KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Budynek biurowy HAXO - Gdańsk - lokale i powierzchnie biurowe****

Budynek biurowy Haxo oferuje lokale i powierzchnie biurowe oraz płatne miejsca postojowe w centrum Gdańska (obok Sąd i Urząd Miejski). Sprzedaż lokali biurowych jest kwestią indywidualnych negocjacji.

http://www.mart.gda.pl/ - 8 Mar 2005

Centralny Fundusz Inwestycyjny, Łódź - lokale komercyjne****

Oferujemy powierzchnie biurowe, powierzchnie handlowe, nieruchomości komercyjne, wynajem lokali oraz lokale do wynajęcia.

http://www.cfi.nieruchomosci.pl/ - 20 Lis 2006

Ceraco - Developer****

Strona firmy inwestującej w budynki biurowe przeznaczone na wynajem dla firm polskich i międzynarodowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty.

http://www.ceraco.pl/ - 4 Kwi 2002

CLIP - inwestycje oraz wynajem powierzchni magazynowych****

Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycyjną dla Firm z terenu całej Europy. Zapewniamy pomoc w projektowaniu oraz finansowaniu inwestycji. Współpraca w zakresie wynajmu hal magazynowych dostosowanych do każdego rodzaju działalności.

http://www.clip.info.pl/ - 9 Sie 2007

Conrad Sp. z o.o. - budownictwo przemysłowe****

Conrad Sp. z o.o. świadczy uslugi w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Firma projektuje i buduje pod klucz obiekty przemysłowe, hale magazynowe, produkcyjne, budynki biurowe oraz związane z nimi elementy infrastruktury zewnętrznej.

http://www.conrad.com.pl/ - 29 Wrz 2005

Dortex****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie budowy domów jedno i wielorodzinnych, domków letniskowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Znajdziesz tu opis stosowanej technologii oraz prezentację dotychczasowych realizacji.

http://www.dortex.com.pl/ - 30 Lip 2002

E-biurowce - biuro do wynajęcia, Powierzchnia biurowa - Gdańsk, Katowice, Krakow, Łodź, Poznań****

Jeśli potrzebne tobie jest biuro(Gdańsk, Katowice, Krakow, Łodź, Poznań, Warszawa, Wrocław) to musisz skorzystać z wyszukiwarki ofert na naszym portalu e-biurowce. Każda przedstawiona w ofercie powierzchnia biurowa jest weryfikowana i wyczerpująco opisana. Znajdź swoje biuro(do wynajęcia) poprzez nasz serwis z ogłoszeniami powierzchni biurowych.

http://www.e-biurowce.pl/ - 14 Cze 2010

ELMARK - Stęszew - lekkie hale aluminiowe i namioty****

Firma ELMARK HALE w swojej ofercie posiada oprócz dużych obiektów budowlanych typu hale magazynowe, pawilony imprezowe czy hale i zadaszenia obiektów sportowych także namioty o małych powierzchniach użytkowych, idealnie nadające się do wykorzystania podczas organizowania niewielkich imprez okolicznościowych.

http://www.elmark-hale.com.pl/ - 29 Lip 2005

Emmerson****

Witryna Agencji Nieruchomości z Warszawy. Firma zajmuje się sprzedażą domów, mieszkań, lokali użytkowych a także ich wynajmem. Na stronie oferta i kontakt z agencją.

http://www.dzialki.emmerson.pl/ - 9 Sty 2002

Emmerson****

Witryna Agencji Nieruchomości z Warszawy. Firma zajmuje się sprzedażą domów, mieszkań, lokali urzytkowych a także ich wynajmem. Na stronie oferta i kontakt z agencją.

http://www.emmerson.pl/ - 11 Wrz 2001