KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 032)

ELEWACJE KRAKÓW | www.elewacje-krakow.com****

P.P.H.U. "LUX-DOM" Elewacje Kraków i okolice tel. +48 884 380 636

http://www.elewacje-krakow.com/ - 27 Mar 2013

Elewacje z piaskowca****

Wyspecjalizowaliśmy się zakresie robót kamieniarskich z tworzyw własnych i powierzonych przez zainteresowanego - klienta. Wykonujemy ogrodzenia-płoty z kamienia i ogrodzenia-płoty z piaskowca jak również fasady z kamienia i fasady z piaskowca. Prace spełnia fachowa drużyna z kilkunastoletnią praktyką, oferując wypróbowane technologie i najnowszej generacji sprzęt. Miejsce naszej firmy mieści się w Szydłowcu, nie mniej jednak sprawiamy się na terenie całego kraju a także poza jego brzegami.

http://www.kamieniarka.com/ - 4 Wrz 2015

El-Mis - wynajem minikoparki****

Firma El-Mis świadczy usługi budowlane na terenie Łodzi i okolic: Pabianic, Konstantynowa, Zgierza, Aleksandrowa, Strykowa oraz Łasku. Przedsiębiorstwo wynajmuje również minikoparki do wykopów.

http://www.el-mis.net.pl/ - 19 Kwi 2017

ElRob - usługi elektryczne****

Elrob to firma prowadzona przez Roberta Wójcika oferująca usługi związane z elektryką pomieszczeń, budynków, a także urządzeń zewnętrznych. Firma posiada doświadczenie w pracach dla jednostek instytucjonalnych w zakresie modyfikacji i napraw instalacji elektrycznych a także w naprawach elektrycznych klientów prywatnych w domach i mieszkaniach.

http://www.robovolt.pl/ - 28 Paź 2014

E-master - nagrzewnice elektryczne i osuszacze powietrza Master****

Firma przedstawia wyjątkowo atrakcyjną ofertę, na pierwszej klasy elektryczne oraz olejowe nagrzewnice i budowlane osuszacze powietrza marki Master.

http://www.e-master.pl/ - 10 Lis 2015

Emsibud - Remonty od A do Z****

Kompleksowe remonty w Warszawie i okolicach. Podwieszanie sufitów, malowanie, nietypowa zabudowa, metamorfoza wnętrza, układanie podłóg, skręcanie mebli. Dla nas nie ma problemu nie do rozwiązania!

http://emsibud.pl/ - 31 Maj 2018

EM-TECH demontaż konstrukcji stalowych****

W Toruniu znajduje się siedziba firmy eM-Tech świadczącej usługi budowlane na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego wraz z kierowcą. W naszej ofercie znajdą Państwo żurawie, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe lub ładowarki teleskopowe. Można nam także zlecić transport ładunków lub maszyn budowlanych, usługi rozbiórkowe i recykling. Prowadzimy też sprzedaż kruszywa budowlanego. Zapewniamy profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz miłą atmosferę współpracy. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

http://emtech.pl/ - 4 Lis 2016

ENER-GEO Geodezyjne pomiary realizacyjne krasnosielc****

W Przasnyszu mieści się siedziba pracowni geodezyjnej mgr inż. Michała Daniela Soliwodzkiego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami z terenu północnego Mazowsza. Proponujemy profesjonalną obsługę geodezyjną z zakresu wykonywania map, geodezyjnych pomiarów realizacyjnych, pomiarów inwentaryzacyjnych oraz prac geodezyjno-prawnych. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań do jakości naszych usług i szybkości realizacji zlecenia. Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi normami oraz konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

http://pracowniageodezyjna.com.pl/ - 10 Lis 2016

Energia słoneczna oława****

Firma działająca na terenie całego kraju. Oferuje kolektory słoneczne oraz akcesoria im dedykowane. Gwarantuje szybką obsługę, dojazd do klienta w całej Polsce, a także sprzęt najwyższej jakości, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty – Certyfikat DIN CERTCO, Certyfikat Autoryzacyjny w zakresie doboru i montażu kolektorów słonecznych i inne. W celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta firma zapewnie indywidualne konsultacje oraz doradztwo w kwestii doboru najlepszych kolektorów słonecznych.

http://kntsolar.pl/ - 22 Kwi 2013

E-podnosniki.pl****

Wysokiej jakości sprzęt często odpowiada za powodzenie i terminowość inwestycji. Dlatego w naszej firmie oferujemy wynajem nowoczesnych podnośników nożycowych i koszowych oraz wózków widłowych dla przedsiębiorstw z różnych branż.

http://e-podnosniki.pl/ - 9 Gru 2017