KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > spółdzielnie mieszkaniowe (116)

CADENA S.A.*****

Strona prezentująca firmę developerską. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej ofercie, aktualnych promocjach, wydarzeniach oraz kontakt.

http://www.cadena.pl/ - 20 Lis 2001

Przedsiębiorstwo Budowlane INPRO - mieszkania, apartamenty, nieruchomości - Gdańsk i Trójmiasto*****

P.B. Inpro Sp. z o.o. jest jedną z liczących się firm budowlanych działających na Wybrzeżu i za granicą zajmującą się głównie kompleksową realizacją inwestycji budowlanych takich jak: budynki mieszkalne, handlowo-biurowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej. Nasza oferta to mieszkania i luksusowe apartamenty w najciekawszych dzielnicach Trójmiasta. Uzupełnienie działalności INPRO stanowi produkcja prefabrykatów dla potrzeb budownictwa.

http://www.inpro.com.pl/ - 3 Wrz 2003

Zarządzanie nieruchomościami warszawa, konserwacja budynków*****

EasySpace - Zarządzanie nieruchomościami Warszawa, administracja nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe, osiedla mieszkaniowe, zardządzanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkalnymi. Konserwacja niercuhomości, konserwacjie instalacji, przeglądy okresowe

http://www.easyspace.pl/ - 3 Sie 2010

Apartamenty "Przy Królikarni".****

Strona prezentująca komfortowe osiedle mieszkaniowe położone w dzielnicy Warszawa Mokotów. Znajdziesz tu prezentację osiedla, informacje o Zarządzie Współnot i Administracji. Ponadto akty prawne i ogłoszenia.

http://www.apartamentyprzykrolikarni.pl/ - 14 Paź 2002

Audyt Energetyczny, Termomodernizacja, Monitoring energii****

Serwis energooszczędności budynków: Audyt energetyczny, świadectwo energetyczne budynku, termomodernizacje, projektowanie energooszczędne i energetyczne, monitoring energii, finansowanie.

http://www.dekris.pl/ - 10 Paź 2005

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa****

Znajdiesz tu statut spółdzielni, jej strukturę organizacyjną, prezentację zasobów, a także aktualności dotyczące jej działalności.

http://www.bsm.bytom.pl/ - 30 Lip 2002

Eurofresh wentylacja, nawiewniki, montaż nawiewników****

Firma wentylacyjna zajmująca się sprzedażą i montażem nawiewników firmy aereco i aldes na Śląsku. Nawiewniki zapewniają doprowadzenie odpowiedniej ilości świeżego powietrza do pomieszczenia są sposobem na rozwiązanie problemów wentylacyjnych np. parowania okien, wykwitów pleśni i grzyba. Strona opisuje działalność firmy, produkty, ceny, najczęstsze problemy z wentylacją, umożliwia zadanie pytania doradcy. Klientami firmy są osoby fizyczne (wentylacja mieszkań i domów), spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, służba zdrowia, szkolnictwo i inne. Firma jest certyfikowanym montażystą nawiewników aereco.

http://www.frankfresh.pl/ - 31 Paź 2007

Firma budowlana Status****

Strrona domowa oferta firmy - budowiczego osiedla Morena w Szczecinie. Domy i mieszkania na sprzedaż.

http://www.status.com.pl/ - 15 Sie 2001

Kandro-2 - deweloper****

Strona zawiera informacje o przedsiębiorstwie budowlanym i o jego aktualnych inwestycjach. Znajdziesz tu referencje firmy i relacje z przebiegu realizacji aktualnej budowy.

http://www.kandro-2.pl/ - 20 Sie 2002

Karpaty Sp. z o.o.****

Strona spółki Karpaty, w jej ofercie: budownictwo mieszkaniowe - Firma Developerska, oferta sprzedaży domów i mieszkań.

http://www.karpaty-dom.pl/ - 14 Wrz 2001