KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 109)

Drewnex - altany ogrodowe, domy drewniane****

Naszą specjalnością są konstrukcje z drewna. Budujemy przede wszystkim domy drewniane całoroczne oraz letniskowe, a także altany. W ciągu wielu lat działalności udało nam się opanować wiele technik budowy obiektów z tego naturalnego surowca. Od pewnego czasu zajmujemy się także przygotowywaniem więźby dachowej i garaży.

http://www.drewnex.biz/ - 17 Cze 2015

DREW-POL drewno budowlane łódzkie****

Przedstawiamy Państwu tartak Drew - Pol z siedzibą w Dalikowie. Zajmujemy się produkcją, obróbką oraz sprzedażą drzewa. Oferujemy drewno z rozbiórki palet, które nadaje się do celów budowlanych. Zajmujemy się także demontażem, transportem składowiskiem azbestu. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej wiadomości o firmie.

http://tartakprzewozny.eu/ - 7 Maj 2014

Drillpol - wiercenie studni****

W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie wykonywaniem wiercenia studni głębinowych czy odwadniających. W ofercie dostępne również pompy ciepła. Odwierty wykonujemy na terenie całego Śląska.

http://www.drillpol.com/ - 19 Cze 2014

Drogi i Mosty Antoni Popowski****

Firma drogowa z Włocławka. Przedmiotem działalności jest głównie budowa, modernizacja i remonty: dróg, obiektów mostowych i przepustów. Doświadczona kadra specjalistów. Własna baza sprzętowa maszyn budowlanych.

http://www.drogi-mosty.com.pl/ - 30 Cze 2009

DROINWEST - Remonty****

Nie tylko projektujemy, ale również realizujemy budowę domów. Nasza firma, z siedzibą w Bielsku-Białej (Śląsk), przeprowadza również remonty.

http://www.remont-budowa.eu/ - 16 Kwi 2016

Drzwi Nowy Sącz****

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy remontowo-budowlanej Adam Spólnik. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach budowlanych, do których zaliczyć można wznoszenie budynków od A do Z, kosztorysowanie, prace ziemne, całościowe remonty czy też piaskowanie. Naszą ofertę poszerzyliśmy jakiś czas temu o usługi stolarskie, gdzie realizujemy projekty z drewna. Podejmiemy się każdego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciekawym rozwiązaniom świadczymy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.

http://www.spolnik.com.pl/ - 9 Sty 2013

Drzwi oraz okna na wymiar****

Oferujemy wykonanie solidnych i trwałych drzwi i okien na wymiar. Nasze możliwości technologiczne pozwalają zaoferować bardzo szeroki wachlarz wzorów oraz konstrukcji. Naszym klientom zapewniamy także profesjonalny serwis oraz porady jak dbać o długą żywotność produktów.

http://oknaidrzwigdynia.pl/ - 24 Lut 2018

Dylatacja, naprawa posadzki betonowej, zbrojenie rozproszone - Famar****

Firma Famar oferuje systemy do naprawy posadzki betonowej. Dylatacja, zbrojenie rozproszone oraz usługi ogólnobudowlane.

http://www.famarposadzki.pl/ - 4 Wrz 2013

Dzwigimazowieckie.pl****

Usługi dźwigowe dostępne są dla zainteresowanych mieszkających na terenie Warszawy i okolic. Gwarantują skuteczną pomoc przy różnych pracach prowadzonych przez osoby prywatne oraz firmy. Wykonywane są dzięki dużemu wyborowi profesjonalnych maszyn typu dźwigi i wysięgniki. Opcja ta zapewnia wygodę bez konieczności nabywania własnego sprzętu.

http://dzwigimazowieckie.pl/ - 25 Paź 2017

Eco House - szkieletowe, mieszkalne domy drewniane, całoroczne****

Eco House zajmuje się tworzeniem całorocznych domów mieszkalnych - szkieletowych, drewnianych oraz pod klucz. Są to solidne konstrukcje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dodatkowo jest to korzystna oferta od profesjonalnej grupy specjalistów!

http://www.szkieletowydom.com/ - 6 Gru 2013