KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 988)

Dylatacja, naprawa posadzki betonowej, zbrojenie rozproszone - Famar****

Firma Famar oferuje systemy do naprawy posadzki betonowej. Dylatacja, zbrojenie rozproszone oraz usługi ogólnobudowlane.

http://www.famarposadzki.pl/ - 4 Wrz 2013

Dzwigimazowieckie.pl****

Usługi dźwigowe dostępne są dla zainteresowanych mieszkających na terenie Warszawy i okolic. Gwarantują skuteczną pomoc przy różnych pracach prowadzonych przez osoby prywatne oraz firmy. Wykonywane są dzięki dużemu wyborowi profesjonalnych maszyn typu dźwigi i wysięgniki. Opcja ta zapewnia wygodę bez konieczności nabywania własnego sprzętu.

http://dzwigimazowieckie.pl/ - 25 Paź 2017

Eco House - szkieletowe, mieszkalne domy drewniane, całoroczne****

Eco House zajmuje się tworzeniem całorocznych domów mieszkalnych - szkieletowych, drewnianych oraz pod klucz. Są to solidne konstrukcje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dodatkowo jest to korzystna oferta od profesjonalnej grupy specjalistów!

http://www.szkieletowydom.com/ - 6 Gru 2013

ECOAX Domy szkieletowe zachodniopomorskie****

Posiadająca siedzibę w Szczecinie firma EcoAx serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą usług stolarskich. Proponujemy szeroki wybór gotowych produktów takich jak domy z drewna i szkieletowe, architektura ogrodowa, ogrody zimowe, zabudowa tarasów, wiaty, schody, podłogi, skrzynie i palety. Można nam również zlecić usługi stolarskie - piłowanie, rzeźbienie, toczenie, szlifowanie, dłutowanie, obtaczanie, gwintowanie lub łuszczenie. Gwarantujemy profesjonalizm, fachową obsługę oraz atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

http://ecoax.pl/ - 24 Lis 2016

Eco-Bud-Pol - Kompleksowe remonty, usługi remontowe, firma remontowa Warszawa, Kraków****

Jesteśmy profesjonalną firmą remontową zajmująca się kompleksowym wykańczaniem mieszkań, domów, biur i obiektów użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w układaniu glazury, terakoty oraz paneli podłogowych, a także w malowaniu pomieszczeń, tapetowaniu i sufitach podwieszanych. Wykonujemy również kompleksowe instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz kompleksową stolarkę drzwi i okien.

http://www.eco-bud-pol.pl/ - 29 Maj 2013

ECOLOGIQ Sp. z o.o. - Domy ekologiczne, modułowe****

Tworzymy wyjątkowe rozwiązania, bo mamy świadomość, jak ważne jest stworzenie tego jedynego, wyjątkowego miejsca na świecie. Zajmujemy się projektowaniem oraz budową domów niskoenergetycznych. Tworzymy obiekty modułowe i energooszczędne. Dbamy o przygotowanie budynków ekologicznych. Wykorzystujemy do tego celu specjalnie zaprojektowane prefebrykaty odznaczające się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi.

http://www.ecologiq.pl/ - 21 Maj 2015

EKO sieci kanalizacyjne gdynia****

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę EKO z Gdyni, która oferuje Państwu usługi z zakresu instalacji wodnych, grzewczych oraz prac budowlanych. Wykonujemy instalacje sanitarne, kanalizacyjne lub kotłowni, przyłącza ciepłownicze i gazowe, a także wodociągi. Ponadto w naszej propozycji odnajdą Państwo także wyburzenia oraz rozbiórki budynków, uzbrojenia obiektów handlowo-usługowych, studniarstwo, meliorację terenów i budowę oczyszczalni ścieków. W naszych robotach wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania techniczne oraz profesjonalny sprzęt, przez co mają Państwo gwarancję solidnie i terminowo wykonanych prac. We współpracy z nami mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i miłą obsługę. Po szczegółowe wiadomości zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://eko-sieci.pl/ - 8 Cze 2016

EkoCeluTerm - ocieplanie dachu****

Strona firmy specjalizującej się w ocieplaniu od wewnątrz stropów i dachów. EkoCeluTerm oferuje docieplanie poddasza bądź stropodachu poprzez wdmuchiwanie styropianu lub wełny celulozowej, w tym także ekofibru.

http://ekoceluterm.pl/ - 1 Kwi 2015

EKO-DOM S.C. - ocieplanie pianką****

Jeżeli chcesz, aby twój dom był energooszczędny, co znacznie zmniejszy twoje rachunki za ogrzewanie, to ta firma może ci w tym pomóc. EKO-DOM specjalizuje się w ocieplaniu poddasza pianką poliuretanową, a także w izolacjach natryskowych.

http://www.ociepleniepoddasza.eu/ - 15 Lip 2015

Eko-Mont - odkurzacze centralne Husky, Duovac****

Przedsiębiorstwo EKO-MONT z Bydgoszczy zajmuje się w sposób profesjonalny montażem instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych. Dostarczamy rozwiązania bazujące na nowoczesnej technologii, dostosowane do indywidualnych wymagań użytkowników. Proponujemy konstrukcje z zakresu techniki wodno-kanalizacyjnej oraz wentylacje z odzyskiem ciepła. Dostarczamy także odkurzacze centralne Husky i Duovac.

http://www.eko-mont.pl/ - 28 Lut 2017