KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Osiedle mieszkaniowe Ratusz Wilanów ****

Ratusz Wilanów to osiedle mieszkaniowe budowane w Wilanowie przez developera Deniz Investment Company - Ratusz Wilanów to 303 apartamenty i mieszkania przeznaczone na sprzedaż - będą oddane do użytku w IV kwartale 2003 roku. Developer Deniz Investment inwestuje w budownictwo mieszkaniowe (mieszkania, apartamenty, domy) oraz komercyjne (biurowce) - na stronie szczegółowe informacje o firmie i oferta.

http://www.ratuszwilanow.pl/ - 27 Maj 2002

Parkridge, deweloper - centra handlowe Focus Park****

Brytyjski lider w branży deweloperskiej, w Polsce buduje śródmiejskie centra handlowe, centra usługowo handlowe Focus Park oraz centra logistyczne w najlepszych lokalizacjach średniej wielkości miast.

http://www.parkridge.pl/ - 17 Cze 2005

Pianobeton - Wajm sp. z o.o.****

Wajm - producent pianobetonu. Wajm specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie podłoży, różnego rodzaju posadzek i nawierzchni oraz w kompleksowym wykonawstwie obiektów. Strony zawierają informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.pianobeton.pl/ - 11 Paź 2001

Polconsult Sp. z o. o. Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych****

Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych POLCONSULT Sp. z o. o. - projektowanie lotnisk - projektowanie lądowisk - systemy nawigacyjne - lądowiska śmigłowcowe - heliporty - dokumentacja rejestracyjna lotniska - sieci lotnisk - D VOR - NDB - ILS - remonty - modernizacje - projekty lotniskowe - nawierzchnie lotniskowe

http://www.polconsult.pl/ - 4 Lip 2006

Posadzki, elewacje, docieplenia : Generalny Wykonawca : Totalbud****

Firma Totalbud jest firmą budowlaną oferująca kompleksowe usługi, poczynając od czynności takich jak wyburzenia i rozbiórki, poprzez roboty ziemne i wykopy, aż po wylanie posadzki, zrobienie wylewki i wykonanie ocieplenia. Totalbud to jedna z największych firm budowlanych w warszawie mogący występować jako niezależny Generalny Wykonawca.

http://www.totalbud.com.pl/ - 17 Gru 2009

Powierzchnie biurowe Toruń - Kościuszko Business Point****

Kościuszko Business Point - nowoczesny biurowiec w Toruniu, oferujący ok. 6000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia jest miejscem wyznaczającym nowe trendy w biznesie.

http://www.kosciuszkopoint.pl/ - 18 Lut 2014

Pracownia Inżynierska Jacek Bednarczyk****

Pracownia Inżynierska Jacek Bednarczyk zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych, wykonuje projekty konstrukcyjne budowli, budynków oraz ekspertyzy konstrukcyjne i opinie budowlane. Biuro konstrukcyjne wykonuje w branży konstrukcyjnej projekty budynków mieszkalnych, budynków biurowych, budowli, szkół, hoteli, kładek pieszo rowerowych oraz budowli inżynierskich, fundamentów, murów oporowych, masztów. Firma wykonuje projekty konstrukcji stalowych, betonowych i drewnianych.

http://www.biurokonstrukcyjne.com/ - 2 Kwi 2015

Prefabrykowane hale stalowe i konstrukcje stalowe Lindab****

Systemowe hale stalowe i konstruckje stalowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Hale stalowe magazynowe, produkcyjne, sportowe. Hangary lotnicze, centra dystrybucyjne i logistyczne.

http://www.lindab-buildings.pl/ - 2 Maj 2005

Projektujemy i wyposażamy biura, hotele i kawiarnie! W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble biur****

Projektujemy i wyposażamy biura, hotele i kawiarnie! W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble biurowe, meble pracownicze, krzesła biurowe oraz krzesła do kawiarni i restauracji

http://www.barma.pl/ - 12 Lis 2008

Projekty domów z biura projektów Archon+****

Prezentujemy ponad 200 gotowych projektów domów. Możliwość natychmiastowego zamówienia. Wydajemy bezpłatny katalog "Domy, które kochacie". Na stronie firmy znajdziecie także alfabetyczny spis domów, informacje dotyczące sprzedaży projektów, pozwoleń na budowę, adaptacji, itp.

http://archon.pl/ - 27 Cze 2016