KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > spółdzielnie mieszkaniowe (117)

Komunalne TBS Sp. z o.o. w Białymstoku***

Serwis Towarzystwa Budownictwa Spółdzielczego prezentuje inwestycje: istniejące, budowane i planowane. Informacje teleadresowe siedziby firmy, terminy oddania nowych bloków, ogłoszenie o otwarciu przedszkola oraz propozycja inwestycji.

http://www.tbs.bialystok.pl/ - 29 Sty 2002

Kurdwanów Nowy***

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kurdwanów Nowy" w Krakowie. Na stronie szeroka informacja o lokalizacji osiedla, infrastrukturze, komunikacji, zieleni i warunkach rekreacyjnych, istniejącej i budowanej strukturze handlowej oraz stanie obecnych budynków i prowadzonych inwestycjach.

http://www.kurdwanow-nowy.krakow.pl/ - 25 Kwi 2002

LWSM Morena***

Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa - na jej stronie znajduje się opis mieszkań do wynajęcia (ceny), a także wykaz instytucji i obiektów znajdujących się pod jej patronatem lub na terenie przez nią obejmowanym (place zabaw, administracje, sklepy, instytucje państwowe, parkingi). Oprócz tego można tu zapoznać się z wykazem nazwisk członków rady nadzorczej oraz gospodarzy domów.

http://www.morena.com.pl/ - 25 Kwi 2002

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Dąbrowie Górniczej***

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Dąbrowie Górniczej jest jednostką organizacyjną Urzędu Miejskiego Dąbrowa Górnicza. Przedmiotem działalności Zakładu jest bieżące zaspokajanie potrzeb najemców mieszkaniowego zasobu gminy, administrowanie lokalami użytkowymi oraz świadczenie innych zleconych usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. W witrynie informacje prawne, przetargi, ogłoszenia, dane teleadresowe.

http://www.mzbm-dg.pl/ - 21 Paź 2003

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. - Płock***

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Płocku jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnośc ią, której właścicielem wszystkich udziałów jest Gmina Płock. MTBS Sp. z o.o. rwychodzi na przeciw rozwojowi rynku mieszkań czynszowych.

http://www.mtbs.plock.pl/ - 21 Paź 2004

Młodzierżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa ENKLAWA.***

O Spółdzielni, historia i bieżące plany, osiedla, władze Spółdzielni, przetargi/ogłoszenia, statut, formularz kontaktowy, dane kontaktowe.

http://www.enklawa.budowlany.pl/ - 15 Gru 2003

Moduł - Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa***

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa MODUŁ - budownictwo jednorodzinne, inwestycja w Kątach Węgierskich (gmina Nieporęt). Informacje o ofercie, inwestycjach.

http://www.sbm-modul.waw.pl/ - 30 Lis 2001

MSM Zrzeszeni***

Międzyzakładowa spółdzielnia mieszkaniowa. Informacje o firmie oraz aktualna oferta mieszkaniowa.

http://www.zrzeszeni.zis.com.pl/ - 29 Sty 2002

Oficjalna Strona Internetowa Spółdzielni Mieszkaniowej Zieleniec w Toruniu***

Informacje o SM Zieleniec, regulaminy, oferta mieszkaniowa, aktualności itd.

http://www.smzieleniec.pl/ - 12 Lut 2004

Ogólnopolski TBS***

Strona Ogólnopolskiego Towarzystwa Budownictwa Spolecznego - oddział Gdańsk - jedna z form pozyskania niedrogiego mieszkania.

http://www.tbs.org.pl/ - 29 Wrz 2000