KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 114)

DAN-INWEST Sp. z o. o.****

Strona www firmy zajmującej się produkcją wyrobów z betonu oraz mieszanki betonowej. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz silną pozycję na rynku.

http://www.daninwest.com.pl/ - 22 Wrz 2016

Dar-Bud - kostka brukowa, ogrodzenia****

Działająca w Grodzisku Mazowieckim i w jego okolicach firma usługowa zajmuje się stawianiem ogrodzeń betonowych, panelowych oraz siatkowych, a także układaniem kostki brukowej.

http://www.db-db.pl/ - 4 Cze 2014

DĄB-BET - szamba betonowe, zbiorniki retencyjne i na deszczówkę****

Producent szamb betonowych. Dąb-Bet wykonuje także zbiorniki retencyjne i na deszczówkę. Firma zapewnia wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen.

http://www.szamba-super.pl/ - 24 Kwi 2015

Dekarz Warszawa****

Papadach jest firmą z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w naprawie, konserwacji, budowy nowych dachów jak i przebudowy starych. Firma Papadach swoją działalność rozpoczęła na początku 1998 roku i od tamtego czasu, stale się rozwija, kolejno o następne województwa. Obecnie Papadach prowadzi działania na rynku Mazowieckim oraz Lubelskim. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe usługi dekarskie, szukacie Państwo firmy która pomaluje dach? wymieni papę? czy wyremontuje dach od 0? chętnie się tego podejmiemy!

http://papadach.pl/ - 7 Cze 2017

DOBOSZ MARIUSZ montaż dachów płaskich śląsk****

Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusz Dobosz z Chorzowa. Od 1989 roku specjalizujemy się w usługach dekarskich, ciesielskich oraz wysokościowych, które realizujemy na obszarze województwa śląskiego i nie tylko. Budujemy, naprawiamy i przerabiamy dachy, układamy pokrycia dachowe, montujemy okna dachowe i rynny, a także wykonujemy wszelkie obróbki blacharskie. Poza tym wykonujemy prace projektowe z zakresu instalacji odgromowych. Nasze dotychczasowe realizacje mogą Państwo obejrzeć w galerii, która mieści się na stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy!

http://doboszdachychorzow.pl/ - 16 Lip 2016

DOBREGARAZE.COM blaszaki kraków****

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu firmę DOBREGARAŻE.COM, jaka prowadzi swoją działalność bezustannie od kilkunastu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży cieszymy się zaufaniem szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów. W naszej ofercie można znaleźć garaże o różnym przeznaczeniu, które mogą służyć jako hale magazynowe, wiaty, schowki, pawilony lub stróżówki. Każdy z naszych produktów wykonany został z blachy ocynkowanej odpornej na trudne warunki środowiska lub uszkodzenia. Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

http://dobregaraze.com/ - 6 Paź 2015

DOCIEPLENIA BUDYNKÓW - TYNKI ZEWNĘTRZNE - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Myszków/Żarki/Niegowa/Koziegłowy/Janów/****

Wykonujemy docieplenia budynków, tynki zewnetrzne i wewnętrzne, kompleksowe wykończenia wnętrz na terenie: Myszków, Żarki, Niegowa, Koziegłowy, Janów, Złoty Potok, Częstochowa, Śląsk, Jura - Docieplanie Domów.

http://www.docieplenia-postulka.com.pl/ - 29 Wrz 2010

Dom pasywny, energooszczędny, koszt budowy****

Nasza firma projektuje i wykonuje domy pasywne i energooszczędne. Oprócz usług wykonawczych, oferujemy pomoc w oszacowaniu kosztów budowy!

http://www.domy-energo.pl/ - 8 Maj 2014

Dom-Max - całoroczne domy drewniane jednorodzinne i wielorodzinne, domy w technologii tradycyjnej.****

Firma Dom-Max specjalizuje się budową domów w technologii szkieletu drewnianego - najpopularniejszego sposobu budowy domów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, oraz coraz bardziej rozpowszechnianego w Polsce. Wykonujemy również ocieplenia ścian zewnętrznych metodą bezspoinową (BSO) budynków nowopowstałych i już istniejących (termomodernizacja).

http://www.dom-max.com.pl/ - 26 Lip 2007

Domodom - blog o budownictwie, porady remontowe****

Zapraszamy do odwiedzin strony Domodom - bloga o budownictwie i poradach remontowych. Znajdziecie tutaj artykuły o urządzaniu wnętrz i pracach wykończeniowych. Sporo ciekawostek.

http://www.blog.domodom.pl/ - 8 Sie 2017