KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 980)

Dom pasywny, energooszczędny, koszt budowy****

Nasza firma projektuje i wykonuje domy pasywne i energooszczędne. Oprócz usług wykonawczych, oferujemy pomoc w oszacowaniu kosztów budowy!

http://www.domy-energo.pl/ - 8 Maj 2014

Dom-Max - całoroczne domy drewniane jednorodzinne i wielorodzinne, domy w technologii tradycyjnej.****

Firma Dom-Max specjalizuje się budową domów w technologii szkieletu drewnianego - najpopularniejszego sposobu budowy domów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, oraz coraz bardziej rozpowszechnianego w Polsce. Wykonujemy również ocieplenia ścian zewnętrznych metodą bezspoinową (BSO) budynków nowopowstałych i już istniejących (termomodernizacja).

http://www.dom-max.com.pl/ - 26 Lip 2007

Domodom - blog o budownictwie, porady remontowe****

Zapraszamy do odwiedzin strony Domodom - bloga o budownictwie i poradach remontowych. Znajdziecie tutaj artykuły o urządzaniu wnętrz i pracach wykończeniowych. Sporo ciekawostek.

http://www.blog.domodom.pl/ - 8 Sie 2017

Domy Czystej Energii Sp. z. o.o - projekty budynków pasywnych i energooszczędnych****

Biuro oferujące wyjątkowe, gotowe projekty parterowych budynków niskoenergetycznych. Schematy przedstawiające energooszczędne i pasywne domy jednorodzinne, dostępne są w atrakcyjnych cenach.

http://www.domyczystejenergii.pl/ - 10 Lip 2015

Domy drewniane****

Firma Profi - Bud oferuje Państwu swoje usługi. Nasza główna profesją jest budowa domów drewnianych. Jako praktycy branży nadążamy za aktualnymi trendami polecając naszym klientom domy z bala. Remont domów drewnianych nie stanowi również dla nas problemu. Wszelkie powierzone nam prace wykonujemy terminowo, kompleksowo oraz w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy.

http://naturtech.com.pl/ - 18 Lis 2016

Domy kanadyjskie drewniane, szkieletowe - Majstersztyk****

Majstersztyk wykonuje domy kanadyjskie w technologii szkieletowej. Domy drewniane, szkieletowe to energooszczędne, solidne i tanie w wykonaniu konstrukcje, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego.

http://www.tworzymyzdrewna.pl/ - 19 Lip 2011

Domy letniskowe, gospodarcze, mieszkalne z drewna****

Tylko w naszej ofercie najkorzystniejsza propozycja domów mieszkalnych z drewna. Można u nas zamówić również wykonanie domów letniskowych i gospodarczych. Oferujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

http://www.dompol-domyzdrewna.com.pl/ - 14 Paź 2014

Domy szkieletowe Nowy Sącz, Małopolska****

Strona internetowe należąca do firmy oferującej wykonywanie domów szkieletowych.

http://www.techwood.com.pl/ - 2 Sie 2016

Domy z bali****

Eurobrus to rodzinna firma z piękną i długą historią działalności, która projektuje i stawia domy drewniane, tzn. z bali i płazów. Są one bardzo piękne, komfortowe, relatywnie tanie, a do tego ekologiczne i energooszczędne. Dzięki naszej wielkości, umiejętnościom, doświadczeniu, budujemy domy w bardzo szybkim tempie, a jednocześnie nie zapominamy o tym, że nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie w przypadku budownictwa.

http://eurobrus.pl/ - 14 Mar 2015

Domy z bali pod klucz - Log House****

Firma Log House zajmuje się projektowaniem oraz stawianiem drewnianych domów z bali pod klucz. Podczas realizacji zamówienia wykorzystuje tradycyjne metody budownictwa.

http://www.loghouse.com.pl/ - 28 Lut 2017