KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > projekty (1 201)

ABC Projektów domów - Projektoskop.pl****

Nowatorski portal budowlany na którym znajdziesz ogromną ilość informacji w tematach: projektowanie i budowa domu, urządzanie wnętrz oraz ogrodów. W serwisie również wiele poradników dotyczących przede wszystkim budownictwa. Buduj razem z nami.

http://www.projektoskop.pl/ - 24 Sie 2009

AC - Studio****

Prywatne biuro projektów. W ofercie usługi w zakresie projektowania, doradztwa technicznego oraz prowadzenia procesu inwestycyjnego w budownictwie. Przykłady zrealizowanych projektów i informacje o firmie.

http://www.acstudio.com.pl/ - 11 Lut 2002

AC Design - projektowanie, aranżacja wnętrz i ogrodów, remonty****

Biuro projektowe AC Design zajmuje się projektowaniem wnętrz, aranżacją ogrodów oraz remontami. Zapewniamy fachową pomoc na każdym poziomie realizacji, poczynając od fazy projektowej,a kończąc na nadzorze oraz profesjonalnym wykonaniu. Wykonujemy prace zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z Klientem.

http://elite-design.pl/ - 22 Mar 2014

Acid Studio- Grupa Projektowa Joanna Kwaek - aranżacja, projektowanie, architektura wnętrz.****

ACID STUDIO Grupa Projektowa Joanna Kwaek - aranżacja, projektowanie, architektura wnętrz. Firma zajmująca się usługami w zakrsie projektowania i wnętrz budynków mieszkalnych i biurowych.

http://www.acidstudio.com.pl/ - 28 Kwi 2009

Aeon Form - projekty nagrobków****

Indywidualne, unikalne i nietypowe projekty nagrobków, trumien oraz urn - AEON FORM.

http://www.aeonform.com/ - 13 Sie 2014

AFJ - domy z bali , z litego drewna, drewniane domy****

Budujemy domy z bali drewnianych, z litej bali oraz szkieletowe z drewna. W naszej ofercie znajdują się drewniane domy całoroczne od 74 do 300 m2, a także elementy wystroju ogrodu, czyli altanki, grile czy meble ogrodowe. Nasze domy są niepowtarzalne, zdrowe oraz piękne. Wejdź i sprawdź w galerii domów z bali.

http://www.afj.com.pl/ - 24 Lis 2008

Agama Projekt, Aranżacja wnętrz oraz mieszkań, Kraków****

Agama Projekt oferuje aranżację wnętrz, mieszkań, lokali użytkowych, apartamentów oraz loftów. Wykonujemy projekty mieszkań, lokali użytkowych, mebli oraz domów rekreacyjnych.

http://www.agamaprojekt.pl/ - 16 Maj 2007

Agencja Projektowa MultiForm****

Oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych, garaży, projekty domów rekreacyjnychi, obiektów towarzyszących, a także usługi w zakresie projektowania architektonicznego.

http://www.multiform.com.pl/ - 31 Paź 2003

Agnieszka i Grzegorz Miąsko****

Agnieszka i Grzegorz Miąsko - małżeństwo architektów. Informacje o wykształceniu, zakresie wykonywanych prac projektowych oraz przykładowe realizacje.

http://republika.pl/agm/ - 24 Maj 2002

Agrobisp. Kraków****

Firma zajmuje się projektowaniem w budownictwie jednorodzinnym. Na stronie znajdziecie informacje ogólne, kilkaset projektów gotowych oraz albumy projektów.

http://www.agrobisp.krakow.pl/ - 24 Sty 2006