KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 129)

ANDER 87 Budowa przyłączy wodociągowych Poznań****

Posiadająca siedzibę w Puszczykowie w województwie wielkopolskim firma ANDER 87 gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją bogatą ofertą. Świadczymy usługi budowlane i transportowe. Posiadamy nowoczesny sprzęt przystosowany do budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, przyłączy, przepompowni, separatorów, zbiorników czy też zgrzewania rur. Świadczymy usługi koparkami i koparko-ładowarkami oraz zajmujemy się dokumentacją techniczną. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie lub skontaktować z nami, zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.ander87.pl/ - 23 Gru 2016

ANEO - pompy ciepła, zestawy solarne, kolektory słoneczne****

Dla osób poszukujących ekologicznych rozwiązań została przygotowana oferta firmy ANEO. Oferowane są między innymi kolektory słoneczne, pompy ciepła, a także zestawy solarne. Zapraszamy.

http://www.zielonatechnologia.com/ - 25 Lip 2018

Anibud - Ekologiczne szaba betonowe i zbiornik na deszczówkę****

Strona internetowa producenta ekologicznych szamb betonowych, jak i specjalnych zbiorników na deszczówkę. Firma Anibud zapewnia także montaż oraz transport swoich produktów na terenie całego kraju.

http://www.szambawodoszczelne.radom.pl/ - 9 Cze 2015

Anterm - Technika grzewcza i sanitarna Białystok****

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie przyłącza wodociągowe, przyłącza kanalizacyjne, zamontuje pompę ciepła lub wykona kominek z płaszczem wodnym? Jeżeli mieszkasz w Białymstoku lub okolicach lepszej firmy jak ANTERM TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA Andrzej Tomaszewski nie znajdziesz. Nie wierzysz? Wejdź na podaną stronę a się przekonasz.

http://anterm.pl/ - 25 Lip 2018

Antypoślizgi.pl - podłogi antypoślizgowe****

Doradzamy i oferujemy zakup rozwiązań antypoślizgowych dostosowanych do indywidualnych wymagań w miejscach newralgicznych, szczególnie narażonych na poślizgnięcia. Proponujemy szeroki wybór rozwiązań, różniących się parametrami. Dzięki temu można doskonale dopasować produkt do charakteru i stylistyki przestrzeni. W ofercie - podłogi, zabezpieczenia stopni schodów, itp.

http://www.antyposlizgi.pl/ - 14 Paź 2014

AquaWiert****

Firma AquaWiert zaprasza do skorzystania z usług wiercenia studni głębinowych. Przedsiębiorstwo działa w Małopolsce.

http://www.aquawiert.eu/ - 3 Sty 2017

AR krany świdnica****

Firma Systemy Grzewcze AR posiadająca swoją siedzibę w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie) funkcjonuje na rynku już od 1992 roku. Nasza oferta obejmuje doradztwo i sprzedaż systemów wentylacji budynków jedno- i wielorodzinnych, klimatyzacji, osprzętu, małych wentylatorów łazienkowych, skrzynek rozdzielczych oraz innych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy terminowość, profesjonalne podejście do każdego zadania oraz atrakcyjne ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, gorąco zapraszamy do kontaktu z nami. Dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej.

http://ar24.com.pl/ - 13 Kwi 2016

Arca_diam****

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania otworów w betonie. Arca_diam wykorzystuje w tym celu technikę diamentową, która umożliwia otrzymanie rezultatów o wybranej średnicy. Można stosować ją zarówno na sucho, jak i mokro.

http://arcadiam.pl/ - 20 Mar 2018

ARKADIA usługi brukarskie Konstancin****

Na terenie województwa Mazowieckiego swoje usługi świadczy profesjonalna firma Arkadia. Jest to doświadczone przedsiębiorstwo, które zajmuje się kompleksową aranżacją i zaopatrzeniem terenów zielonych. Firma działa od 1998 roku i jest autoryzowanym partnerem cenionej firmy Libet oraz Husqvarna. W naszym punkcie sprzedaży oferujemy szeroki wybór kostki granitowej, kamienia ogrodowego oraz innych materiałów. Oferujemy także usługi porządkowe oraz konserwacyjne. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia, najwyższy poziom obsługi i konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

http://brukarstwoarkadia.pl/ - 15 Sty 2017

Armet - bramy garażowe i ogrodzenia - Szczecin****

W ofercie firmy Armet ze Szczecina znajdziecie Państwo bramy garażowe, przemysłowe, bramy i ogrodzenia posesyjne. Prowadzimy montaż, serwis i naprawy bram i napędów oraz usługi ślusarsko-spawalnicze konstrukcji stalowych różnego typu.

http://www.bramy-szczecin.pl/ - 20 Kwi 2013