KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Metal-Rom - drzwi i okna PCV ALU ognioodporne****

Producent Metal-Rom oferuje okna PCV i aluminiowe, drzwi PCV, ALU oraz drzwi ognioodporne. W ofercie również fasady, ogrody zimowe i wiatrołapy.

http://www.metalrom.com.pl/ - 22 Cze 2011

Mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego bez pośrednictwa i opłat****

Nowoczesny portal z ogłoszeniami o wynajmie i sprzedaży nieruchomości bez pośredników, prowizji i ukrytych opłat. Oferuje dodatkowe usługi dla kupujących (m.in. doradztwo kredytowe, wycena nieruchomości) jak i sprzedających (home staging, doradztwo kredytowe, porady prawne) i deweloperów (wizualizacje inwestycji i mieszkań w 3D, wirtualny spacer)

http://www.ominposrednika.pl/ - 21 Lis 2016

MIKO Nieruchomości****

Firma MIKO istnieje od 1990 roku. Korzystamy z 31 linii telefonicznych w tym 12 cyfrowych (ISDN), oraz stałych łącz do Internetu. Jesteśmy zaangażowani w pracę Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

http://www.miko.pl/ - 8 Lip 2001

MIRM-AL Sp. z o.o. Firma inżyniersko-wykonawcza****

Celem działalności spółki jest wykonawstwo i montaż pełnej gamy konstrukcji aluminiowych od ślusarki po fasady aluminiowo szklane oraz konstrukcji stalowych czarnych i nierdzewnych.

http://www.mirmal.pl/ - 4 Kwi 2007

MOSTOSTAL BĘDZIN - Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane Sp. z o.o.****

P.P.B. Mostostal Będzin świadczy usługi projektowe w pełnym zakresie branżowym, zapewnia kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych i montaż konstrukcji.

http://www.mostostalbedzin.com.pl/ - 27 Sie 2003

M&W Construction - pawilony biurowe, gastronomiczne i handlowe****

W szerokiej ofercie firmy M&W Construction znajdują się wysokiej klasy pawilony gastronomiczne, kontenery biurowe i kioski handlowe. To nowoczesne obiekty nadające się do prowadzenia własnej działalności.

http://nowoczesnepawilony.pl/ - 28 Lut 2017

Nowy Dom****

NOWY DOM - Holding to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się "grupa firm budowlanych." Firma zajmuje się produkcją okien, prowadzeniem hurtowni budowlanych oraz prowadzeniem robót budowlanych. Na stronach oferta firmy, opis struktury holdingu oraz dane teleadresowe.

http://www.nowydom.com.pl/ - 17 Lip 2002

Obiekty użyteczności publicznej z klinkieru****

Firma Klinkier Dom jest wykonawcą elewacji obiektów użyteczności pubicznej z klinkieru Realizujemy inwestycje obiektów t j kina, hale sportowe, centra handlowe, komisariaty policji i sądy.

http://klinkierdom.eu/ - 8 Lut 2016

Oferta dotycząca agregatów prądotwórczych oraz klimatyzatorów marki Fairland.****

Strona zawiera ofertę firmy Ewaldi, dotyczącą agregatów prądotwórczych oraz klimatyzatorów marki Fairland. Na stronie znajdują się także linki do innych stron firmy

http://www.agregaty.com.pl/ - 21 Sie 2003

Okna PCV - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - Bramy - Ostrołęka****

Firma TOMCZAK zajmuje się montażem okien, drzwi i bram. Na stronie przedstawione są podstawowe informacje na temat oferty i technik montażu.

http://okna-tomczak.pl/ - 27 Sty 2017