KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 969)

AT. Drewbud - całoroczne domy z drewna****

Oferta firmy AT. Drewbud, realizującej inwestycje budowlane z drewna. Wykonujemy energooszczędne, całoroczne domy z bala.

http://www.domyenergooszczedne.net/ - 18 Lut 2016

Aukcje zleceń budowlanych i remontowych****

SzukajFachowca.pl - pierwsza polska profesjonalna, całkowicie darmowa aukcja zleceń budowlanych i remontowych! Platforma SzukajFachowca.pl przeznaczona jest dla wszystkich, którzy mają do zaoferowania pracę oraz tych, którzy są w stanie tę pracę wykonać. Nasz portal jako jedyny w Polsce koncentruje się głównie na branży usług budowlanych i pozwala na interaktywne łączenie zleceniobiorców ze zleceniodawcami.

http://www.szukajfachowca.pl/ - 16 Paź 2007

AZYMUT pomiary geodezyjne Kozienice****

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu firmę Azymut z Kozienic. Jest to biuro geodezyjne z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zajmujące się obsługą klientów indywidualnych, jak i firm. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych pomiarów geodezyjnych, obejmujących między innymi podziały nieruchomości oraz tyczenie budynków. Opracowujemy mapy geodezyjne, w tym mapy do celów projektowych oraz mapy do celów sądowych. Chcąc zagwarantować naszych klientom najwyższą jakość usług, wdrażamy nowe technologie pomiarowo-obliczeniowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na stronie internetowej.

http://geodeta-azymut.pl/ - 23 Lis 2016

BACŁAWSKA AGNIESZKA transport kruszywa ostrołęka****

Najem sprzętu budowlanego w Ostrołęce zdecydowanie warto zlecić firmie Usługi Remontowo-Budowlano-Transportowe Agnieszka Bacławska. Nasi wielce wykwalifikowani specjaliści z zapałem oraz w przejrzysty sposób odpowiedzą na każde pytania w zakresie robót ziemnych i budowlanych, jak także transportowych. Specjalizujemy się zarazem w wypożyczaniu oprzyrządowania najbardziej korzystnego w indywidualnym przypadku i do zrealizowania określonych prac. Wskutek owocnej współpracy z nami mają Państwo pewność, iż wasza inwestycja budowlana lub remontowa zakończona będzie sprawnie, pewnie i w ustalonym czasie. Detaliczna oferta mieści się na stronie internetowej.

http://www.koparkoladowarkaostroleka.pl/ - 8 Lis 2013

BACŁAWSKA AGNIESZKA usługi remontowe ostrołęka****

Prezentujemy kompetentną firmę Agnieszki Bacławskiej, która istnieje na rynku od 2002 roku. Realizujemy prace na obszarze Ostrołęki i okolic. Gwarantujemy wysoką jakość usług i korzystne ceny. Pracujemy na zlecenie klientów indywidualnych, instytucji oraz firm i przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się usługi, takie jak roboty ziemne oraz wynajem sprzętu ciężarowego. Prowadzimy transport materiałów budowlanych, sypkich, piasku oraz kruszywa łamanego. Do tego wykonujemy wyburzenia i rozbiórki oraz wykopy pod fundamenty. Budujemy również drogi z kruszywa. Wynajmujemy wywrotki o ładowności: 10, 15, 17 i 24 tony. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny.

http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/ - 8 Sie 2015

Badania ciągłości, testy pali, pomiar drgań | Metris Sp. z o. o.****

Wykonujemy próbne obciążenia. Oferujemy badania ciągłości, pomiary wibracji i testy pali. Dysponujemy własnym sprzętem do badania pali i pomiarów drgań.

http://metris.com.pl/ - 31 Lip 2014

BARTŁOMIEJ MADAJ usługi brukarskie szczecin****

Firma budowlana Bartłomiej Madej jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród świadczonych przez nią usług znajdują się między innymi profesjonalne prace remontowo-wykończeniowe, malowanie pokoi jak również wykonawstwo instalacji hydraulicznych czy elektrycznych. Oprócz tego, przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach brukarskich. Grupa jej specjalistów ułoży dla Państwa elegancki chodnik, plac czy parking z kostki brukowej lub granitowej. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, mają Państwo pewność najlepszej jakości realizacji. Więcej szczegółów o ofercie przedsiębiorstwa zamieszczonych jest na stronie internetowej.

http://uslugibudowlaneszczecin.pl/ - 19 Lis 2016

BatiPlus Polska****

Przedsiębiorstwo BatiPlus posiada swoją siedzibę na terenie Warszawy i jest to oddział francuskiej firmy, która posiada dwudziestoletnie doświadczenie branżowe. Prezentowany warszawski oddział istnieje od 2014 roku i specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów, inspekcji placów budowy, przeprowadzaniu ekspertyz technicznych oraz wykonywaniu przeglądów istniejących budynków. Oprócz tego badane i oceniane są maszyny działające w przemyśle.

http://www.batiplus.pl/ - 19 Cze 2014

Baudach dekarstwo remonty dachow modernizacje budowa dachów****

Strona firmy Baudach zajmującej się dekarstwem, budową dachów modernizacją dachów przebudową i budową dachów Naprawami dachów

http://www.baudach.pl/ - 6 Lut 2014

BAU-MAR Wykonanie robót żelbetowych****

Zapraszamy do współpracy z Przedsiębiorstwem Budowlanym „BAU-MAR”, świadczącym usługi w charakterze Generalnego Wykonawcy lub Podwykonawcy. Nasza siedziba znajduje się Żelistrzewie, a prace budowlane wykonujemy od 2003 roku. Umożliwiamy solidną i terminową realizację inwestycji budowlanych. Pracujemy przy małych oraz dużych zleceniach, których celem jest wykonawstwo obiektów mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Świadczymy usługi z zakresu montażu pokryć dachowych oraz układania kostki brukowej. Po więcej informacji dotyczących świadczonych przez nas usług zapraszamy na stronę internetową.

http://www.baumar.biz/ - 15 Paź 2016