KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > spółdzielnie mieszkaniowe (116)

Beskidzkie Ustronie - nowoczesne mieszkania, nowe budownictwo, nowe mieszkania, apartamenty w górach***

Komfortowe apartamenty mieszkalne w Ustroniu - Nowoczesne przyjazne budownictwo. Mieszkania pełne słońca z widokiem na góry. Duże tarasy. Wielkość mieszkań w dowolnej aranżacji od 34 do 170 metrów kwadratowych. Domy posiadaj± energooszczędne systemy grzewcze oraz s± budowane z materiałów wysokiej jakości

http://www.beskidzkie-ustronie.com.pl/ - 19 Mar 2004

Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa***

Oprócz informacji o samej spółdzielni (rys historyczny, członkowie zarządu, regulaminy, statuty) na stronie można znaleźć informacje o jej zasobach - zdjęcia, opisy, mapki i zakresie działalności (sprzedaż, wynajem lokali, organizacja imprez kulturalno-oświatowych). Można tu również zapoznać się z aktualną ofertą (zdjęcia, opisy, mapki i ceny), a także z artykułami z miesięcznika "Wiadomości Spóldzielcze".

http://www.sm.chorzow.pl/ - 25 Kwi 2002

Docieplenia, elewacje budynków; termomodernizacje***

Prezentacja firmy wykonującej ocieplenia i elwacje budynków, zajmującej się kompleksową termomodernizacją budynków wielkokubaturowych. Na stronie: projekty, referencje, kontakt.

http://www.fasadapl.com/ - 17 Wrz 2003

Dom2000 Spółdzielnia mieszkaniowa. Warszawa***

Na stronie oferta spółdzielni.

http://www.dom2000.waw.pl/ - 11 Kwi 2002

Gabloty aluminiowe***

Produkcja, sprzedaż gablot i witryn z profili aluminiowych oraz drewna. Oferujemy gabloty wewnętrzne (np. na klatki schodowe) jak i zewnętrzne odporne na warunki atmosferyczne zarówno naścienne jak i wolnostojące.

http://www.gabloty-arabeska.pl/ - 16 Wrz 2011

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Węgierskiej Górce***

Strona GS SCh w Węgierskiej Górce koło Żywca. Informacje o firmie, wykaz placówek.

http://www.gs-wg.zywiec.pl/ - 11 Sty 2002

Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Sączu***

Oficjalna strona Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Sączu, na której przeróżne informacje o spółdzielni. Skład Zarządu i Rady Nadzorczej. Najświeższe aktualności spółdzielcze oraz znajdziesz porady prawne i ogłoszenia.

http://www.grodzkasm.nsnet.pl/ - 25 Mar 2002

InfoState - zarządzanie nieruchomościami***

InfoState oferuje zarządzanie nieruchomościami. Poznań jest głównym terenem działania firmy, która oferuje wynajem mieszkań bez pośredników. Zarządca nieruchomości swoją ofertę przygotował pod kątem takich instytucji jak spółdzielnia i wspólnota mieszkaniowa. Poznań zachęcamy do skorzystania z oferty tej profesjonalnej firmy.

http://www.infostate.pl/ - 31 Lip 2017

Inwestycja - Budowlana Spółdzielnia Mieszkaniowa***

Na łamach strony znajdziesz opis historii i działalność spółdzielni, informacje na temat jej zarządu oraz szczegółowa oferta mieszkaniowa.

http://www.bsminwestycja.pl/ - 25 Sty 2002

Komunalne TBS Sp. z o.o. w Białymstoku***

Serwis Towarzystwa Budownictwa Spółdzielczego prezentuje inwestycje: istniejące, budowane i planowane. Informacje teleadresowe siedziby firmy, terminy oddania nowych bloków, ogłoszenie o otwarciu przedszkola oraz propozycja inwestycji.

http://www.tbs.bialystok.pl/ - 29 Sty 2002