KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 988)

Domy z bali pod klucz - Log House****

Firma Log House zajmuje się projektowaniem oraz stawianiem drewnianych domów z bali pod klucz. Podczas realizacji zamówienia wykorzystuje tradycyjne metody budownictwa.

http://www.loghouse.com.pl/ - 28 Lut 2017

Dreamland.org.pl****

Dreamland Swoje produkty kieruje zarówno do osób indywidualnych jak i firm i innych organizacji, które pragną zapewnić Swoim pracownikom nietypowe zaplecze do odpoczynku i regeneracji. Sauny, balie, beczki czy jacuzzi Dreamland mogą być również wykorzystane jako świetny sposób promocji danego miejsca. Zamawiając je do Swojego domu mogą Państwo stworzyć prywatne spa, które będzie idealną alternatywą dla tradycyjnych form spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ze Swej strony zapewniamy pełną obsługę, gwarancję oraz serwis.

http://dreamland.org.pl/ - 2 Mar 2018

Drew-Ed podbitka****

W Rabie Wyżnej w województwie małopolskim znajduje się siedziba profesjonalnego zakładu stolarskiego Drew-Ed. Specjalizujemy się w produkcji boazerii, imitacji bala i płaza, deski tarasowej, podbitki, kantówki oraz listw wykończeniowych, które wytwarzane są z drewna świerkowego oraz modrzewiowego sezonowanego. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami a także bezustannie poszerzamy asortyment zakładu. Zapewniamy niskie ceny, szybką realizację zamówień jak i obsługę na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się z nami skontaktować, zapraszamy na naszą witrynę internetową.

http://drew-ed.pl/ - 24 Lis 2016

Drewnex - altany ogrodowe, domy drewniane****

Naszą specjalnością są konstrukcje z drewna. Budujemy przede wszystkim domy drewniane całoroczne oraz letniskowe, a także altany. W ciągu wielu lat działalności udało nam się opanować wiele technik budowy obiektów z tego naturalnego surowca. Od pewnego czasu zajmujemy się także przygotowywaniem więźby dachowej i garaży.

http://www.drewnex.biz/ - 17 Cze 2015

DREW-POL drewno budowlane łódzkie****

Przedstawiamy Państwu tartak Drew - Pol z siedzibą w Dalikowie. Zajmujemy się produkcją, obróbką oraz sprzedażą drzewa. Oferujemy drewno z rozbiórki palet, które nadaje się do celów budowlanych. Zajmujemy się także demontażem, transportem składowiskiem azbestu. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej wiadomości o firmie.

http://tartakprzewozny.eu/ - 7 Maj 2014

Drillpol - wiercenie studni****

W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie wykonywaniem wiercenia studni głębinowych czy odwadniających. W ofercie dostępne również pompy ciepła. Odwierty wykonujemy na terenie całego Śląska.

http://www.drillpol.com/ - 19 Cze 2014

Drogi i Mosty Antoni Popowski****

Firma drogowa z Włocławka. Przedmiotem działalności jest głównie budowa, modernizacja i remonty: dróg, obiektów mostowych i przepustów. Doświadczona kadra specjalistów. Własna baza sprzętowa maszyn budowlanych.

http://www.drogi-mosty.com.pl/ - 30 Cze 2009

DROINWEST - Remonty****

Nie tylko projektujemy, ale również realizujemy budowę domów. Nasza firma, z siedzibą w Bielsku-Białej (Śląsk), przeprowadza również remonty.

http://www.remont-budowa.eu/ - 16 Kwi 2016

Drzwi Nowy Sącz****

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy remontowo-budowlanej Adam Spólnik. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach budowlanych, do których zaliczyć można wznoszenie budynków od A do Z, kosztorysowanie, prace ziemne, całościowe remonty czy też piaskowanie. Naszą ofertę poszerzyliśmy jakiś czas temu o usługi stolarskie, gdzie realizujemy projekty z drewna. Podejmiemy się każdego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciekawym rozwiązaniom świadczymy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.

http://www.spolnik.com.pl/ - 9 Sty 2013

Drzwi oraz okna na wymiar****

Oferujemy wykonanie solidnych i trwałych drzwi i okien na wymiar. Nasze możliwości technologiczne pozwalają zaoferować bardzo szeroki wachlarz wzorów oraz konstrukcji. Naszym klientom zapewniamy także profesjonalny serwis oraz porady jak dbać o długą żywotność produktów.

http://oknaidrzwigdynia.pl/ - 24 Lut 2018