KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Energopol Ekspres SA - Rybnik, Sosnowiec - wynajem powierzchni****

Prowadzimy wynajem powierzchni hal, budynków, pomieszczeń na Śląsku.

http://www.energopol.go3.pl/ - 16 Cze 2006

Euro-Consulting. Doradztwo inwestycyjne, prace budowlane i projektowe****

Strona zawiera informację o zakresie działania firmy Euro-Consulting, którym jest: doradztwo inwestycyjne, przygotowanie, prowadzenie i realizacja inwestycji, obsługa nieruchomości, działalność developerska, działalność w zakresie prac budowlanych i projektowych.

http://www.euroconsulting.com.pl/ - 8 Lip 2002

Exubud Development****

Firma zajmuje się budową mieszkań, domów oraz obiektów biurowych. Zamieszczono tu informacje o firmie, prowadzonych usługach, warunkach zakupu nieruchomości. Opisano inwestycje prowadzone w Krakowie, Warszawie i Łodzi.

http://www.exbuddev.com.pl/ - 10 Wrz 2001

Financial Invest Group Sp. z o. o.****

W skład grupy FIG wchodzi kilka firm działających na rynku nieruchomości, które jako inwestorzy zajmują się planowaniem, budowaniem oraz wynajmowaniem powierzchni biurowych i obiektów przemysłowych. Na stronie FIG zamieszczono aktualną ofertę, adresy kontaktowe oraz kilka słów o Wrocławiu, który jest głównym miejscem działalności grupy.

http://www.fig.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Firma Budowlana Adam Motłoch****

Firma budowlana posiadająca duże zaplecze techniczne. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://frb-adammotloch.pl/ - 24 Sty 2002

Gastronomia Portal, wyposażenie gastronomiczne.****

Portal gastronomiczny dla kupujących i sprzedających, giełda ofert. Meble, urządzenia gastronomiczne, wyposażenie lokali i restauracji.

http://www.gastronom.pl/ - 15 Kwi 2004

Generalne Wykonawstwo Budowlane - Kompleksowe Realizacje Hal, Bloków, Budynków Usługowych i Innych****

Generalne Wykonawstwo Budowlane - kompleksowo realizujemy hale, obiekty magazynowe, wielorodzinne, handlowo-usługowe i inne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu każda realizowana przez nas inwestycja jest wykonana w profesjonalny sposób. Do każdej inwestycji podchodzimy w indywidualny sposób. Na życzenie klienta świadczymy również doradztwo związane z kwestiami formalnymi.

http://generalne-wykonawstwo.pl/ - 29 Maj 2018

Hale****

Firmowa strona warszawskiej firmy usługowej oferującej projektowanie oraz wznoszenie hal stalowych, magazynów, chłodni i innych konstrukcji stalowych. Na wykonywane przez firmę prace dajemy minimum kilkuletnią gwarancję, a po jej upływie służymy serwisem konserwacyjnym i naprawczym.

http://www.bamix.pl/ - 2 Wrz 2010

HT-BOX - składane kontenery magazynowe****

Dzięki firmie HT-BOX można zakupić składane kontenery magazynowe. Przedsiębiorstwo oferuje obiekty w wielu rozmiarach. Siedziba znajduje się w Świdwinie.

http://ht-box.com/ - 19 Lip 2017

Internetowy Serwis Biura Nieruchomości Mister House****

Serwis internetowy, który ułatwi Ci znalezienie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i najmie mieszkań, lokali biurowych, handlowych i obiektów komercyjnych.

http://www.schmidt.com.pl/ - 16 Lip 2001