KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > projekty (1 199)

Domus - gotowe projekty domów.*****

Domus - gotowe projekty domów. Architekci, domy parterowe.

http://www.domus.wroc.pl/ - 2 Maj 2005

Ewka Świadectwa Energetyczne*****

EWKA Świadectwa Energetyczne świadczy usługi w zakresie: certyfikat, audyt energetyczny, świadectwo energetyczne budynku. Działamy w takich miastach jak Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Wrocław, Poznań oraz Łódź. Serdecznie zapraszamy do współpracy biura projektowe, architektów oraz firmy budowlane.

http://www.certyfikat-energetyczny.edu.pl/ - 22 Wrz 2010

Firma Budomat. Kraków*****

Prezentacja internetowa firmy inwestycyjnej zajmującej się wykonawstwem budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych na terenie miasta Krakowa. Zdjęcia budynków i panorama widokowa.

http://www.budomat.com.pl/ - 24 Sty 2006

Gotowe projekty domów, budynków gospodarczych i komercyjnych*****

Szeroka oferta ponad 400 gotowych projektów domów jednorodzinnych zróżnicowanych wielkościowo i funkcjonalnie, ponadto około 70 projektów budynków gospodarczych i komercyjnych.

http://www.kbprojekt.pl/ - 2 Sie 2004

Gotowe projekty domów, domy jednorodzinne - domywtradycji.pl*****

Gwarantujemy najwyższą jakość opracowanej dokumentacji, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem i świetną opinią Inwestorów. Kupując projekt za pośrednictwem Domów w Tradycji mogą być Państwo pewni, że jest on zgodny z aktualnymi normami i rozporządzeniami prawa budowlanego.

http://www.domywtradycji.pl/ - 15 Maj 2009

Hale i konstrukcje stalowe,budownictwo przemysłowe : Projektowanie i produkcja :: Condix S.A*****

Firma zajmuje się realizacją obiektów budowlanych dla różnych branż przemysłowych oraz dysponuje własnym zakładem produkcyjnym Zakład produkcyjny Condix S.A.specjalizuje się w projektowaniu i produkcji lekkich konstrukcji stalowych na podstawie własnych opracowań projektowych, w produkcji drzwi, okien i ścian osłonowych z profili aluminiowych w systemie Reynaers,w produkcji przeciwpożarowych drzwi i przegród z profili stalowych w szwajcarskim systemie Jansen.

http://www.condix.pl/ - 9 Wrz 2008

INNA PRACOWNIA. Warszawa*****

Serwis zawiera informacje o pracowni, jej dane teleadresowe, opis oferowanych usług, listę ważniejszych klientów firmy oraz fotografie wnętrz zaprojektowanych przez "Inną pracownię".

http://www.innapracownia.com.pl/ - 24 Sty 2006

Innowacyjne systemy suchej zabudowy wnętrz*****

Projektujesz? Budujesz dla siebie lub innych? Jestes dystrybutorem? To strona dla Ciebie...

http://www.lafargenidagips.pl/ - 15 Mar 2001

KAROS*****

Produkcja pomostów pływających, przystani, stojaków rowerowych, barier odgradzających i zaporowych, sanek, balustrad, systemów mocowań anten, a także projektowanie w zakresie domów mieszkalnych i użyteczności publicznej.

http://www.karos.com.pl/ - 10 Sty 2001

katalog projektów domów jednorodzinnych*****

Znajdziecie tutaj bogaty zbiór projektów domów jednorodzinnych ze zdjęciami, planami, opisami, również informacje o fimach budowlanych.

http://www.archigraph.pl/ - 1 Mar 2001