KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > spółdzielnie mieszkaniowe (116)

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa****

Zrzeszenie spółdzielni mieszkaniowych w mieście. Dane teleadresowe poszczególnych spółdzielni, informacje o działalności i zasadach ich funkcjonowania.

http://www.ksm.katowice.pl/ - 29 Sty 2002

Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego****

Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego: ogłoszenia, przetargi, mieszkania, historia firmy.

http://www.ktbs.pl/ - 22 Gru 2004

Mardimex Sp. z o.o.****

Serwis firmy z Wieliczki zajmującej się budownictwem. Można tu znaleźć informacje o firmie i jej ofercie oraz zdjęcia zakończonych inwestycji.

http://www.mardimex.com.pl/ - 4 Wrz 2001

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu****

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych zarządza budynkami mieszkalnymi w Kaliszu. Na stronie znajdują się informacje o firmie i aktualne przetargi na roboty budowlane, dzierżawę terenu i najem lokali.

http://www.mzbm.kalisz.pl/ - 16 Lut 2005

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom****

Spółdzielnia działa na terenie Warszawy od 20 lat, w tym czasie wybudowała i zasiedliła 1500 mieszkań. Na stronach informacje podstawowe, realizacje, inwestycje, projekty.

http://www.nowydom82.com.pl/ - 4 Paź 2001

MSM Tarchomin****

Spółdzielnia sprzedaje mieszkania na posiadanych przez siebie osiedlach, buduje i sprzedaje garaże, domy jednorodzinne, wynajmuje lokale użytkowe, prowadzi zakłady remontowe, działalność społeczno-wychowawczą, śwetlice i inne. Ponadto zdjęcia osiedli, skład zarządu.

http://www.msm.tarchomin.waw.pl/ - 29 Sty 2002

MSM Toruń****

Serwis Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Toruniu. Znajdziecie tu informacje bieżące, obowiązujące stawki opłat oraz oferty mieszkaniowe.

http://www.msm.torun.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Osiedle Domów Jednorodzinnych****

Strona prezentująca spółdzielnię mieszkaniową. Znajdziesz tu historię firmy, informacje o realizacjach oraz aktualności, kontakt, wzory umów i statut.

http://www.odj.com.pl/ - 6 Maj 2002

Osiedle na Skraju Puszczy: domy jednorodzinne na sprzedaż Poznań,****

Osiedle na skraju Puszczy pod Poznaniem ma dla Państwa bardzo atrakcyjną ofertę: domy jednorodzinne Poznań, domy na sprzedaż Poznań, domy pod Poznaniem i działki pod Poznaniem. Interesuje Państwa hasło: \"sprzedam nowy dom Poznań\"? To dobrze Państwo trafiliście. Deweloper Poznań przygotował bardzo atrakcyjną ofertę. Zapraszamy do naszego biura na Wierzbięciach po szczegóły tej propozycji. Czekamy!

http://www.onsp.pl/ - 8 Wrz 2009

Sam-81****

Międzyzakładowa pracownicza spółdzielnia budowlano-mieszkaniowa oferuje mieszkania na nowo powstających osiedlach, w różnych rejonach Warszawy. Lokalizacja osiedli, warunki lokalowe, ceny.

http://www.sam-81.pl/ - 29 Sty 2002