KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 016)

ARTE ABC kominki szczecin****

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Arte ABC, jakiej siedziba znajduje się w Szczecinie. W naszej propozycji znajduje się szeroki wybór kominków tradycyjnych opalanych drewnem, a także kominki elektryczne. Każdy z klientów może wybrać spośród różnych rodzajów obudowy - klasycznych, nowoczesnych, rustykalnych albo kaflowych.

http://www.abckominka.pl/ - 6 Paź 2015

ARTECTURA MARCIN SADLIK betonowe meble****

Concraft studio betonu to jedna z najlepiej rozwijających się firm w swojej branży. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Bielsko-Białej. W ramach naszej działalności absorbujemy się wykonywaniem elementów z betonu architektonicznego takich jak meble bądź elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz łazienek oraz kuchni. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość usług to najlepsze co możemy zaproponować kontrahentom. Zapewniamy kompetentne, terminowe realizowanie wszystkich zleceń oraz atrakcyjne ceny. Wejdź na naszą stronę internetową oraz poznaj się ze szczegółami oferty!

http://www.concraft.pl/ - 18 Wrz 2013

AT. Drewbud - całoroczne domy z drewna****

Oferta firmy AT. Drewbud, realizującej inwestycje budowlane z drewna. Wykonujemy energooszczędne, całoroczne domy z bala.

http://www.domyenergooszczedne.net/ - 18 Lut 2016

Aukcje zleceń budowlanych i remontowych****

SzukajFachowca.pl - pierwsza polska profesjonalna, całkowicie darmowa aukcja zleceń budowlanych i remontowych! Platforma SzukajFachowca.pl przeznaczona jest dla wszystkich, którzy mają do zaoferowania pracę oraz tych, którzy są w stanie tę pracę wykonać. Nasz portal jako jedyny w Polsce koncentruje się głównie na branży usług budowlanych i pozwala na interaktywne łączenie zleceniobiorców ze zleceniodawcami.

http://www.szukajfachowca.pl/ - 16 Paź 2007

AZYMUT pomiary geodezyjne Kozienice****

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu firmę Azymut z Kozienic. Jest to biuro geodezyjne z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zajmujące się obsługą klientów indywidualnych, jak i firm. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych pomiarów geodezyjnych, obejmujących między innymi podziały nieruchomości oraz tyczenie budynków. Opracowujemy mapy geodezyjne, w tym mapy do celów projektowych oraz mapy do celów sądowych. Chcąc zagwarantować naszych klientom najwyższą jakość usług, wdrażamy nowe technologie pomiarowo-obliczeniowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na stronie internetowej.

http://geodeta-azymut.pl/ - 23 Lis 2016

BACŁAWSKA AGNIESZKA transport kruszywa ostrołęka****

Najem sprzętu budowlanego w Ostrołęce zdecydowanie warto zlecić firmie Usługi Remontowo-Budowlano-Transportowe Agnieszka Bacławska. Nasi wielce wykwalifikowani specjaliści z zapałem oraz w przejrzysty sposób odpowiedzą na każde pytania w zakresie robót ziemnych i budowlanych, jak także transportowych. Specjalizujemy się zarazem w wypożyczaniu oprzyrządowania najbardziej korzystnego w indywidualnym przypadku i do zrealizowania określonych prac. Wskutek owocnej współpracy z nami mają Państwo pewność, iż wasza inwestycja budowlana lub remontowa zakończona będzie sprawnie, pewnie i w ustalonym czasie. Detaliczna oferta mieści się na stronie internetowej.

http://www.koparkoladowarkaostroleka.pl/ - 8 Lis 2013

BACŁAWSKA AGNIESZKA usługi remontowe ostrołęka****

Prezentujemy kompetentną firmę Agnieszki Bacławskiej, która istnieje na rynku od 2002 roku. Realizujemy prace na obszarze Ostrołęki i okolic. Gwarantujemy wysoką jakość usług i korzystne ceny. Pracujemy na zlecenie klientów indywidualnych, instytucji oraz firm i przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się usługi, takie jak roboty ziemne oraz wynajem sprzętu ciężarowego. Prowadzimy transport materiałów budowlanych, sypkich, piasku oraz kruszywa łamanego. Do tego wykonujemy wyburzenia i rozbiórki oraz wykopy pod fundamenty. Budujemy również drogi z kruszywa. Wynajmujemy wywrotki o ładowności: 10, 15, 17 i 24 tony. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny.

http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/ - 8 Sie 2015

Badania ciągłości, testy pali, pomiar drgań | Metris Sp. z o. o.****

Wykonujemy próbne obciążenia. Oferujemy badania ciągłości, pomiary wibracji i testy pali. Dysponujemy własnym sprzętem do badania pali i pomiarów drgań.

http://metris.com.pl/ - 31 Lip 2014

BARTŁOMIEJ MADAJ usługi brukarskie szczecin****

Firma budowlana Bartłomiej Madej jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród świadczonych przez nią usług znajdują się między innymi profesjonalne prace remontowo-wykończeniowe, malowanie pokoi jak również wykonawstwo instalacji hydraulicznych czy elektrycznych. Oprócz tego, przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach brukarskich. Grupa jej specjalistów ułoży dla Państwa elegancki chodnik, plac czy parking z kostki brukowej lub granitowej. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, mają Państwo pewność najlepszej jakości realizacji. Więcej szczegółów o ofercie przedsiębiorstwa zamieszczonych jest na stronie internetowej.

http://uslugibudowlaneszczecin.pl/ - 19 Lis 2016

BatiPlus Polska****

Przedsiębiorstwo BatiPlus posiada swoją siedzibę na terenie Warszawy i jest to oddział francuskiej firmy, która posiada dwudziestoletnie doświadczenie branżowe. Prezentowany warszawski oddział istnieje od 2014 roku i specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów, inspekcji placów budowy, przeprowadzaniu ekspertyz technicznych oraz wykonywaniu przeglądów istniejących budynków. Oprócz tego badane i oceniane są maszyny działające w przemyśle.

http://www.batiplus.pl/ - 19 Cze 2014