KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 032)

Domy letniskowe, gospodarcze, mieszkalne z drewna****

Tylko w naszej ofercie najkorzystniejsza propozycja domów mieszkalnych z drewna. Można u nas zamówić również wykonanie domów letniskowych i gospodarczych. Oferujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

http://www.dompol-domyzdrewna.com.pl/ - 14 Paź 2014

Domy szkieletowe Nowy Sącz, Małopolska****

Strona internetowe należąca do firmy oferującej wykonywanie domów szkieletowych.

http://www.techwood.com.pl/ - 2 Sie 2016

Domy z bali****

Eurobrus to rodzinna firma z piękną i długą historią działalności, która projektuje i stawia domy drewniane, tzn. z bali i płazów. Są one bardzo piękne, komfortowe, relatywnie tanie, a do tego ekologiczne i energooszczędne. Dzięki naszej wielkości, umiejętnościom, doświadczeniu, budujemy domy w bardzo szybkim tempie, a jednocześnie nie zapominamy o tym, że nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie w przypadku budownictwa.

http://eurobrus.pl/ - 14 Mar 2015

Domy z bali pod klucz - Log House****

Firma Log House zajmuje się projektowaniem oraz stawianiem drewnianych domów z bali pod klucz. Podczas realizacji zamówienia wykorzystuje tradycyjne metody budownictwa.

http://www.loghouse.com.pl/ - 28 Lut 2017

Dreamland.org.pl****

Dreamland Swoje produkty kieruje zarówno do osób indywidualnych jak i firm i innych organizacji, które pragną zapewnić Swoim pracownikom nietypowe zaplecze do odpoczynku i regeneracji. Sauny, balie, beczki czy jacuzzi Dreamland mogą być również wykorzystane jako świetny sposób promocji danego miejsca. Zamawiając je do Swojego domu mogą Państwo stworzyć prywatne spa, które będzie idealną alternatywą dla tradycyjnych form spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ze Swej strony zapewniamy pełną obsługę, gwarancję oraz serwis.

http://dreamland.org.pl/ - 2 Mar 2018

Dremut - domy szkieletowe****

Postaw na oryginalne i ponadczasowe rozwiązania! Zbuduj z nami dom szkieletowy z drewna w stylu skandynawskim! W branży działamy od ponad 13 lat i doskonale wiemy, jakich materiałów i metod użyć, aby stworzyć dla Ciebie idealne miejsca do życia oraz wypoczynku. Zapraszamy na spotkania z naszymi fachowcami!

http://www.dremut.pl/ - 17 Kwi 2018

Drew-Ed podbitka****

W Rabie Wyżnej w województwie małopolskim znajduje się siedziba profesjonalnego zakładu stolarskiego Drew-Ed. Specjalizujemy się w produkcji boazerii, imitacji bala i płaza, deski tarasowej, podbitki, kantówki oraz listw wykończeniowych, które wytwarzane są z drewna świerkowego oraz modrzewiowego sezonowanego. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami a także bezustannie poszerzamy asortyment zakładu. Zapewniamy niskie ceny, szybką realizację zamówień jak i obsługę na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się z nami skontaktować, zapraszamy na naszą witrynę internetową.

http://drew-ed.pl/ - 24 Lis 2016

Drewnex - altany ogrodowe, domy drewniane****

Naszą specjalnością są konstrukcje z drewna. Budujemy przede wszystkim domy drewniane całoroczne oraz letniskowe, a także altany. W ciągu wielu lat działalności udało nam się opanować wiele technik budowy obiektów z tego naturalnego surowca. Od pewnego czasu zajmujemy się także przygotowywaniem więźby dachowej i garaży.

http://www.drewnex.biz/ - 17 Cze 2015

DREW-POL drewno budowlane łódzkie****

Przedstawiamy Państwu tartak Drew - Pol z siedzibą w Dalikowie. Zajmujemy się produkcją, obróbką oraz sprzedażą drzewa. Oferujemy drewno z rozbiórki palet, które nadaje się do celów budowlanych. Zajmujemy się także demontażem, transportem składowiskiem azbestu. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej wiadomości o firmie.

http://tartakprzewozny.eu/ - 7 Maj 2014

Drillpol - wiercenie studni****

W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie wykonywaniem wiercenia studni głębinowych czy odwadniających. W ofercie dostępne również pompy ciepła. Odwierty wykonujemy na terenie całego Śląska.

http://www.drillpol.com/ - 19 Cze 2014