KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 031)

Drogi i Mosty Antoni Popowski****

Firma drogowa z Włocławka. Przedmiotem działalności jest głównie budowa, modernizacja i remonty: dróg, obiektów mostowych i przepustów. Doświadczona kadra specjalistów. Własna baza sprzętowa maszyn budowlanych.

http://www.drogi-mosty.com.pl/ - 30 Cze 2009

DROINWEST - Remonty****

Nie tylko projektujemy, ale również realizujemy budowę domów. Nasza firma, z siedzibą w Bielsku-Białej (Śląsk), przeprowadza również remonty.

http://www.remont-budowa.eu/ - 16 Kwi 2016

Drzwi Nowy Sącz****

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy remontowo-budowlanej Adam Spólnik. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach budowlanych, do których zaliczyć można wznoszenie budynków od A do Z, kosztorysowanie, prace ziemne, całościowe remonty czy też piaskowanie. Naszą ofertę poszerzyliśmy jakiś czas temu o usługi stolarskie, gdzie realizujemy projekty z drewna. Podejmiemy się każdego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciekawym rozwiązaniom świadczymy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.

http://www.spolnik.com.pl/ - 9 Sty 2013

Drzwi oraz okna na wymiar****

Oferujemy wykonanie solidnych i trwałych drzwi i okien na wymiar. Nasze możliwości technologiczne pozwalają zaoferować bardzo szeroki wachlarz wzorów oraz konstrukcji. Naszym klientom zapewniamy także profesjonalny serwis oraz porady jak dbać o długą żywotność produktów.

http://oknaidrzwigdynia.pl/ - 24 Lut 2018

Dylatacja, naprawa posadzki betonowej, zbrojenie rozproszone - Famar****

Firma Famar oferuje systemy do naprawy posadzki betonowej. Dylatacja, zbrojenie rozproszone oraz usługi ogólnobudowlane.

http://www.famarposadzki.pl/ - 4 Wrz 2013

Dzwigimazowieckie.pl****

Usługi dźwigowe dostępne są dla zainteresowanych mieszkających na terenie Warszawy i okolic. Gwarantują skuteczną pomoc przy różnych pracach prowadzonych przez osoby prywatne oraz firmy. Wykonywane są dzięki dużemu wyborowi profesjonalnych maszyn typu dźwigi i wysięgniki. Opcja ta zapewnia wygodę bez konieczności nabywania własnego sprzętu.

http://dzwigimazowieckie.pl/ - 25 Paź 2017

Eco House - szkieletowe, mieszkalne domy drewniane, całoroczne****

Eco House zajmuje się tworzeniem całorocznych domów mieszkalnych - szkieletowych, drewnianych oraz pod klucz. Są to solidne konstrukcje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dodatkowo jest to korzystna oferta od profesjonalnej grupy specjalistów!

http://www.szkieletowydom.com/ - 6 Gru 2013

ECOAX Domy szkieletowe zachodniopomorskie****

Posiadająca siedzibę w Szczecinie firma EcoAx serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą usług stolarskich. Proponujemy szeroki wybór gotowych produktów takich jak domy z drewna i szkieletowe, architektura ogrodowa, ogrody zimowe, zabudowa tarasów, wiaty, schody, podłogi, skrzynie i palety. Można nam również zlecić usługi stolarskie - piłowanie, rzeźbienie, toczenie, szlifowanie, dłutowanie, obtaczanie, gwintowanie lub łuszczenie. Gwarantujemy profesjonalizm, fachową obsługę oraz atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

http://ecoax.pl/ - 24 Lis 2016

Eco-Bud-Pol - Kompleksowe remonty, usługi remontowe, firma remontowa Warszawa, Kraków****

Jesteśmy profesjonalną firmą remontową zajmująca się kompleksowym wykańczaniem mieszkań, domów, biur i obiektów użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w układaniu glazury, terakoty oraz paneli podłogowych, a także w malowaniu pomieszczeń, tapetowaniu i sufitach podwieszanych. Wykonujemy również kompleksowe instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz kompleksową stolarkę drzwi i okien.

http://www.eco-bud-pol.pl/ - 29 Maj 2013

ECOLOGIQ Sp. z o.o. - Domy ekologiczne, modułowe****

Tworzymy wyjątkowe rozwiązania, bo mamy świadomość, jak ważne jest stworzenie tego jedynego, wyjątkowego miejsca na świecie. Zajmujemy się projektowaniem oraz budową domów niskoenergetycznych. Tworzymy obiekty modułowe i energooszczędne. Dbamy o przygotowanie budynków ekologicznych. Wykorzystujemy do tego celu specjalnie zaprojektowane prefebrykaty odznaczające się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi.

http://www.ecologiq.pl/ - 21 Maj 2015