KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 110)

ELBUD kompleksowa zabudowa targowa****

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ELBUD BARTOSIK ze Środy Wielkopolskiej. Zajmujemy się fachowym montażem stoisk targowych a działalność w branży prowadzimy już od 2010 roku. Specjalizujemy się w montażu stoisk drewnianych, laminowanych, malowanych lub w wysokim połysku a także w wykonawstwie instalacji elektrycznej. Można nam powierzyć transport zamówienia w dowolne miejsce a także wykonanie potrzebnych poprawek na miejscu. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i biurami projektowymi. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów o działalności i ofercie.

http://elbud-bartosik.pl/ - 21 Gru 2016

Elektryk Gdańsk usługi elektryczne****

Nasza firma wykonuje nowoczesne i niezawodne instalacje elektryczne w Gdańsku montaż naprawa oraz serwis instalacji profesjonalni elektrycy świadczą usługi pogotowie elektryczne 24h. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.

http://gdansk-elektryk.pl/ - 10 Sie 2018

ELEKTRYK KRAKÓW | www.krakow-elektryk.com****

ElektroRemont Grzegorz Firka Tokarzewskiego 44, 31-985 Kraków tel. 505-072-569 Elektryk Kraków i okolice

http://www.krakow-elektryk.com/ - 9 Lut 2014

Elektryk poznan , instalacje elektryczne poznań****

Instalacje elektryczne i teletechniczne Poznań i okolice.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą naszej formy ktora wykonuje instalacje : elektryczne , teletechniczne , odgromowe ,alarmowe , antenowe , domofonowe i pokrewne.

http://n-elektrykpoznan.pl/ - 18 Lis 2013

ELEWACJE KRAKÓW | www.elewacje-krakow.com****

P.P.H.U. "LUX-DOM" Elewacje Kraków i okolice tel. +48 884 380 636

http://www.elewacje-krakow.com/ - 27 Mar 2013

Elewacje z piaskowca****

Wyspecjalizowaliśmy się zakresie robót kamieniarskich z tworzyw własnych i powierzonych przez zainteresowanego - klienta. Wykonujemy ogrodzenia-płoty z kamienia i ogrodzenia-płoty z piaskowca jak również fasady z kamienia i fasady z piaskowca. Prace spełnia fachowa drużyna z kilkunastoletnią praktyką, oferując wypróbowane technologie i najnowszej generacji sprzęt. Miejsce naszej firmy mieści się w Szydłowcu, nie mniej jednak sprawiamy się na terenie całego kraju a także poza jego brzegami.

http://www.kamieniarka.com/ - 4 Wrz 2015

El-Mis - wynajem minikoparki****

Firma El-Mis świadczy usługi budowlane na terenie Łodzi i okolic: Pabianic, Konstantynowa, Zgierza, Aleksandrowa, Strykowa oraz Łasku. Przedsiębiorstwo wynajmuje również minikoparki do wykopów.

http://www.el-mis.net.pl/ - 19 Kwi 2017

ElRob - usługi elektryczne****

Elrob to firma prowadzona przez Roberta Wójcika oferująca usługi związane z elektryką pomieszczeń, budynków, a także urządzeń zewnętrznych. Firma posiada doświadczenie w pracach dla jednostek instytucjonalnych w zakresie modyfikacji i napraw instalacji elektrycznych a także w naprawach elektrycznych klientów prywatnych w domach i mieszkaniach.

http://www.robovolt.pl/ - 28 Paź 2014

E-master - nagrzewnice elektryczne i osuszacze powietrza Master****

Firma przedstawia wyjątkowo atrakcyjną ofertę, na pierwszej klasy elektryczne oraz olejowe nagrzewnice i budowlane osuszacze powietrza marki Master.

http://www.e-master.pl/ - 10 Lis 2015

Emsibud - Remonty od A do Z****

Kompleksowe remonty w Warszawie i okolicach. Podwieszanie sufitów, malowanie, nietypowa zabudowa, metamorfoza wnętrza, układanie podłóg, skręcanie mebli. Dla nas nie ma problemu nie do rozwiązania!

http://emsibud.pl/ - 31 Maj 2018