KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 080)

Box sash - producent okien****

International Windows należy do czołowych podmiotów zajmujących się produkcją okien i drzwi drewnianych. Na rynku mamy do czynienia z wieloma producentami tego typu asortymentu, aczkolwiek to właśnie International Windows należy zaliczyć do czołówki, należy zaliczyć do tych najlepszych. Okna dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów, a jak dobrze wiemy, owe potrzeby mogą być i są bardzo szerokie. International Windows posiada bardzo wielu klientów, posiada coraz większą grupę klientów, ale oczywiście to nie dziwi, ponieważ mamy do czynienia z najwyższą możliwą jakością. Nie sposób nie wspomnieć także o cenach, które w tym miejscu są bardzo atrakcyjne, które w tym miejscu jak najbardziej mogą przyciągnąć.

http://internationalwindows.pl/ - 17 Sty 2017

Bramy, ogrodzenia****

Betafence oferuje bramy i ogrodzenia budowlane, posesyjne, ogrodzenia kute i przestawne. W ofercie także siatki zgrzewane, palisady, furtki, piłkochwyty na bramki. Studio ogrodzeń zaprasza po bramy i ogrodzenia - Warszawa, województwo mazowieckie.

http://studioogrodzen.pl/ - 25 Lis 2010

Brukarstwo Nałęczów | Układanie kostki brukowej Lublin****

Wiele lat obecności na rynku i dziesiątki wykonanych zleceń na usługi brukarskie, w tym układanie kostki, płyt ażurowych i wykonywanie odwodnień. Jeżeli poszukują Państwo informacji dotyczących firm, specjalizujących się właśnie w tych dziedzinach, koniecznie należy zapoznać się z ofertą firmy Usługi Brukarskie Tomasz Pruchnicki, działającej w miejscowości Nałęczów w województwie Lubelskim.

http://neofirmy.net/brukarstwo,uslugi-brukarskie-pruchnicki-tomasz-lubelskie-ukladanie-kostki-brukowej-odwodnienia-plyty-azurowe-,naleczow,lubelskie-1014.html - 8 Mar 2016

Budex****

Skorzystaj z usług firmy Budex Janusz Dutkiewicz, a od tego momentu polubisz remontowanie swojego ukochanego domu lub mieszkania. A może zamierzasz wybudować dom? Nasza firma z chęcią podejmie się wykonania tego zlecenia. Możemy również pełnić nadzór nad już zatrudnionymi fachowcami. Wszystkie te usługi wykonujemy od 30 lat. O jakości naszych prac przekonało się już wielu łodzian, którzy z chęcią polecają nas znajomym jako firmę solidną i terminową. Czym wyróżniamy się na rynku usług budowlano-remontowych? Indywidualnym podejściem do każdego klienta – firmy czy też osoby prywatnej. Wspólnie ustalamy zakres prac, doradzamy przy wyborze materiałów i urządzaniu wnętrz (korzystamy z rad architektów i dekoratorów wnętrz, którzy potrafią znaleźć ciekawe rozwiązania za rozsądną cenę).

http://budex.info/ - 3 Lip 2013

Budexmar - firma budowlana****

Kompleksowe usługi budowlane i remontowe. Prace instalacyjne i wykończeniowe. Oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz do inwestorów. Firma posiada duże doświadczenie w branży budowlanej oraz własne zaplecze maszyn i urządzeń dzięki czemu może zaoferować solidnie wykonane usługi.

http://budexmar.pl/ - 11 Sty 2018

Budimex SA****

Budimex SA jest grupą, skupiającą w swoich kręgach firmy budowlano-montażowe. Świadczone usługi przez Grupę Budimex SA obejmują także usługi deweloperskie czy usługi skupione na zarządzaniu nieruchomościami, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

http://raportroczny.budimex.pl/ - 23 Sie 2013

Budlex - mieszkania deweloperskie****

Firma Budlex przedstawia mieszkania deweloperskie w Toruniu i Bydgoszczy. Nowe lokalizacje już dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego doradztwa kredytowego.

http://www.budlex.pl/ - 9 Cze 2016

Budmar - budownictwo****

Strona firmy budowlanej Budmar z Radzynia Podlaskiego.

http://budmar-radzyn.strefa.pl/ - 6 Cze 2006

BUDMART****

Tynki maszynowe, przewierty w betonach, wynajem agregatów tnkarskich i inne usługi budowlane

http://www.bud-mart.pl/ - 15 Paź 2013

BUDOKOP palowanie****

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy z firmą Budokop, która ma swoją siedzibę w Elblągu. Od roku 2003 funkcjonujemy w branży budowlanej a specjalizujemy sie w hydrotechnice i geotechnice. Priorytetem firmy jest profesjonalna współpraca z klientami oraz najwyższa jakość usług i produktów. Działamy zgodnie z oczekiwaniami rynku a zespół naszych specjalistów chętnie służy pomocą oraz udziela fachowych porad w zakresie usług budowlanych czy instalacyjnych. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

http://www.budokop.pl/ - 16 Lis 2016