KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > oprogramowanie (60)

STEPSYSTEM***

STEPSYSTEM - polski producent schodów do pomieszczeń mieszkalnych. Producent oprogramowania wspomagającego proces projektowania i produkcji schodów.

http://www.stepsystem.pl/ - 20 Gru 2001

Super.net***

W serwisie znajdziesz programy, emulatory, gry i inne ciekawe rzeczy.

http://www.supernet.friko.pl/ - 8 Mar 2004

System zarządzania urządzeniami EIB oraz Inteligentych Domów***

NETxAutomation jest oprogramowaniem umożliwiającym planowanie oraz zarządzanie tak pojedynczymi jak i wieloma sieciami EIB. Dzięki możliwości podłączenia równocześnie różnych bramek, dowolnie programowalnym reakcjom na zdarzenia EIB oraz wizualizacji danych z dowolnych elementów EIB system NETxAutomation daje nowe możliwości w projektowaniu, budowie oraz zastosowaniu sieci EIB. System ten został już wdrożony w dużej ilości projektów na całym świecie, znalazł uznanie światowej organizacji EIBA oraz w pełni współpracuje z systemami firm ABB, Johnson&Controls, Siemens, Citect SCADA, ICONAG czy Honeywell BMS.

http://netxautomation.pl/ - 19 Sie 2004

ArCADiasoft - CAD software, architecture and construction**

ArCADiasoft to polski producent oprogramowania CAD. Oferta firmy zawiera programy do projektowania i obliczeń konstrukcji budowlanych (Konstruktor, Rama 3D/2D), programy do obliczeń cieplnych budynków, audytu i termomodernizacji (ArCADia-TERMO). Nakładki do programu Intellicad i AutoCAD. W ofercie firmy są również programy do projektowania wnętrz oraz wizualizacji, renderingu i modelowania obiektów 3D (ArCon, ArCADia-ARCHITEKTURA)

http://www.arcadiasoft.eu/ - 21 Cze 2012

ArCADiasoft | Programy CAD dla budownictwa**

ArCADiasoft to polski producent oprogramowania CAD. Oferta firmy zawiera programy do projektowania i obliczeń konstrukcji budowlanych, programy do obliczeń cieplnych budynków, audytu i termomodernizacji oraz wizualizacji, renderingu i modelowania obiektów 3D. Nakładki do programu Intellicad i AutoCAD.

http://www.arcadiasoft.pl/ - 21 Cze 2012

Inteligentne instalacje elektryczne - GFT**

Nasza firma oferuje Państwu w pełni profesjonalne instalacje elektryczne, które można by określić mianem inteligentnych. Projektowanie tego typu instalacji nie jest łatwym zadaniem, dlatego zapraszamy Państwa serdecznie na nasza stronę internetową. Właśnie tam zobaczyć można projekt inteligentnego domu.

http://www.gft.pl/ - 4 Lut 2011

Oprogramowanie dla budownictwa i nie tylko**

Programy dla budownictwa i nie tylko. Programy "Kalkulator obciążeń" i "Konwerter DWG/DXF" w wersjach testowych do ściągnięcia.

http://mochcom.w.interia.pl/ - 22 Mar 2004

Program RM - Win**

Program do analizy statycznej płaskich konstrukcji prętowych.Strona powstała w jednym celu, aby studenci i nie tylko mogli ściągnąć z niej ten użyteczny program.

http://www.rmwin.one.pl/ - 16 Sie 2004

Spolszczenia i lokalizacje do programów**

Strona poświęcona jest w całości tematowi lokalizacji programów. Zawiera materiały pomocnicze w postaci: gotowych programów, artykułów, kursów programowania itp. rzeczy na tematy związane z własnoręczną modyfikacją programów.

http://maniac64.prv.pl/ - 3 Sie 2004

TerMap**

Mapternet jest firmą zajmującą się oprogramowaniem inżynierskim pracującym w środowisku WinCE (palmtopy). Najnowszym produktem jest graficzny rejestrator polowy TerMap.

http://www.mapternet.com.pl/ - 8 Lut 2001