KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 080)

Albinex-sklep internetowy parkiety, kleje, lakiery, uslugi parkieciarskie****

Sprzedaż parkiety,deski,mozaiki,panele, z drewna krajowego i egzotycznego,kleje,lakiery,listwy,profesjonalne usługi parkieciarskie;kompleksowa obsługa w zakresie montażu podłóg.

http://sklep.parkietymarzen.pl/ - 26 Wrz 2006

ALIKO - izolacja natryskowa dachów, posadzek, ścian****

Bydgoska firma Aliko świadczy usługi budowlane z zakresu wykonawstwa izolacji natryskowej dachów, poddaszy, posadzek oraz ścian. Zajmuje się też wykonywaniem powłok hydroizolacyjnych.

http://www.pianka-pur.pl/ - 24 Sty 2017

Almadoor - Firmowy Salon Sprzedaży stolarki okiennej i drzwi****

Sprzedaż, dystrybucja i montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Profile pcv, drewniane, konstrukcje aluminiowe, rolety, parapety.

http://www.almadoor.pl/ - 3 Lip 2009

Alpin Work - prace wysokościowe i alpinizm przemysłowy****

Firma specjalizująca się w pracach na wysokościach, z niezbędnym dostępem linowym. Oferujemy profesjonalny alpinizm przemysłowy.

http://www.alpinwork.pl/ - 29 Paź 2015

Alpin-Extreme****

Świadczymy usługi w zakresie wycinki drzew, mycia okien i elewacji, a także nawet montażu reklam wielkoformatowych. Alpin-Extreme przyjmuje zlecenia na wszystkie prace wysokościowe na terenie Gdańska i nie tylko.

http://www.alpin-extreme.pl/ - 23 Maj 2018

Alsbud Sp. z o. o. Usługi wodno-kanalizacyjne****

Alsbud sp. z.o.o. jest Spółką z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w remontach nawierzchni drogowych. W swojej bogatej ofercie ma między innymi prace skupiające się na niniejszych tematach: regulacja włazów, zapadnięte włazy, regulacja urządzeń w jezdniach, pęknięcia nawierzchni asfaltowych, naprawa włazów, naprawa studni kanalizacyjnych, wpusty deszczowe, likwidacja zrakowaceń asfaltu. Spółka zajmuje się sprzedażą materiałów : masy bitumiczne Ergelit, płynny asfalt.

http://alsbud.pl/ - 25 Cze 2017

ALUSTOLBUD systemy aluminiowe****

Przepisem na sukces firmy ALUSTOLBUD jest doświadczenie powiązane z pasją oraz zaangażowaniem. Na krajowym rynku z powodzeniem funkcjonujemy już od dłuższego czasu i trudnimy się projektowaniem, wytwórczością i montażem wysokiej jakości szklanych konstrukcji aluminiowych i stalowych, które są stworzone do zabudowy balkonów, tarasów i zadaszeń. Angażowani przez nas fachowcy to pracownicy z wieloletnim stażem i długą praktyką zawodową, jacy są do Państwa dyspozycji także w zakresie profesjonalnego doradztwa. Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie każdego klienta podejmującego z nami współpracę oraz punktualna realizacja każdego ze zleceń. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim trwałość i bezpieczeństwo naszych produktów. Więcej na stronie internetowej.

http://www.alustolbud.pl/ - 15 Sty 2013

AMHouse - domy z bala****

Przedsiębiorstwo AMHouse specjalizuje się w budowie domów z bali. Cena tego typu inwestycji jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto podjąć z nami współpracę. Wykonujemy wygodne i energooszczędne konstrukcje z drewna jodłowego i świerkowego, a wykańczamy je naturalnymi pokryciami dachowymi. Nasze obiekty mieszkalne charakteryzują się pięknym wyglądem, który będzie cieszył przez wiele lat.

http://www.domyzbali24.pl/ - 18 Paź 2014

AMIKO Pokrycia dachowe łódzkie****

W Woli Flaszczynie w województwie łódzkim znajduje się siedziba przedsiębiorstwa Amiko. Specjalizujemy się w pokryciach dachowych, kładzeniu dachów oraz wykonywaniu sytstemów dociepleń. Pracujemy z cegłą klinkierową, blachami dachowymi, dachówkami, blachodachówkami, drewnem budowlanym i papami. Naszą ekipę tworzy zespół wykwalifikowanych dekarzy, mają Państwo więc gwarancję solidnie wykonanej usługi jak i pełnego profejsonalizmu. Zapewniamy terminowość i atrakcyjne ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub chcą się dowiedzieć więcej, zapraszamy na witrynę internetową.

http://dachyamiko.pl/ - 25 Lis 2016

A.M.S. PROJEKT instalacje kanalizacyjne****

Firma AMS Projekt od lat przygotowuje projekty, które realizowane są na terenie całego kraju. Nasze biuro mieści się w Koziegłowach, ale zgłaszają się do nas Kontrahenci z całej Polski. W naszym portfolio znajdują się projekty instalacji i sieci sanitarnych. Specjalizujemy się w planowaniu i wykonywaniu takich właśnie założeń, uwzględniając najtrudniejsze nawet zlecenia. Ponadto mamy stosowny sprzęt i umiejętności do wykonania wszelakich prac ziemnych - posiadamy koparki, ładowarki oraz inny ciężki sprzęt. Nasi pracownicy to też doświadczeni ślusarze, którzy z dużą starannością wykonają każde zlecenie dbając o jego trwałość i o satysfakcję Klienta. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

http://www.instalacje-amsprojekt.pl/ - 27 Sie 2013