KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 969)

BEDO konstrukcje stalowe dolny śląsk****

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się ofertą przedsiębiorstwa Bedo Technology. Funkcjonujemy na rynku od 2003 roku a siedziba naszej firmy znajduje się w Świdnicy. Doświadczenie w branży oraz grono zadowolonych Klientów pozwala nam świadczyć dla Państwa usługi na najlepszym poziomie. W naszej propozycji znajdują się ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, bramy garażowe, konstrukcje stalowe, automatyka do bram, balustrady, szlabany oraz wiele innych. Poza tym dysponujemy lakiernią proszkową, w jakiej lakierujemy między innymi drzwi, kraty, bramy, pale metalowe itd. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej informacji na witrynie www.

http://bedo.pl/ - 6 Lip 2016

BESER - wynajem narzędzi i maszyn****

Strona internetowa firmy świadczącej wynajem maszyn budowlanych, narzędzi Hilti, podnośników i aut na terenie Wielkopolski. BESER to partner dla każdej budowy.

http://beserwynajem.pl/ - 25 Maj 2017

Beskid Studnie****

Firma Nord Investment Beskid Studnie zajmuje się wierceniem studni głębinowych na terenie polski południowej oraz czech. Firma ma siedzibę w Bielsku-Białej gdzie także wykonuje studnie głębinowe. Firma Beskid Studnie daje 2 lata bezspornej gwarancji na wykonaną studnię. Geolodzy współpracujący z firmą służą doświadczeniem i pomocą przy lokalizacji studni głębinowej. Nasi pracownicy instalują studnie od A do Z (od znalezienia lokalizacji i wykonania odwiertu aż po przyłącze studni do budynku).

http://www.beskidstudnie.pl/ - 23 Paź 2014

Best-bud kompleksowa budowa i montaż ogrodzeń****

Firma Best-bud zajmuje się kompleksową budową ogrodzeń na terenie Krakowa i okolic. Wykonujemy ogrodzenia z cegły klinkierowej, bloczków łupanych kamienia i gabionów. Oferujemy montaż systemów ogrodzeń panelowych zgrzewanych z drutu oraz z siatki plecionej.

http://www.ogrodzenia-krakow.com/ - 30 Lis 2016

Betafach Montaż Ogrodzeń****

Firma zajmująca się montażem ogrodzenia w Krakowie, Wadowicach, Skawinie, Oświęcimiu, Andrychowie, Myślenicach, Bielsku- białej oraz innych miastach województwa małopolskiego oraz śląskiego. Sprzedajemy materiał oraz montujemy ogrodzenia siatkowe i ogrodzenia panelowe. Na naszym blogu udzielamy również porad na temat montażu ogrodzenia samemu. Jeśli szukasz instrukcji montażu ogrodzeń lub zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego materiału służymy pomocą. Sprawdź!

http://montazogrodzenia.com/ - 28 Lis 2017

Betonex Zbigniew Kotynia****

Firma Betonex Zbigniew Kotynia oferuje wytrzymałe i doskonale prezentujące się ogrodzenia - panelowe, stalowe oraz siatkowe. Dostarczamy słupki i płyty betonowe.

http://www.betonex-ogrodzenia.pl/ - 3 Sie 2016

Biosilesia - boksy śmietnikowe, wycinka drzew i krzewów****

Firma Biosilesia zajmuje się budową obiektów małej architektury (osłony, boksy śmietnikowe). Ponadto świadczy usługi w zakresie wycinki drzew i krzewów, sprzątania, odśnieżania, utylizacji odpadów i realizacji prac budowlanych.

http://biosilesia.pl/ - 15 Paź 2013

Blaszak - producent garaży ocieplanych****

Przedsiębiorstwo Blaszak to producent garaży blaszanych z ociepleniem lub bez. Zapewniamy atrakcyjne ceny, solidne konstrukcje oraz funkcjonalne rozwiązania. Dostarczamy wyroby na terenie województwa małopolskiego. Proponujemy szeroki wybór różnego typu rozwiązań.

http://www.garaze-blaszane.pl/ - 28 Lut 2017

Bler - ogrodzenia gabionowe****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta Bler, polecającego między innymi palisady, a także kosze systemów. Proponujemy także ogrodzenia gabionowe, wykonane z solidnych materiałów, według przemyślanego projektu.

http://www.bler.eu/ - 17 Paź 2017

Bmbserwis.eu****

BMB SERWIS to warszawska firma, która specjalizuje się w wynajmie, sprzedaży oraz serwisie sprzętu budowlanego. Naszą działalność prowadzimy od 2010 roku. Stale poszerzamy nasz asortyment o dodatkowy sprzęt i bardziej zaawansowane modele. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi oraz niezawodny sprzęt. Przez kilka lat naszej działalności zaufało nam wielu klientów z całej Polski. Służymy Państwu także fachowym doradztwem związanym z doborem maszyn oraz ich obsługą.

http://bmbserwis.eu/ - 12 Gru 2014