KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Investkomfort.pl****

Witryna firmy zajmującej sie budowaniem i sprzedażą mieszkań i lokali użytkowych w Trójmieście. Na stronach oferta firmy, kontakt. przetargi i realizacje.

http://www.investkomfort.pl/ - 14 Sty 2002

Konstrukcje stalowe - Stalwyk****

Stalwyk zajmuje się budowaniem hal stalowych, konstrukcji stalowych. Wszystko robi od podstaw od projektu po budowanie. Z nami pracują tylko specjaliści, dlatego nasze budownictwo jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę www tam znajduję się kompletna oferta firmy Stalwyk.

http://www.stalwyk.pl/ - 12 Paź 2012

Kontenery, biurowe, budowlane, magazynowe, socjalne - Poznań****

Pronto - producent oferuje kioski, portiernie, wartownie, przystanki oraz kontenery biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe i kontenery socjalne. Także pawilony handlowe i pawilony gastronomiczne. Zapraszamy po kontenery magazynowe, socjalne, biurowe i budowlane - Poznań.

http://www.pawilony-liczak.pl/ - 28 Lip 2010

Kontenery biurowe Garaże Kioski handlowe - Ramal****

Ramal - Przedstawiamy Państwu firmę zajmującą się produkcją i montażem profesjonalnych i dobrze wyposażonych kontenerów wszelkiego rodzaju o wysokiej jakości. Są to między innymi kontenery biurowe, socjalne, handlowe, kioski i pawilony handlowe, a także garaże. Na stronie znajdą Państwo wszystkie szczegóły oferty, opis poszczególnych produktów, dane kontaktowe firmy, a także jej dotychczasowe realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z treścią witryny.

http://www.ramal.pl/ - 2 Sie 2014

Kontiwent****

Strona internetowa firmy specjalizującej się w budownictwie modułowym. Kontiwent to producent kontenerów telekomunikacyjnych, magazynowych, sanitarnych, gastronomicznych, biurowych oraz mieszkalnych na potrzeby socjalne. Jego oferta obejmuje ponadto kioski i pawilony handlowe, a także stróżówki.

http://kontenery-producent.pl/ - 3 Kwi 2015

KRN.pl – Krajowy Rynek Nieruchomości****

KRN.pl – Krajowy Rynek Nieruchomości - to ogólnopolski portal branżowy, który oferuje bazę około 800 000 aktualnych ofert nieruchomości i inwestycji mieszkaniowych zamieszczanych przez setki firm (deweloperów, inwestorów i biura pośrednictwa) oraz osoby prywatne z całej Polski.Poza częścią ofertową, istotnym elementem portalu jest część redakcyjna składająca się między innymi z przeglądu aktualnych i istotnych informacji z rynku nieruchomości. Niekwestionowanym atutem portalu jest rozbudowany serwis prawnopodatkowy. Ponadto na portalu KRN.pl publikowane są cykliczne raporty dotyczące sytuacji na rynku nieruchomości."

http://www.krn.pl/ - 27 Paź 2016

Lamparski, docieplenie granulatem, docieplenie stropodachów, docieplenie poddaszy****

Metoda docieplania stropodachów w technologii wdmuchiwania materiałów termoizolacyjnych w postaci granulatów, jest metodą mało inwazyjną, umożliwia dotarcie ocieplenia do każdej, nawet trudno dostępnej przestrzeni, tworząc równomierną szczelną warstwę izolacyjną.

http://www.docieplenie-granulatem.pl/ - 29 Lis 2013

Lokale użytkowe i użytkowe do wynajęcia - Czerwona Torebka****

Czerwona Torebka to ogólnopolska sieć lokali handlowych. W lokalizacjach znajdujących się w całej Polsce oferuje lokale użytkowe do wynajęcia. Projekt stworzenia platformy dla handlu detalicznego stworzyły firmy o silnej pozycji o dużym doświadczeniu. Planowana sieć 4500 centrów umożliwi wygodne zakupu klientom z całego kraju.

http://www.czerwonatorebka.pl/ - 19 Mar 2013

LSH, doradztwo i pośrednictwo - nieruchomości komercyjne****

Lambert Smith Hampton - międzynarodowa agencja. Doradztwo i usługi na rynku: nieruchomości komercyjne. Pośrednictwo i doradztwo z zakresu wynajmu nieruchomości, analizy funkcjonalno-przestrzenne, zarządzanie projektami, opracowywanie strategii inwestowania, analizy rynku.

http://www.lsh.com.pl/ - 17 Cze 2005

Maxon Nieruchomości - agencja pośrednictwa nieruchomości. Warszawa****

Na stronie oferty nieruchomości - Warszawa i okolica. Wynajem i sprzedaż: domy, mieszkania, biura, sklepy, magazyny, działki, grunty i inne nieruchomości komercyjne. Aktualne oferty nieruchomości podzielone wg. działów: wynajem i sprzedaż.

http://www.maxon.pl/ - 6 Sty 2006