KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Akerbud****

Budowa domów jednorodzinnych i małych budynków biurowo-usługowych na terenie Warszawy i okolic. Remonty, przebudowy i rozbudowy.

http://www.akerbud.waw.pl/ - 9 Mar 2005

Allcon Investment - powierzchnie biurowe, biurowce Gdańsk, Gdynia****

Przedsiębiorstwo Allcon Investment zarządza nowoczesnymi biurowcami na terenie Gdańska i Gdyni. Wynajmuje powierzchnie biurowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Trójmiasta. Forma specjalizuje się w realizacji projektów biurowych własnych i zleconych.

http://www.officepark.pl/ - 6 Sie 2013

ALUX- konstrukcje aluminiowe dla budownictwa****

Firma produkuje: okna, drzwi, fasady aluminiowe, drzwi i okna ognioodporne aluminiowe

http://www.alux.com.pl/ - 8 Lut 2005

Apartamenty "Leśna Ostoja" w Ustroniu - sprzedaż****

Oferta sprzedaży lokali mieszkalnych w atrakcyjnej miejscowości górskiej. Zaciszna lokalizacja i dobre powiązania komunikacyjne.

http://lesnaostoja.com.pl/ - 10 Mar 2005

Artlex Nieruchomości****

Rynek wtórny nieruchomości: mieszkania, domy, działki, biura i lokale w Warszawie i okolicach. Informacje na temat ulgi budowalnej; doradztwo, wyceny, oferty dla inwestorów, kredyty, pomoc prawna.

http://www.artlex.com.pl/ - 12 Lip 2001

Baseny Blue Point Inżynieria basenowa KRAKÓW****

Baseny blue point Inżynieria basenowa KRAKÓW, wyłącznego przedstawiciela Technologii Myrtha Pools. Baseny sportowe, olimpijskie, rehabilitacyjne, foliowane Alkroplan.

http://www.bluepoint.pl/ - 7 Mar 2005

Biurka na godziny od Coworking zapewniają wygodną i efektywną pracę.****

Pracownia Coworking to miejsce, gdzie przedstawiciele wolnych zawodów czy prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą mogą pracować w jednym biurze. Nasza oferta jest skierowana do tych wszystkich osób, które z wielu przyczyn nie chcą pracować w domu, a wynajem całego biura nie wchodzi w grę. Coworking to idealny i opłacalny system pracy nie tylko ze względu a koszty, ale przede wszystkim ze względu na innych współpracowników. Dzięki temu możesz porozmawiać z innymi w czasie przerwy, zainspirować siebie lub rozwiązać wspólnie jakiś problem.

http://pracownia-coworking.pl/ - 23 Maj 2014

Biuro nieruchomości Jartom - pośrednictwo nieruchomości ****

Biuro nieruchomości "Jartom" z Warszawy przedstawia oferty wynajmu nieruchomości komercyjnych - biura, hale, magazyn do wynajęcia. Agencja oferuje nieruchomości komercyjne z Warszawy i okolic. Na stronie oferty nieruchomości do wynajęcia.

http://www.jartom.info.pl/ - 31 Paź 2003

Bracia Strzelczyk - Nieruchomości****

Warszawska firma obrotu nieruchomościami. Na stronie oferty sprzedaży i wynajmu, duża baza mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych.

http://www.strzelczyk.pl/ - 15 Lip 2001

Budom****

Strona gdańskiej firmy zajmującej się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków usługowo-mieszkalnych. Na stronach umieszczono oferte firmy wraz z prezentacjami koputerowymi oraz zdjęcia zrealizowanych obiektów.

http://www.budom.gda.pl/ - 29 Sie 2001