KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (174)

NIeruchomości na sprzedaż w centrum Krynicy Zdrój***

Kompleks nieruchomości na sprzedaż w centrum kurortu turystycznego jakim jest Krynica Zdrój. Zainwestuj swój kapitał w Krynicy.

http://www.apartaments-krynica.com/ - 2 Mar 2005

Omega Stencel Poznań***

Zakres działalności firmy obejmuje usługi wystawiennicze oraz remontowo-budowlane.

http://www.omega-stencel.pl/ - 3 Wrz 2004

Orient - pokrycia dachowe, dachy płaskie, bitumiczne, pvc, epdm***

Orient, firma dekarska specjalizująca się w dachach płaskich, ocieplanie budynków, systemy przeciwoblodzeniowe, posadzki przemysłowe.

http://www.orient.rzeszow.pl/ - 16 Cze 2003

PBO Flens - Koszalin***

Strona prezentująca ofertę przedsiębiorstwa budowniczego, specjalizującego się w realizacji obiektów trudnych i jednostkowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane kontaktowe.

http://www.flens.pl/ - 14 Sie 2002

PHU IZOLARZ***

Strona firmy Izolarz z Suwałk oferującej usługi budowlane z zakresu montażu instalacji, krycia dachów i prac blacharskich.

http://www.izolarz.go3.pl/ - 5 Lis 2004

Polonex - najlepsze hale w Polsce***

Strona firmy, która specjalizuje się w budowie hali i konstrukcji stalowych. Na stronie znajdziecie dane teleadresowe oraz aktualną ofertę usług.

http://republika.pl/super_hale/ - 30 Kwi 2001

Powierzchnie biurowe Gdańsk - Trójmiasto***

Sprawdź na bieżąco aktualizowaną bazę nieurchomości komercyjnych na wynajem na terenie Gdańska. Zobacz lokalizacje i wynajmij odpowiednie powierzchnie biurowe dla Twojej firmy i działalności na terenie całego Trójmiasta. Odwiedź teraz naszą stronę internetową i przeglądnij oferty biur do wynajęcia.

http://www.powierzchniabiurowa.com.pl/ - 18 Mar 2011

Pracownia projektowa Ewa Lisik***

Pracownia projektowa Ewa Lisik specjalizujemy się w: projektowaniu aptek, kompleksowej aranżacji aptek, wyposażaniu aptek doradztwie technicznym, dostosowaniu istniejących aptek do obowiązujących przepisów.

http://ewa.lisik.w.interia.pl/ - 5 Mar 2004

PRB Partner Leszno***

Partner Sp. z o. o. - przedsiębiorstwo realizacji budownictwa w Lesznie. Historia przedsiębiorstwa. Struktura organizacyjna. Rodzaje prowadzonej działalności. Wyniki finansowe. Zrealizowane projekty.

http://www.prb-partner.pl/ - 30 Sie 2001

Problem - Kompleksowa Obsługa Inwestorska***

Pozykiwanie i sprzedaż, terenów, budowlane usługi projektowe, realizacja obiektów pod klucz, sprzedaż i wynajem powierzchni magazynowych. Na stronach informacje o firmie i jej strukturze, prezentacja zrealizowanych projektów.

http://www.problem.com.pl/ - 1 Kwi 2002