KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > oprogramowanie (57)

System Norma - szkolenia i kursy Gdynia****

W ofercie firmy z Gdyni programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma oferuje też kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs, szkolenie Norma.

http://www.kosztorys.com.pl/ - 21 Sie 2012

System Windows 7,8,10 - Sklep z oprogramowaniem Microsoft****

Systemy operacyjne firmy Microsoft to jedne z najczęściej wybieranych rozwiąząń. Wybierane przez miliony użytwkoników na całym świecie. Kupując licencję zapewniasz sobie bezpieczeńswtwo i regularne aktualizacje. Poznaj możliwości oprogramowania Microsoft odwiedzając autoryzowany sklep.

http://sklep.centrumxp.pl/2737,1,1,kategoria,Windows_10.aspx#/ - 4 Lis 2015

SYSTEmEG Sp. z o.o.****

Firma oferująca program do zarządzanie nieruchomościami. Znajduje zastosowanie zarówno w przypadku małych wspólnot, jak i dużych spółdzielni mieszkaniowych.

http://www.systemsm.pl/ - 27 Sty 2015

Systemy inteligentnego domu - Project Service Wrocław****

Oferta firmy Project Service z Wrocławia - inteligentne instalacje, automatyka do domu i mieszkania. Profesjonalne instalacje elektryczne i teletechniczne oraz systemy bezpieczeństwa.

http://project-service.pl/ - 9 Lis 2017

Zarządzanie należnościami****

Jeżeli postawisz na AR Manago to zyskasz od razu wyjątkowy system informatyczny do zarządzania należnościami przedsiębiorstw Account Receivables Management. Zapewni on Tobie jedynie same korzyści, jak choćby najwyższe standardy bezpieczeństwa danych, gdzie wszelkie informacje i pliki przechowywane są na bezpiecznych serwerach z szyfrowanym protokołem https. Możesz więcej przeczytać o nim na stronie internetowej firmy.

http://armanago.com/ - 28 Sty 2015

3F Vision***

CAD CAM Projektowanie, bezpłatny program do projektowania, freeware.

http://www.3f.com.pl/ - 12 Sie 2003

Aslan Wydawnictwa Elektroniczne***

Niedrogie, aktualizowane programy komputerowe zawierające informację prawną i normalizacyjną (przepisy, orzecznictwo, komentarze, Polskie Normy).

http://www.aslan.pl/ - 20 Lut 2002

ATHENASOFT Sp. z o.o.***

ATHENASOFT działa na rynku oprogramowania związanego z kompleksową obsługą firm budowlanych i inwestycyjnych (kosztorysowanie i harmonogramowanie prac, zarządzanie przedsięwzięciami...) Wykonuje też oprogramowanie dla Administracji Państwowej oraz dla małych i średnich firm. Na stronie produkty, cennik, formularz zamówienia, dystrybutorzy...

http://www.athenasoft.com.pl/ - 25 Lut 2000

BEWA Programy na zamówienie***

Firma oferuje program ADM dla zarządców nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, służący do naliczania czynszu, rozliczania kosztów, w tym mediów oraz wpłat mieszkańców. Ponadto - programy na zamówienie, szkolenia i doradztwo w dziedzinie informatyki.

http://www.bewa.waw.pl/ - 1 Kwi 2005

Biuro Usług Kosztorysowych i Informatycznych***

Kosztorysy ofertowe, inwestorskie, powykonawcze, przedmiary robót oraz bazy danych MS Access do fakturowania, analizy zleceń, analizy wydatków, itp.

http://www.nb.com.pl/sumpt/ - 5 Paź 2000