KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 080)

Betonex Zbigniew Kotynia****

Firma Betonex Zbigniew Kotynia oferuje wytrzymałe i doskonale prezentujące się ogrodzenia - panelowe, stalowe oraz siatkowe. Dostarczamy słupki i płyty betonowe.

http://www.betonex-ogrodzenia.pl/ - 3 Sie 2016

Biafra Sp. z o.o.****

Specjalnością naszej firmy jest budownictwo przemysłowe. Stawiane przez nas konstrukcje żelbetowe charakteryzują się stabilnością i trwałością. Oferujemy także wynajem sprzętu budowlanego.

http://www.biafra.com.pl/ - 26 Cze 2018

Biosilesia - boksy śmietnikowe, wycinka drzew i krzewów****

Firma Biosilesia zajmuje się budową obiektów małej architektury (osłony, boksy śmietnikowe). Ponadto świadczy usługi w zakresie wycinki drzew i krzewów, sprzątania, odśnieżania, utylizacji odpadów i realizacji prac budowlanych.

http://biosilesia.pl/ - 15 Paź 2013

Blaszak - producent garaży ocieplanych****

Przedsiębiorstwo Blaszak to producent garaży blaszanych z ociepleniem lub bez. Zapewniamy atrakcyjne ceny, solidne konstrukcje oraz funkcjonalne rozwiązania. Dostarczamy wyroby na terenie województwa małopolskiego. Proponujemy szeroki wybór różnego typu rozwiązań.

http://www.garaze-blaszane.pl/ - 28 Lut 2017

Bler - ogrodzenia gabionowe****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta Bler, polecającego między innymi palisady, a także kosze systemów. Proponujemy także ogrodzenia gabionowe, wykonane z solidnych materiałów, według przemyślanego projektu.

http://www.bler.eu/ - 17 Paź 2017

Bmbserwis.eu****

BMB SERWIS to warszawska firma, która specjalizuje się w wynajmie, sprzedaży oraz serwisie sprzętu budowlanego. Naszą działalność prowadzimy od 2010 roku. Stale poszerzamy nasz asortyment o dodatkowy sprzęt i bardziej zaawansowane modele. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi oraz niezawodny sprzęt. Przez kilka lat naszej działalności zaufało nam wielu klientów z całej Polski. Służymy Państwu także fachowym doradztwem związanym z doborem maszyn oraz ich obsługą.

http://bmbserwis.eu/ - 12 Gru 2014

BOGDAN TARNAWA budynek****

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez pracowników firmy Bogdana Tarnawy z siedzibą w Bielsku- Białej. Zajmujemy się świadczeniem wszechstronnych usług dla różnych branż budowlanych oraz przemysłu. Remontujemy, przebudowujemy oraz izolujemy rozliczne obiekty, w trakcie całej inwestycji ściśle współpracując z Zleceniodawcą. W szczególności specjalizujemy się w remontach dachów przemysłowych. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac. posiadamy nowoczesne maszyny, które znacznie usprawniają i ułatwiają nam pracę, co pozwala nam przeprowadzać zadania szybko oraz dokładnie. Oprócz wykonania remontów oraz przebudów układamy też izolacje, wykonujemy prace antykorozyjne oraz inne. Budujemy również osiedla mieszkalne, również pod inwestycje. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje o naszej firmie i propozycji.

http://pbtarnawa.pl/ - 6 Wrz 2013

Bomi - Remonty mieszkań, usługi remontowe Kraków****

Firma Bomi oferuje usługi remontowe na terenie Krakowa. Remonty mieszkań, malowanie, tapetowanie, montaż, hydroizolacje.

http://www.bomi-remonty.com.pl/ - 12 Mar 2014

Borr. Kupiński K. cięcie betonu jaworzno****

Jeśli poszukujecie Państwo doświadczonej firmy specjalizującej się w dziedzinie wierceń i odwiertów w betonie to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Borr z Sosnowca. Z pomocą nowoczesnych technologii oraz specjalistycznego sprzętu, wykonujemy precyzyjne cięcia w betonie metodą diamentową. Specjalizacją firmy są również wszelkiego typu wyburzenia i rozbiórki, które wymagają użycia metody cięcia liną diamentową. Efekty naszej pracy, zachowanie zasad bezpieczeństwa przy pracach wyburzeniowych oraz doświadczenie naszych pracowników stawia firmę Borr w czołówce specjalistycznych firm działających w miastach województwa śląskiego. Szczegóły oferty na stronie:

http://wyburzeniarozbiorkiborr.pl/ - 18 Paź 2013

Bose-Instal - Odwierty****

Dzięki tej firmie szybko zainstalujesz pompę ciepła czy też przyłączysz dolne źródło do studzienki kolektorowej. Bose-Instal jest specjalistą w robieniu odwiertów pionowych oraz geotermalnych.

http://www.bose-instal.pl/ - 3 Lip 2015