KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > oprogramowanie (60)

Sacer s.c.****

Firma jest producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie zasobami mieszkaniowymi. Na stronie znajdziecie listę produktów wraz z opisami. Są to m.in. Pakiet Dom, Administracja, Banki, Czynsze, FK, Kasa, Koszty i inne. Są tu także informacje o serwisie.

http://www.sacer.com.pl/ - 17 Kwi 2000

SPECBUD - Oprogramowanie dla budownictwa - www.specbud.pl****

Programy Pakietu SPECBUD są przydatne w pracy projektantów budowlanych, architektów, inspektorów nadzoru i wykonawców oraz producentów wyrobów budowlanych, a także studentów i uczniów szkół budowlanych. Znajdują zastosowanie przy projektowaniu obiektów małych i średnich, a także w analizie większych konstrukcji. W ofercie firmy są programy do analizy statycznej oraz do projektowania konstrukcji żelbetowych, drewnianych, stalowych, murowych, a także fundamentów i konstrukcji specjalnych.

http://www.specbud.pl/ - 25 Lut 2009

Straty wody - modelowaniesieci.pl****

Straty wody to zjawisko które powoduje również znaczne straty ale finansowe dla firm wodno kanalizacyjnych. Podczas przepływu wody do gospodarstw czy mieszkań, często występują różne przecieki, awarie, które automatycznie generują straty. Nasza firma, zajmuje się modelowaniem sieci, w taki sposób by te starty były optymalnie małe.

http://modelowaniesieci.pl/ - 22 Mar 2017

System Norma - szkolenia i kursy Gdynia****

W ofercie firmy z Gdyni programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma oferuje też kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs, szkolenie Norma.

http://www.kosztorys.com.pl/ - 21 Sie 2012

System Windows 7,8,10 - Sklep z oprogramowaniem Microsoft****

Systemy operacyjne firmy Microsoft to jedne z najczęściej wybieranych rozwiąząń. Wybierane przez miliony użytwkoników na całym świecie. Kupując licencję zapewniasz sobie bezpieczeńswtwo i regularne aktualizacje. Poznaj możliwości oprogramowania Microsoft odwiedzając autoryzowany sklep.

http://sklep.centrumxp.pl/2737,1,1,kategoria,Windows_10.aspx#/ - 4 Lis 2015

SYSTEmEG Sp. z o.o.****

Firma oferująca program do zarządzanie nieruchomościami. Znajduje zastosowanie zarówno w przypadku małych wspólnot, jak i dużych spółdzielni mieszkaniowych.

http://www.systemsm.pl/ - 27 Sty 2015

Systemy inteligentnego domu - Project Service Wrocław****

Oferta firmy Project Service z Wrocławia - inteligentne instalacje, automatyka do domu i mieszkania. Profesjonalne instalacje elektryczne i teletechniczne oraz systemy bezpieczeństwa.

http://project-service.pl/ - 9 Lis 2017

Zarządzanie należnościami****

Jeżeli postawisz na AR Manago to zyskasz od razu wyjątkowy system informatyczny do zarządzania należnościami przedsiębiorstw Account Receivables Management. Zapewni on Tobie jedynie same korzyści, jak choćby najwyższe standardy bezpieczeństwa danych, gdzie wszelkie informacje i pliki przechowywane są na bezpiecznych serwerach z szyfrowanym protokołem https. Możesz więcej przeczytać o nim na stronie internetowej firmy.

http://armanago.com/ - 28 Sty 2015

3F Vision***

CAD CAM Projektowanie, bezpłatny program do projektowania, freeware.

http://www.3f.com.pl/ - 12 Sie 2003

Aslan Wydawnictwa Elektroniczne***

Niedrogie, aktualizowane programy komputerowe zawierające informację prawną i normalizacyjną (przepisy, orzecznictwo, komentarze, Polskie Normy).

http://www.aslan.pl/ - 20 Lut 2002