KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 017)

Bler - ogrodzenia gabionowe****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta Bler, polecającego między innymi palisady, a także kosze systemów. Proponujemy także ogrodzenia gabionowe, wykonane z solidnych materiałów, według przemyślanego projektu.

http://www.bler.eu/ - 17 Paź 2017

Bmbserwis.eu****

BMB SERWIS to warszawska firma, która specjalizuje się w wynajmie, sprzedaży oraz serwisie sprzętu budowlanego. Naszą działalność prowadzimy od 2010 roku. Stale poszerzamy nasz asortyment o dodatkowy sprzęt i bardziej zaawansowane modele. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi oraz niezawodny sprzęt. Przez kilka lat naszej działalności zaufało nam wielu klientów z całej Polski. Służymy Państwu także fachowym doradztwem związanym z doborem maszyn oraz ich obsługą.

http://bmbserwis.eu/ - 12 Gru 2014

BOGDAN TARNAWA budynek****

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez pracowników firmy Bogdana Tarnawy z siedzibą w Bielsku- Białej. Zajmujemy się świadczeniem wszechstronnych usług dla różnych branż budowlanych oraz przemysłu. Remontujemy, przebudowujemy oraz izolujemy rozliczne obiekty, w trakcie całej inwestycji ściśle współpracując z Zleceniodawcą. W szczególności specjalizujemy się w remontach dachów przemysłowych. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac. posiadamy nowoczesne maszyny, które znacznie usprawniają i ułatwiają nam pracę, co pozwala nam przeprowadzać zadania szybko oraz dokładnie. Oprócz wykonania remontów oraz przebudów układamy też izolacje, wykonujemy prace antykorozyjne oraz inne. Budujemy również osiedla mieszkalne, również pod inwestycje. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje o naszej firmie i propozycji.

http://pbtarnawa.pl/ - 6 Wrz 2013

Bomi - Remonty mieszkań, usługi remontowe Kraków****

Firma Bomi oferuje usługi remontowe na terenie Krakowa. Remonty mieszkań, malowanie, tapetowanie, montaż, hydroizolacje.

http://www.bomi-remonty.com.pl/ - 12 Mar 2014

Borr. Kupiński K. cięcie betonu jaworzno****

Jeśli poszukujecie Państwo doświadczonej firmy specjalizującej się w dziedzinie wierceń i odwiertów w betonie to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Borr z Sosnowca. Z pomocą nowoczesnych technologii oraz specjalistycznego sprzętu, wykonujemy precyzyjne cięcia w betonie metodą diamentową. Specjalizacją firmy są również wszelkiego typu wyburzenia i rozbiórki, które wymagają użycia metody cięcia liną diamentową. Efekty naszej pracy, zachowanie zasad bezpieczeństwa przy pracach wyburzeniowych oraz doświadczenie naszych pracowników stawia firmę Borr w czołówce specjalistycznych firm działających w miastach województwa śląskiego. Szczegóły oferty na stronie:

http://wyburzeniarozbiorkiborr.pl/ - 18 Paź 2013

Bose-Instal - Odwierty****

Dzięki tej firmie szybko zainstalujesz pompę ciepła czy też przyłączysz dolne źródło do studzienki kolektorowej. Bose-Instal jest specjalistą w robieniu odwiertów pionowych oraz geotermalnych.

http://www.bose-instal.pl/ - 3 Lip 2015

Box sash - producent okien****

International Windows należy do czołowych podmiotów zajmujących się produkcją okien i drzwi drewnianych. Na rynku mamy do czynienia z wieloma producentami tego typu asortymentu, aczkolwiek to właśnie International Windows należy zaliczyć do czołówki, należy zaliczyć do tych najlepszych. Okna dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów, a jak dobrze wiemy, owe potrzeby mogą być i są bardzo szerokie. International Windows posiada bardzo wielu klientów, posiada coraz większą grupę klientów, ale oczywiście to nie dziwi, ponieważ mamy do czynienia z najwyższą możliwą jakością. Nie sposób nie wspomnieć także o cenach, które w tym miejscu są bardzo atrakcyjne, które w tym miejscu jak najbardziej mogą przyciągnąć.

http://internationalwindows.pl/ - 17 Sty 2017

Bramy, ogrodzenia****

Betafence oferuje bramy i ogrodzenia budowlane, posesyjne, ogrodzenia kute i przestawne. W ofercie także siatki zgrzewane, palisady, furtki, piłkochwyty na bramki. Studio ogrodzeń zaprasza po bramy i ogrodzenia - Warszawa, województwo mazowieckie.

http://studioogrodzen.pl/ - 25 Lis 2010

Brukarstwo Nałęczów | Układanie kostki brukowej Lublin****

Wiele lat obecności na rynku i dziesiątki wykonanych zleceń na usługi brukarskie, w tym układanie kostki, płyt ażurowych i wykonywanie odwodnień. Jeżeli poszukują Państwo informacji dotyczących firm, specjalizujących się właśnie w tych dziedzinach, koniecznie należy zapoznać się z ofertą firmy Usługi Brukarskie Tomasz Pruchnicki, działającej w miejscowości Nałęczów w województwie Lubelskim.

http://neofirmy.net/brukarstwo,uslugi-brukarskie-pruchnicki-tomasz-lubelskie-ukladanie-kostki-brukowej-odwodnienia-plyty-azurowe-,naleczow,lubelskie-1014.html - 8 Mar 2016

Budex****

Skorzystaj z usług firmy Budex Janusz Dutkiewicz, a od tego momentu polubisz remontowanie swojego ukochanego domu lub mieszkania. A może zamierzasz wybudować dom? Nasza firma z chęcią podejmie się wykonania tego zlecenia. Możemy również pełnić nadzór nad już zatrudnionymi fachowcami. Wszystkie te usługi wykonujemy od 30 lat. O jakości naszych prac przekonało się już wielu łodzian, którzy z chęcią polecają nas znajomym jako firmę solidną i terminową. Czym wyróżniamy się na rynku usług budowlano-remontowych? Indywidualnym podejściem do każdego klienta – firmy czy też osoby prywatnej. Wspólnie ustalamy zakres prac, doradzamy przy wyborze materiałów i urządzaniu wnętrz (korzystamy z rad architektów i dekoratorów wnętrz, którzy potrafią znaleźć ciekawe rozwiązania za rozsądną cenę).

http://budex.info/ - 3 Lip 2013