KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > obiekty komercyjne (176)

Przedsiębiorstwo Elektryfikacji "ELTOR" w Bydgoszczy****

Strony firmy ELTOR zajmującej się budowaniem i modernizują sieci elektroenergetycznych; zawiera pełną ofertę oraz informacje o firmie.

http://www.eltor.pl/ - 12 Gru 2001

PTR DEVELOPMENT Sp z o.o.****

PTR Development Sp. z o.o. - warszawska firma zajmująca się sprzedażą mieszkań, lokali usługowych, działek i in. Na stronie oferta kupna i sprzedaży obiektów.

http://www.ptrdevelopment.com.pl/ - 10 Wrz 2001

REMONTY MIESZKAŃ, wykończenia wnętrz, kafelkowanie, sufity podwieszane****

Oferujemy: - układanie paneli ściennych i podłogowych, - remonty mieszkań, - remonty łazienek, - usługi budowlane.

http://www.pro-bud.biz.pl/ - 20 Cze 2011

Salon, centrum, galeria wnętrz Tarnobrzeg, podkarpackie****

Salon Wnętrz zlokalizowany w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 32. Do wynajęcia I i II piętro - lokale i powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg. Łatwo dostępne parkingi, obiekt ma 3 kondygnacje które zapewniają ponad 2000 m2. Centrum wnętrz, galeria wnętrz - powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg, woj. podkarpackie.

http://www.salonwnetrz.com.pl/ - 12 Wrz 2013

Samuelsons - aranżacje wnętrz sklepów i obiektów gastronomicznych****

Strona firmy zajmującej się projektem i wyposażaniem sklepów i obiektów gastronomicznych. Na stronie zamieszczono katalog ofert, informacje o firmie oraz jej referencje.

http://www.samuelsons.pl/ - 17 Lut 2004

Sanpro - nowoczesna logistyka i dystrybucja****

Do wynajęcia magazyn i biura w Centrum Logistycznym. Magazyn z biurem, Warszawa Praga Północ. W nieruchomości powierzchnia magazynowa, powierzchnia biurowa, hala. Nowoczesna logistyka - plac składowy i manewrowy dla TIR. Nieruchomości, magazyn i hala jednoprzestrzenna do wynajęcia.

http://www.logistyka.info/ - 22 Lut 2005

Sanpro Sp. z o.o.****

Firma oferująca wynajem nieruchomości na terenie Sanpro Center - kompleksu swoich magazynów. Na stronie znajdują się zdjęcia oraz opisy techniczne budynków.

http://www.sanpro.pl/ - 3 Lut 2002

Strona domowa firmy Premex. Częstochowa****

Strona przedsiębiorstwa usługowo - wytwórczego Premex, które swojej w ofercie ma budowę sieci telekomunikacyjnych, budowę sieci intranetowych, roboty budowlane w Polsce i za granicą, usługi internetowe, handel oraz gastronomię.

http://www.premex.pl/ - 6 Sty 2006

Super Nieruchomości - nieruchomości Rzeszów****

Na naszej stronie super-nieruchomosci.com znajdą Państwo najlepsze oferty nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w takich miastach jak Rzeszów i Kraków. Wśród nich działki, mieszkania, domy. Na naszej stronie super-nieruchomosci.com znajdą Państwo najlepsze oferty nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w takich miastach jak Rzeszów i Kraków. Wśród nich działki, mieszkania, domy. Z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na usługi doradcze powstał u Nas dział obsługi inwestycji, którego celem jest pomoc w znalezieniu doskonałej działki pod budowę swojej inwestycji. W naszej bazie nieruchomości znajdziecie Państwo działki budowlane, komercyjne oraz grunty inwestycyjne w Krakowie i Rzeszowie.

http://www.super-nieruchomosci.com/ - 12 Sie 2017

System-S - budownictwo dla firm i klientów indywidualnych****

Profesjonalne budownictwo z pasją oraz rzetelnie zrealizowane projekty to dewiza firmy System-S. Nasza firma nieustannie się rozwija poprzez inwestycje w nowoczesne technologie i pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy Naszych prac był zgodny z oczekiwaniem klienta, normami bezpieczeństwa jak i z panującymi trendami. Zapewniamy państwu pełen profesjonalizm oraz gwarancję na wykonane usługi. Rzetelność i wiarygodność naszej firmy oraz jakość oferowanych przez nas usług budowlanych potwierdzają liczne certyfikaty i referencje wystawione przez naszych klientów.

http://www.system-s.eu/ - 9 Paź 2013