KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 988)

E-master - nagrzewnice elektryczne i osuszacze powietrza Master****

Firma przedstawia wyjątkowo atrakcyjną ofertę, na pierwszej klasy elektryczne oraz olejowe nagrzewnice i budowlane osuszacze powietrza marki Master.

http://www.e-master.pl/ - 10 Lis 2015

EM-TECH demontaż konstrukcji stalowych****

W Toruniu znajduje się siedziba firmy eM-Tech świadczącej usługi budowlane na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego wraz z kierowcą. W naszej ofercie znajdą Państwo żurawie, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe lub ładowarki teleskopowe. Można nam także zlecić transport ładunków lub maszyn budowlanych, usługi rozbiórkowe i recykling. Prowadzimy też sprzedaż kruszywa budowlanego. Zapewniamy profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz miłą atmosferę współpracy. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

http://emtech.pl/ - 4 Lis 2016

ENER-GEO Geodezyjne pomiary realizacyjne krasnosielc****

W Przasnyszu mieści się siedziba pracowni geodezyjnej mgr inż. Michała Daniela Soliwodzkiego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami z terenu północnego Mazowsza. Proponujemy profesjonalną obsługę geodezyjną z zakresu wykonywania map, geodezyjnych pomiarów realizacyjnych, pomiarów inwentaryzacyjnych oraz prac geodezyjno-prawnych. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań do jakości naszych usług i szybkości realizacji zlecenia. Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi normami oraz konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

http://pracowniageodezyjna.com.pl/ - 10 Lis 2016

Energia słoneczna oława****

Firma działająca na terenie całego kraju. Oferuje kolektory słoneczne oraz akcesoria im dedykowane. Gwarantuje szybką obsługę, dojazd do klienta w całej Polsce, a także sprzęt najwyższej jakości, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty – Certyfikat DIN CERTCO, Certyfikat Autoryzacyjny w zakresie doboru i montażu kolektorów słonecznych i inne. W celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta firma zapewnie indywidualne konsultacje oraz doradztwo w kwestii doboru najlepszych kolektorów słonecznych.

http://kntsolar.pl/ - 22 Kwi 2013

E-podnosniki.pl****

Wysokiej jakości sprzęt często odpowiada za powodzenie i terminowość inwestycji. Dlatego w naszej firmie oferujemy wynajem nowoczesnych podnośników nożycowych i koszowych oraz wózków widłowych dla przedsiębiorstw z różnych branż.

http://e-podnosniki.pl/ - 9 Gru 2017

ERES - budowa i sprzedaż domów****

Firma ERES Sp. z o.o. zajmuje się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych. Obecnie w swojej ofercie posiada na sprzedaż 9 domów jednorodzinnych wybudowanych w surowym stanie zamkniętym w Racławówce graniczącej z Rzeszowem.

http://www.eres-budowa-domow.pl/ - 3 Cze 2016

ESTRICH - JACK****

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Estrich-Jack z siedzibą w Świebodzicach na Dolnym Śląsku. Nasza główna specjalizacja to budownictwo mieszkaniowe. Wykonujemy profesjonalne wylewki podłoży jastrychowych, w szczególności pod: panele, kafelki, wykładziny, parkiety i ogrzewanie podłogowe. Stosujemy materiały własne lub zlecone. Współdziałamy z wieloma inwestorami budowlanymi ale również z osobami fizycznymi oraz prywatnymi klientami. Swoje prace wykonujemy rzetelnie, terminowo w satysfakcjonujących cenach. Więcej informacji i pełna oferta zamieszczona jest na witrynie internetowej.

http://www.estrich-jack.pl/ - 19 Kwi 2016

Euro Rusztowania sp. z o.o. dzierżawa rusztowań wrocław****

Jeśli są Państwo zainteresowani wydzierżawieniem oraz zainstalowaniem rusztowań budowlanych, rekomendujemy zaznajomić się z zestawem usług świadczonych przez pośrednictwo EURO-RUSZTOWANIA. Funkcjonując na polskim rynku od 1998 r., zdobyliśmy niebagatelne doświadczenie w zakresie montażu oraz demontażu oraz potencjalnej obsługi rusztowań w toku prac budowlanych i cały czas doskonalimy się, zatrudniając specjalistów i kompletując wspaniały sprzęt, aby zapewnić Państwu wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo każdych prac. Uzupełniające informacje razem z kompletną gamą rusztowań oraz zakresem usług zapewnianych poprzez EURO-RUSZTOWANIA opublikowano na stronie www.

http://euro-rusztowania.pl/ - 1 Paź 2013

Euro-Camp - tanie domki holenderskie****

Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych, tanich domków holenderskich lub angielskich - całorocznych lub sezonowych. W naszej ofercie znajdują się także różnego rodzaju przyczepy kempingowe w atrakcyjnych cenach.

http://www.domki-holenderskie.pl/ - 21 Wrz 2017

EXPERT - Usługi Geodezyjne Kartuzy Kościerzyna Stężyca****

Firma wykonuje usługi w zakresie pomiarów sytuacyjno wysokoścowych, podziałów, wytyczeń i pomiarów inwentaryzacyjnych budynków i sieci uzbrojenia terenu, wznowień znaków granicznych, rozgraniczeń

http://www.expert-geo.pl/ - 21 Sie 2012