KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > spółdzielnie mieszkaniowe (116)

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagórze***

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagórze w Gdyni zamieszcza aktualną ofertę mieszkań, budowy domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Strona zawiera również katalog usług wraz z galerią oraz dane kontaktowe.

http://www.zagorze.com/ - 2 Kwi 2004

Spółdzielnia Mieszkaniowa Ziemi Krakowskiej - Żabiniec***

Internetowa prezentacja krakowskiej dzielnicy - informacje o osiedlu, warunki mieszkaniowe. Oferta spółdzielni - prezentacja proponowanych mieszkań.

http://www.zabiniec.pl/ - 25 Sty 2002

Sprzątanie wrocław***

Jeśli jesteście zapracowani i nie macie czasu na sprzątanie we własnym domu, jeśli do tego posiadacie dzieci to nasza firma GLIMMER jest idealnym rozwiązaniem. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem i sprzątaniem mieszkań, biur, hoteli, szpitali zakładów produkcyjnych i innych tego typu lokalizacji. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt wyposażony w filtry powietrza który usunie z waszego wnętrza cały niepotrzebny kurz i brud nie robiąc przy tym zamierzania w powietrzu. Działamy na terenie Wrocławia, Świdnicy, Świebodzic i Wałbrzycha.

http://www.glimmer.com.pl/ - 28 Gru 2012

SSM --> Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa --> Siedlce***

Strona Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej Siedlce. Zarząd, telefony, przetargi, ogłoszenia, statut, galeria...

http://www.ssm.net.pl/ - 21 Lip 2004

Strona Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani w Białymstoku***

SM "Budowlani" - informacje o spółdzielni, zarządzie, ofercie.

http://www.budowlani.bialystok.pl/ - 17 Lis 2003

TBS Zgierz - Towarzystwo Budownictwa Społecznego***

Niedrogie i komfortowe mieszkania w dogodnej lokalizacji, o wysokim standardzie i pełnym wykorzystniu nowoczesnych technologii. Galeria inwestycji, technologii, projekty, dane kontaktowe.

http://www.tbs.zgierz.pl/ - 15 Gru 2003

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz informacje dotyczące realizowanych inwestycji, wspólnoty mieszkaniowe, przetargi, ogłoszenia, akty prawne, formularze oraz informacje kontaktowe.

http://www.ttbs.com.pl/ - 11 Gru 2003

Wawel Service***

Serwis krakowskiego developera. Na stronach można znaleźć informacje o firmie, realizowanych przez nią inwestycjach oraz bardzo dokładną prezentację aktualnej oferty.

http://www.wawel-service.com.pl/ - 22 Sie 2001

Wilga-Iskra***

Jedna z trzech administracji zarządzających zasobami mieszkaniowymi w Spółdzielni Mieszkaniowej Gocław-Lotnisko na Pradze Południowej w Warszawie. Informacje o działalności i zasobach mieszkaniowych.

http://www.wilga-iskra.com.pl/ - 30 Sty 2002

WTBS***

Strona Wałbrzyskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego - produkty i usługi, stawki i opłaty, inwestycje, kontakty, wspólnoty mieszkaniowe.

http://www.wtbs.walbrzych.pl/ - 20 Wrz 2000