KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 022)

Budexmar - firma budowlana****

Kompleksowe usługi budowlane i remontowe. Prace instalacyjne i wykończeniowe. Oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz do inwestorów. Firma posiada duże doświadczenie w branży budowlanej oraz własne zaplecze maszyn i urządzeń dzięki czemu może zaoferować solidnie wykonane usługi.

http://budexmar.pl/ - 11 Sty 2018

Budimex SA****

Budimex SA jest grupą, skupiającą w swoich kręgach firmy budowlano-montażowe. Świadczone usługi przez Grupę Budimex SA obejmują także usługi deweloperskie czy usługi skupione na zarządzaniu nieruchomościami, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

http://raportroczny.budimex.pl/ - 23 Sie 2013

Budlex - mieszkania deweloperskie****

Firma Budlex przedstawia mieszkania deweloperskie w Toruniu i Bydgoszczy. Nowe lokalizacje już dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego doradztwa kredytowego.

http://www.budlex.pl/ - 9 Cze 2016

Budmar - budownictwo****

Strona firmy budowlanej Budmar z Radzynia Podlaskiego.

http://budmar-radzyn.strefa.pl/ - 6 Cze 2006

BUDMART****

Tynki maszynowe, przewierty w betonach, wynajem agregatów tnkarskich i inne usługi budowlane

http://www.bud-mart.pl/ - 15 Paź 2013

BUDOKOP palowanie****

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy z firmą Budokop, która ma swoją siedzibę w Elblągu. Od roku 2003 funkcjonujemy w branży budowlanej a specjalizujemy sie w hydrotechnice i geotechnice. Priorytetem firmy jest profesjonalna współpraca z klientami oraz najwyższa jakość usług i produktów. Działamy zgodnie z oczekiwaniami rynku a zespół naszych specjalistów chętnie służy pomocą oraz udziela fachowych porad w zakresie usług budowlanych czy instalacyjnych. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

http://www.budokop.pl/ - 16 Lis 2016

Budowa basenów Poznań****

Firma Bud Concept od prawie dekady zajmuje się budowaniem basenów kąpielowych prywatnych a także hotelowych w Polsce. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie basenów i jesteśmy liderami w Polsce. Nasze projekty basenów są dopracowane w każdym szczególe oraz uzgadniane na każdym etapie z inwestorem. Po za basenami kąpielowymi zajmujemy się także projektowaniem i budowaniem saun, jacuzzi, grot solnych czy też saun, zarówno mokrych jak i suchych.

http://www.baseny.bud-concept.pl/ - 31 Sie 2013

Budowa domów energooszczędnych Częstochowa - ŁUK-BUD Wojciech Wieczorek****

Firma Łuk Bud Wojciech Wieczorek oferuje budowę domów energooszczędnych na terenie województwa śląskiego, których popularność stale rośnie dzięki bardzo niskim kosztom utrzymania i ogrzewania. Domy energooszczędne oszczędzają zarówno energię co pozytywnie wpływa na środowisko, ale także twoje pieniądze. Zbuduj z nami swój wymarzony dom energooszczędny w Częstochowie.

http://neofirmy.net/budowa-domow,budowa-domow-energooszczednych-czestochowa-luk-bud-,redziny,slaskie-737.html - 3 Cze 2014

Budowa domów jednorodzinnych Białystok - Koniecko Development****

Budowa domów jednorodzinnych pod klucz z firmą ogólnobudowlaną Koniecko Development z Białegostoku. Firma oferuje każdą możliwą opcję: wchodzimy na pusty plac a oddajemy gotowy do zamieszkania dom (budowa domu pod klucz), przerywamy prace w dowolnym momencie (stany surowe otwarte, stany surowe zamknięte), usługi budowlane pod postacią wykończenia stojącego już domu. Gwarancja akceptowalnych cen, dotrzymania terminu, materiałów dobrej jakości.

http://konieckodevelopment.pl/ - 9 Lut 2018

Budowa domów Kępno****

Firma Remontowo Budowlana "G.M.S" Wykonujemy usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, usługi dekarskie, ocieplenia i elewacje budynków. Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe, dekarskie, ocieplenia i elewacje nam zlecone zostaną solidnie wykonane

http://www.artexperthouse.pl/ - 19 Lip 2013