KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > projekty (1 201)

Kosacki domy - domy z drewna całoroczne, domy z bali*****

Budowan domów z drewna, domy z bali, drewniane domy, domy całoroczne, domki letniskowe.Firma Kosacki Domy jest firmą produkującą ekologiczne domy z drewna w systemie szkieletowym jak i z bala. Jej korzenie sięgają aż trzeciego pokolenia, które zajmowało się budownictwem drewnianym. Doświadczenie oraz wiedzę czerpano z starych rad dziadów i pradziadów Górali, a rozwój i jakość czerpiemy z dóbr dzisiejszego rynku technologicznego.

http://www.kosackidomy.pl/ - 17 Lis 2010

KRAJOBRAZY - projekty domów jednorodzinnych. Wrocław*****

Strona firmy oferującej gotowe projekty domów jednorodzinnych, projekty domów piętrowych, domy wolnostojące, domy bliźniacze, domy szeregowe. Projekty gotowe możliwe do zamówienia przez Internet

http://www.krajobrazy.com.pl/ - 24 Sty 2006

Kwadrum s.c.*****

Firma zajmuje się głównie budownictwem jednorodzinnym (projekty i prowadzenie inwestycji) oraz projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji aluminiowych (werandy, ogrody zimowe, okna i drzwi, przedsionki, śniany kurtynowe). Na stronie obejrzysz zrealizowane prace oraz znajdziesz dane teleadresowe firmy.

http://www.kwadrum.civ.pl/ - 18 Lip 2002

Polskie Okna*****

Strona w całości poświęcona oknom. Informacje o doborze, wykonaniu i instalacji okien. Ponadto adresy firm sprzedających i montujących stolarkę okienną.

http://www.polskieokna.pl/ - 15 Lip 2001

Portal dla architektów i inwestorów. Wrocław *****

Aktualności z branży architektury i budownictwa Bezpłatne usługi dla architektów: wpis do bazy pracowni , własna strona internetowa, konto pocztowe, giełda pracy, ogłoszenia. Największa baza danych o pracowniach projektowych i architektonicznych w Polsce.

http://www.architekci.pl/ - 23 Sty 2006

Projekty domów*****

Firma Archeton - oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych oraz projekty garaży. Domy jednorodzinne, domy drewniane - projekty domów drewnianych. Na stronie katalog, poradnik inwestora oraz forum.

http://www.archeton.pl/ - 2 Kwi 2009

Projekty domów.*****

Strona firmy Nux, zajmującej się projektowaniem domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych oraz mebli. Na stronie umieszczone są zdjęcia oraz rzuty zrealizowanych projektów.

http://www.nux.pl/ - 28 Mar 2003

Projekty domów - ArchDesign. Komorów*****

Ponad 250 projektów domów jednorodzinnych, od mało skomplikowanych i tanich, przez domy tradycyjne z poddaszem użytkowym, domy awangardowe, nowatorskie, pałacyki, dworki, obiekty komercyjne - projekty przyciągające uwagę.

http://www.archdesign.pl/ - 24 Sty 2006

Projekty domów - biuro projektowe NNDom*****

Projekty domów jednorodzinnych w stylu NNDom. Oferta aranżacji projektowych gotowych domów z wizualizacjami oraz indywidualne adaptacje i rozwiązania dla wymagających inwestorów. Poradnik dla małego inwestora i osoby budującej własny dom sposobem gospodarczym. Wszystko o przepisach i prawie budowlanym. Na stronie kilka bestsellerowych projektów takich jak dom z okiennicami i dom ergonomiczny, które w latach ubiegłych cieszyły się największym zainteresowaniem rodzin budujących swój nowy dom jednorodzinny. Warto zwrócić uwagę na domy szkieletowe wykonane z drewna w nowoczesnej technologii budowanej.

http://nndom.pl/ - 22 Wrz 2010

projekty domów - DOMINANTA. Białystok*****

Katalog gotowych projektów domów jednorodzinnych. DOMINANTA to grupa projektowa skupiająca projektantów wszystkich branż budowlanych. Na stronie zapoznasz się z dotychczasowymi realizacjami oraz projektami.

http://www.dominanta.pl/ - 24 Sty 2006