KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > projekty (1 199)

AM Project - projektowanie samochodów, logo, tworzenie makiet aut****

Biuro projektowe AM Project we Wrocławiu oferuje projektowanie logo, prototypów samochodów, tworzenie makiet architektonicznych. Pracowaliśmy nad koncepcją auta New Warsaw. Wykorzystujemy technologię druku 3D. Szczegóły na naszej stronie.

http://am-project.pl/ - 1 Gru 2016

AMB Architekci - Architekt Poznań, Biuro projektowe Poznań****

AMB Architekci to poznańska pracowania projektowa specjalizująca się w projektach architektonicznych oraz aranżacji wnętrz. Jako zespół istnieje od 2010 roku. Zespół stanowią wysokiej klasy projektanci, którzy dbając o każdy szczegół, tworzą piękne i inspirujące przestrzenie.Z chęcią będziemy towarzyszyć inwestorowi w jego zmaganiach z przestrzenią, jej formą i funkcją, przejmując na siebie ciężar znajomości sztuki budowlanej, ergonomii, poszukując rozwiązań zgodnych z jego gustem i intencją. Z wizjonerskim zapałem podejmiemy się również adaptacji przestrzeni do nowych potrzeb inwestora. Projektujemy obiekty o różnorodnej funkcji w przestrzeni publicznej, jak również wnętrza mieszkalne dla inwestorów indywidualnych.

http://ambarchitekci.pl/ - 1 Mar 2014

Ambient Architekci****

Biuro Projektowe Ambient Architekci. Pełnimy usługi projektowe, doradctwo, nadzór autorski w budownictwie. Projekty Budowlane, koncepcyjne, Projekty wykonawcze i powykonawcze, opracowania wielobranżowe. Zespół uprawnionych projektantów - członków IARP i PIIB. Proponujemy: Projekty wielobranżowe (architektoniczne, konstrukcyjne, instalacyjne, technologiczne, akustyczne, itd.) Inwentaryzacje aranżacje wnętrz projekty zagospodarowania terenu projekty ogrodów i przestrzeni publicznych projekty drogowe obiekty małej architektury charakterystyki i świadectwa energetyczne kosztorysy i specyfikacje techniczne uzgodnienia i opinie techniczne doradztwo artystyczne i techniczne opracowania graficzne, wizualizacje i animacje komputerowe, inne opracowania wynikające z charakteru inwestycji. Działamy na terenie całego Pomorza. Obszar naszej działalności to m. in.: Województwo Pomorskie, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, całe Kaszuby i inne miasta.

http://www.ambient-architekci.pl/ - 25 Wrz 2012

Aneby Sp. z o.o. Place zabaw Hags w Polsce.****

Oficjalny przedstawiciel producenta placów zabaw Hags, na terenie Polski.

http://aneby.pl/ - 14 Lut 2015

Angobud - roboty budowlane i wykończenia wnętrz****

Firma Angobud z Lublina zajmuje się stawianiem domów i świadczeniem usług remontowo-budowlanych. Dzięki wykształceniu murarskiemu oferuje również roboty budowlane oraz wykończenia wnętrz.

http://www.angobud.pl/ - 1 Lut 2017

Anwer Projekt - projekty budowlane, świadectwa energetyczne****

Biuro Projektowe AnwerProjekt wykonuje projekty budynków mieszkalnych, gospodarczych, usługowych, instalacji wod-kan, c.w.u., c.o., wentylacji, gazu ziemnego i płynnego, przyłączy wod-kan oraz projekty termomodernizacji.

http://www.anwerprojekt.pl/ - 26 Mar 2013

APA'97 Projekty domów jednorodzinnych, projekty budownictwa wielorodzinnego. Wrocław****

APA97 Projekty domów jednorodzinnych, projekty budownictwa wielorodzinnego, projekty budownictwo użytecznosci publicznej, projekty budownictwo przemysłowe.

http://www.apa97.rok.pl/ - 25 Sty 2006

APCUBE Architektura Wnętrz Agnieszka Pałkowska****

Pracownia APCUBE projektuje wnętrza prywatne i publiczne. Główny obszar naszej działalności to Gdańsk, Sopot i Gdynia, ale pracujemy również poza Trójmiastem.

http://apcube.pl/ - 23 Lis 2014

Apis SA - Domy z drewna szkieletowe****

Firma Apis S.A. to uznany w branży producent domów o konstrukcji szkieletowej z drewna lub z bali. Naszą specjalnością jest projektowanie oraz budowa domów całorocznych, ale też zajmujemy się wykonaniem obiektów letniskowych.

http://www.apissa.pl/ - 12 Wrz 2013

APO ARCHITEKCI - Autorska Pracownia Architektoniczna Agnieszki i Pawła Osińskich. Warszawa****

Projekty obiektów użyteczności publicznej, obiektów dydaktycznych , obiektów przemysłowych, projekty budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych.

http://www.apoarchitekci.com.pl/ - 24 Sty 2006