

Na stronie oferta firmy inwestycyjnej zajmującej się projektowaniem i budową nieruchomości. Informacje o firmie i realizowanych projektach.

http://www.hossasa.com.pl/ - 4 Paź 2001

Hueck Polska***

Hueck Polska to firma realizująca inwestycje w aluminium. Na stronie prezentacja możliwości.

http://www.hueck.pl/ - 9 Kwi 2002

Innowacyjne rozwiązania dla obiektów***

Rozwiązania dla budynków o wysokim standardzie wykończenia. Wyposażanie i zabezpieczanie obiektów: komercyjnych, użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego o charakterze rezydencjonalnym etc. Oferujemy renomowane marki produktów, m.in.: szkło SCHOTT dla architektury, folie okienne 3M, systemy mat wejściowych i antypoślizgowych 3M, tkane wykładziny obiektowe, wykładziny winylowe, ekskluzywne meble włoskie i hiszpańskie do wnętrz; luksusowe oświetlenie; mała architektura: ławki, meble i elementy zewnętrzne. Ścisła współpraca z wykonawcami, architektami i projektantami . Drugi filar: reklama i identyfikacja wizualna 3M oraz folie samochodowe przyciemniające oraz Car Wrap. Realizujemy zamówienia dla firm oraz dla klientów indywidualnych. B2B, B2C Działamy na terenie całej Polski.

http://www.mmcpark.pl/ - 30 Mar 2009

Kompleksowa Obsługa Budownictwa***

Wegner zajmuje się kompleksową obsługą budownictwa począwszy od usług geodezyjnych, projektowych do pełnego wykonawstwa obiektów budowlanych. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://wegner.pl/ - 7 Lut 2002

MJM-service***

MJM-service to firma oferująca projektowanie, budowę i kompleksowe wyposażanie ośrodków sportowo-rekreacyjnych i narciarskich oraz usługi przedstawicielskie na rzecz firm zagranicznych.

http://www.mjm-service.pl/ - 22 Lut 2001

Montaż płyt warstwowych, płyta obornicka, płyty warstwowe***

Jesteśmy Firmą współpracującą z Producentem płyt warstwowych zajmujemy się montażem płyt warstwowych i szeroko pojętym terminem konserwacji elewacji z płyty warstwowej i konstrukcji stalowych. Ponadto montujemy wszelkie niezbędne akcesoria związane z płytą warstwową obróbki blacharskie, świetliki i okna.

http://termopanele.com.pl/ - 4 Lut 2011