KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 985)

Eko-Rek. PW. Bajor M. wynajem kontenerów śląsk****

EKO-REK jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży specjalizującym się w wszechstronnych usługach dotyczących ochrony środowiska. Nasza siedziba znajduje się w rejonie województwa śląskiego. Do zadań jednostki należy odbiór i transport odpadów przemysłowych bądź budowlanych z wykorzystaniem nowoczesnego i wyspecjalizowanego sprzętu. Zapewniamy, że wszystkie wytworzone odpady pozostaną należycie przetworzone bądź zneutralizowane. Można się z nami skontaktować drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Pełny obszar realizowanych przez nas usług jest opublikowany na tronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!

http://www.eko-rek.com/ - 13 Wrz 2013

EKOSUN zestaw solarny Koszalin****

Jeśli szukasz ekologicznych oraz energooszczędnych instalacji dla Twojego domu czy też mieszkania, zapoznaj się z ofertą firmy Ekosun. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów rekuperacji, zestawów fotowoltaicznych, pomp ciepła i kotłowni. Prowadzimy swoją działalność już od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu zyskaliśmy duże doświadczenie i dobrą opinię wśród klientów. Nasza główna siedziba znajduje się w Koszalinie, ale wykonujemy usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego. Zatrudniamy profesjonalnych i doświadczonych pracowników, którzy każde zlecenie zrealizują na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej na naszej witrynie.

http://ekosunkoszalin.pl/ - 8 Sie 2015

Eko-Zec - poznańska firma oferująca podbudowy drogowe, beton towarowy i gruz z rozbiórek****

Strona internetowa poznańskiej firmy odbierającej popiół lotny. Produkujemy beton towarowy i podbudowy drogowe, sprzedajemy też gruz rozbiórkowy.

http://www.eko-zec.com.pl/ - 7 Sie 2015

ELBUD kompleksowa zabudowa targowa****

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ELBUD BARTOSIK ze Środy Wielkopolskiej. Zajmujemy się fachowym montażem stoisk targowych a działalność w branży prowadzimy już od 2010 roku. Specjalizujemy się w montażu stoisk drewnianych, laminowanych, malowanych lub w wysokim połysku a także w wykonawstwie instalacji elektrycznej. Można nam powierzyć transport zamówienia w dowolne miejsce a także wykonanie potrzebnych poprawek na miejscu. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i biurami projektowymi. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów o działalności i ofercie.

http://elbud-bartosik.pl/ - 21 Gru 2016

ELEKTRYK KRAKÓW | www.krakow-elektryk.com****

ElektroRemont Grzegorz Firka Tokarzewskiego 44, 31-985 Kraków tel. 505-072-569 Elektryk Kraków i okolice

http://www.krakow-elektryk.com/ - 9 Lut 2014

Elektryk poznan , instalacje elektryczne poznań****

Instalacje elektryczne i teletechniczne Poznań i okolice.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą naszej formy ktora wykonuje instalacje : elektryczne , teletechniczne , odgromowe ,alarmowe , antenowe , domofonowe i pokrewne.

http://n-elektrykpoznan.pl/ - 18 Lis 2013

ELEWACJE KRAKÓW | www.elewacje-krakow.com****

P.P.H.U. "LUX-DOM" Elewacje Kraków i okolice tel. +48 884 380 636

http://www.elewacje-krakow.com/ - 27 Mar 2013

Elewacje z piaskowca****

Wyspecjalizowaliśmy się zakresie robót kamieniarskich z tworzyw własnych i powierzonych przez zainteresowanego - klienta. Wykonujemy ogrodzenia-płoty z kamienia i ogrodzenia-płoty z piaskowca jak również fasady z kamienia i fasady z piaskowca. Prace spełnia fachowa drużyna z kilkunastoletnią praktyką, oferując wypróbowane technologie i najnowszej generacji sprzęt. Miejsce naszej firmy mieści się w Szydłowcu, nie mniej jednak sprawiamy się na terenie całego kraju a także poza jego brzegami.

http://www.kamieniarka.com/ - 4 Wrz 2015

El-Mis - wynajem minikoparki****

Firma El-Mis świadczy usługi budowlane na terenie Łodzi i okolic: Pabianic, Konstantynowa, Zgierza, Aleksandrowa, Strykowa oraz Łasku. Przedsiębiorstwo wynajmuje również minikoparki do wykopów.

http://www.el-mis.net.pl/ - 19 Kwi 2017

ElRob - usługi elektryczne****

Elrob to firma prowadzona przez Roberta Wójcika oferująca usługi związane z elektryką pomieszczeń, budynków, a także urządzeń zewnętrznych. Firma posiada doświadczenie w pracach dla jednostek instytucjonalnych w zakresie modyfikacji i napraw instalacji elektrycznych a także w naprawach elektrycznych klientów prywatnych w domach i mieszkaniach.

http://www.robovolt.pl/ - 28 Paź 2014