KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > projekty (1 199)

Domy w INTERIA.PL*****

Serwis dotyczący projektowania oraz sprzedaży typowych projektów domów jednorodzinnych. W ofercie ponad 200 gotowych projektów domów, o powierzchni od 48 do 292 m.kw. Na stronie prezentowane są: rzuty, przekroje, wizualizacje, oraz modele 3D. Często aktualizowane przepisy i porady budowlane.

http://domy.interia.pl/ - 10 Lut 2005

3DLive - wizualizacja*****

3D Live - wizualizacje architektoniczne, wizualizacje 3D, filmy z wnętrz projektowanych pomieszczeń, architektura i wystrój wnętrz, tworzenie modeli w przestrzeni 3D. Architektura, wizualizacja - współpracujemy z architektami w kraju i za granicą. Na stronie oferta, opis i dane kontaktowe firmy, przykłady wizualizacji, dostępne w czterech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, polskiej i rosyjskiej.

http://www.3dlive.pl/ - 1 Gru 2005

AbcProjekt- projekty domów*****

Małopolska firma działającą w branży budowlanej, która realizuje inwestycje na wszystkich etapach ich powstawania. Oferta obejmuje zarówno gotowe szkice budynków w dużej rozpiętości stylistycznej i powierzchniowej jak i projekty na specjalne zamówienie.

http://www.abcprojekt.pl/ - 23 Lis 2010

A.B.I. ARCHITEKCI - Piotr Szeliński, Rezydencje, Domy*****

Na stronie zamieszczono następujące działy: pracownia, rezydencje, domy, apartamentowce, budynki biurowe, centra handlowe, oferta...

http://www.abi-architekci.pl/ - 27 Kwi 2004

Agrobisp Kraków Sp. z o.o.*****

Oferujemy projekty gotowe domów jednorodzinnych, garaży i obiektów towarzyszących, a także usługi w zakresie projektowania architektonicznego. Na stronie znajdują się też dane teleadresowe firmy.

http://www.agrobisp.com.pl/ - 21 Lip 2004

APA Architekci*****

Na stronie poznasz profil działalności firmy, portfolio, dane kontaktowe a także możesz ściągnąć firmowe gadżety.

http://www.apa.pl/ - 23 Cze 2004

Aranżacja i projektowanie wnętrz - ENTIVA Studio Pruszków, Warszawa*****

ENTIVA Studio oferuje projektowanie i aranżację wnętrz i ogrodów, projekty koncepcyjne i kompleksowe, wizualizacje 3D wnętrz i budynków, nadzór autorski, doradztwo przy wyborze mieszkania/domu, projekty całościowe lub częściowe (projekty łazienek, salonów, kuchni), zakupy z klientem. Oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic.

http://www.entivastudio.pl/ - 29 Wrz 2014

Aranżacja wnętrz | pinkmartini.pl*****

Pinkmartini oferuje aranżacje wnętrz dla każdego, a także projekty specjalnie przy budowie domu, lub przygotowania mieszkania pod sprzedaż i wynajem. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Pinkmartini.pl.

http://pinkmartini.pl/ - 22 Sty 2013

Aranżacje wnętrz oraz wystrój wnętrz mieszkalnych i publicznych*****

Serwis informacyjny i usługowy z branży wnętrz. Usługi projektowania, wystrój wnętrz i aranżacja wnętrz. Analizy nieruchomości, konsultacje, projekty wnętrz, porady.

http://www.arsdeco.pl/ - 25 Lut 2008

Aranżacje wnętrz projekty wnętrz - Intellio designers - projektant wnętrz Kraków*****

Intellio designers to jedno z najbardziej kreatywnych biur aranżacji wnętrz na "projektowej" mapie Polski. Nasza firma to zespół profesjonalistów, którzy przenoszą marzenia, potrzeby i indywidualne preferencje Klientów w trójwymiarową rzeczywistość. Gwarantujemy, że usługi Intellio designers z nawiązką przekroczą Państwa oczekiwania Serdecznie zapraszam na indywidualne spotkanie w naszym biurze w Krakowie na Zakopiance

http://intellio.pl/ - 25 Sie 2015