KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 017)

CUMULUS Roboty Budowlane i Wysokościowe****

CUMULUS - Roboty Budowlane i Wysokościowe, Prace alpinistyczne, Usługi wysokościowe, Alpinizm przemysłowy, 87-100 Toruń, ul. Szarych Szeregów 4f/65, Polska, tel. +48 606 722 401 więcej na www.nawysokosci.pl

http://nawysokosci.pl/ - 26 Cze 2007

CX FACTOR- izolacja natryskowa Poznań****

Firma zajmuje się wykonywaniem poliuretanowych izolacji natryskowych będących skuteczną i szybką formą ocieplania poddasza. Ten typ rozwiązania znajduje zastosowanie w większości budynków (nawet tych nieforemnych). Poszukując 100% bezpiecznej izolacji budynku będzie to korzystna decyzja. Firma wykorzystuje innowacyjne metody. Kompleksowe doradztwo i profesjonalne działania. Rozsądne ceny i perfekcyjna jakość wykonania.

http://www.cxfactor.com.pl/ - 30 Kwi 2016

Cyklinowanie Konin****

Wykonujemy w Koninie i okolicach: Cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, renowację parkietów, schodów drewnianych, montaż podłóg, tarasów, parkietów. Posiadamy referencje.

http://sites.google.com/site/cyklinowaniekonin/ - 20 Lis 2012

DABAT- wynajem podnośników****

Nasza firma oferuje wynajem funkcjonalnych podnośników koszowych. Usługi realizujemy przede wszystkim na terenie Wrocławia.

http://www.dabat.pl/ - 5 Lip 2016

Dach-Mir - drzwi****

Dach-Mir to firma, jaka specjalizuje się w pracach budowlanych. Oferujemy konstrukcje dachowe, pokrycia dachowe, hale, domy z drewna, drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, meble drewniane oraz schody. Meble drewniane realizujemy na specjalne życzenie, które są ręcznie rzeźbione. Realizujemy stoły, krzesła, szafy, półki, słupy, balustrady, itp. Do wyrobu używamy tylko najlepszego gatunku drewna. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację wszelkiego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnią praktyką. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna propozycja i więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.dach-mir.pl/ - 11 Maj 2013

Dachy Śląsk****

Jesteśmy firmą handlowo-usługową specjalizującą się w dziedzinie pokryć dachowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi doradcze i wykonawcze. Zapewniamy kompleksową obsługę od bezpłatnego doradztwa przez wycenę, po wykonanie pokrycia dachowego

http://www.termo-dach.pl/ - 25 Kwi 2014

DAN-INWEST Sp. z o. o.****

Strona www firmy zajmującej się produkcją wyrobów z betonu oraz mieszanki betonowej. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz silną pozycję na rynku.

http://www.daninwest.com.pl/ - 22 Wrz 2016

Dar-Bud - kostka brukowa, ogrodzenia****

Działająca w Grodzisku Mazowieckim i w jego okolicach firma usługowa zajmuje się stawianiem ogrodzeń betonowych, panelowych oraz siatkowych, a także układaniem kostki brukowej.

http://www.db-db.pl/ - 4 Cze 2014

DĄB-BET - szamba betonowe, zbiorniki retencyjne i na deszczówkę****

Producent szamb betonowych. Dąb-Bet wykonuje także zbiorniki retencyjne i na deszczówkę. Firma zapewnia wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen.

http://www.szamba-super.pl/ - 24 Kwi 2015

Dekarz Warszawa****

Papadach jest firmą z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w naprawie, konserwacji, budowy nowych dachów jak i przebudowy starych. Firma Papadach swoją działalność rozpoczęła na początku 1998 roku i od tamtego czasu, stale się rozwija, kolejno o następne województwa. Obecnie Papadach prowadzi działania na rynku Mazowieckim oraz Lubelskim. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe usługi dekarskie, szukacie Państwo firmy która pomaluje dach? wymieni papę? czy wyremontuje dach od 0? chętnie się tego podejmiemy!

http://papadach.pl/ - 7 Cze 2017