KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > projekty (1 199)

ARTDOM Rafał Tokarek - Inwentaryzacja architektoniczna budowlana instalacyjna.****

Inwentaryzacje architektoniczne, budowlane, konstrukcyjne, instalacyjne budynków i obiektów budowlanych. Uzyskiwanie zaświadczeń o samodzielności lokali, określanie udziałów, pomiar części wspólnych budynków, podatek od nieruchomości.

http://www.artdom.pev.pl/ - 17 Lut 2017

ARTE Projektowanie wnętrz Lublin, projektant wnętrz Lublin tel. 510 234 892****

ARTE Projektowanie wnętrz Lublin tel. 510 234 892 zajmuje się projektowaniem wnętrz dla firm i klientów indywidualnych. Projektowanie wnętrz Lublin i okolice. Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Projektant wnętrz Lublin dostosuje się do państwa indywidualnych wymagań i zadba o ich prawidłową realizację. Oferujemy nadzór nad realizacją projektu tak, by inwestor mógł zaoszczędzić swój czas. Cena za projekt jest ustalana indywidualnie, bo indywidualnie podchodzimy do każdego projektu. Projektowanie wnętrz Lublin, projektant wnętrz Lublin, projekty wnętrz Lublin, architekci Lublin, ARTE Lublin

http://www.arte.lublin2.pl/ - 12 Lut 2016

Art-Flora - firma z Gliwic zajmująca się projektowaniem ogrodów****

W zakresie usług firmy Art-Flora mieszczącej się w Gliwicach i działającej na terenie Śląska, leży projektowanie i pielęgnacja ogrodów oraz zakładanie trawników.

http://www.artflora.eu/ - 26 Sty 2016

ascom. Rzeszów****

Firma ASCOM Rzeszowa zajmuje się wdrażaniem kompletnych stanowisk projektowych CAD, sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania, obsługą biur projektowych, szkoleniami w obsłudze programów, serwisem technicznym i innymi usługami (wydruki wielkoformatowe, wizualizacje komputerowe, wektoryzacje, archiwizacja projektów,...)

http://www.ascom.pl/ - 23 Sty 2006

ASELAT - wnętrza. Warszawa****

Firma od 9 lat i zajmującą się kompleksowym wyposażaniem biur, banków, urzędów, przedsiębiorstw i instytucji. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, wykonywaniem prac adaptacyjno-remontowych aż po dostawy mebli, wykładzin, oświetlenia i niezbędnego wyposażenia.

http://www.aselat.com.pl/ - 24 Sty 2006

Atar Atelier Architektoniczne s.c. Katowice****

Pracownia Architektoniczna specjalizująca się w opracowywaniu dokumentacji projektowych obiektów służby zdrowia. Na stronie: informacje o firmie, oferty projekty i realizacja, publikacje oraz dane kontaktowe.

http://www.atar.net.pl/ - 24 Sty 2006

Atrium****

Warszawska pracownia architektoniczna wykonująca projekty budowlane. Na stronie znajduje się katalog wykonanych projektów.

http://www.atrium.waw.pl/ - 11 Lut 2002

Autorska Pracownia Architektoniczna Kwadro. Gliwice****

Projekty architektoniczno budowlane obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, domów jedno i wielorodzinnych, urbanistyka, projekty wnętrz. Oto oferta, na której więcej informacji znajdziesz na stronie.

http://www.kwadro.gliwice.pl/ - 24 Sty 2006

Autorska Pracownia Architektury MMA****

Autorska Pracownia Architektury MMA Łódź - Bogna i Maciej Markowscy. Działalność: projekty architektoniczno-budowlane, prace przygotowawcze, projekty inżynierskie, obsług formalno-prawna.

http://www.mma.cad.pl/ - 16 Sty 2001

Autorska Pracownia Konstrukcyjna "WOJDAK"****

Usługi projektowe w zakresie projektów branży konstrukcyjno-budowlanej.

http://ryszardwojdak.pl/ - 28 Paź 2013