KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 012)

Budowa domu energooszczędnego****

Nie wahaj się, postaw na dom energooszczędny! Decydując się na tego rodzaju dom zyskasz: - Znaczne oszczędności - Wyższą wartość rynkową domu - Wyższy komfort użytkowania - Własny wkład w ochronę naszej planety - Po prostu nowoczesny dom Do zyskania jest naprawdę dużo. Bardziej szczegółowe informacje na temat tego, co daje Ci nowoczesny dom znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy oczywiście do zapoznania się z pozostałymi wiadomościami. Można znaleźć na przykład odpowiedź na pytanie, dlaczego ceny energii będą drastycznie rosły?

http://domy-energooszczedne.com.pl/ - 13 Cze 2016

Budowa stoisk targowych Łódź, Poznań, Warszawa****

Specjalnością naszej firmy jest budowa stoisk targowych. Działamy na terenie większych metropolii, jak Łódź, Poznań, Warszawa, ale docieramy także w miejsc ważnych wydarzeń branżowych. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest zaproponowanie konstrukcji powstałych na bazie kratownic aluminiowych, co nadaje całości oryginalnego wyglądu oraz pozwala na podwieszanie oświetlania oraz banerów reklamowych.

http://www.stoiska-polska.pl/ - 1 Mar 2014

Budownictwo, Budowlane usługi - wyszukiwarka - Eurobud24.pl****

Eurobud24 to portal w całości poświęcony branży budowlanej. Został stworzony z myślą ułatwienia dostępu do specjalistycznej branży firm budowlanych.Wyszukiwarka firm budowlanych ułatwi Tobie odnalezienie takie branże jak budownictwo, usługi budowlane, usługi remontowe i wiele innych.

http://eurobud24.pl/ - 14 Sty 2011

Budownictwo przemysłowe, remonty budowlane Bydgoszcz - firma Serwis-Bud****

Jako firma budowlana oferujemy wysoki standard usług. Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem przemysłowym w tym budową hal magazynowych oraz remontami. Położony w pobliżu Bydgoszczy Solec Kujawski jest siedzibą naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

http://www.serwisbud.com.pl/ - 27 Mar 2013

BUGEO biuro geologiczne warszawa****

Biuro Geologiczne BUGEO już od 1999 roku działa na obszarze Zielonki, Warszawy oraz okolic. Firma proponuje najwyższej klasy usługi z takich dziedzin jak geotechnika, geologia inżynierska oraz hydrogeologia. Specjaliści z BUGEO zajmują się m.in. wierceniami badawczymi w celu sondowania gruntów, opracowywaniem geotechnicznych warunków posadowienia dla obiektów budowlanych czy przygotowaniem dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz dokumentacji hydrogeologicznych dla potrzeb ujęć wody. Ceny usług ustalane są indywidualnie z Klientem. Więcej o ofercie przedsiębiorstwa na stronie internetowej.

http://www.bugeo.eu/ - 18 Sie 2015

B.V. SERWIS palniki olejowe szczecin****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę BV Serwis. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku w Szczecinie. Oferujemy: serwis kotłów i pogrzewaczy, kontrolę szczelności, serwis palników olejowych, projekt i wykonanie instalacji, montaż instalacji solarnych, dobór regulatorów oraz sprzedaż kotłów gazowych czy olejowych. Serwisujemy piece przedsiębiorstw: Beretta, Vaillant, Saunier-Duval, ACV, Euroterm, Viessmann, Ariston, Chaffoteaux, Ulrich. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://www.bv-serwis.pl/ - 6 Lis 2015

Calda- odwierty pionowe pod pompy ciepła****

Firma wykonuje odwierty pionowe dla dolnych źródeł pomp ciepła oraz wiercenie studni głębinowych. Optymalnie przystosowany sprzęt, dzięki czemu wszelkie prace przebiegają w sposób sprawny i bezpieczny. Wieloletnie doświadczenie, fachowość, najlepsza kadra specjalistów odpowiedzialnych za każde zlecenie. Konkurencyjne ceny.

http://www.odwierty.net/ - 20 Kwi 2013

Cena budowy domu jednorodzinnego - New-House****

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długim stażem w branży budownictwa. Zajmujemy się wyceną inwestycji. Nasze kalkulatory budowy domów podpowiedzą Państwu jaki może być szacunkowy koszt wymarzonego miejsca zamieszkania. Podejmujemy się także realizacji przygotowanego projektu.

http://www.kalkulator-budowy-domu.com.pl/ - 12 Cze 2014

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji - badania termowizyjne, pomiar hałasu i wilgotności****

Specjaliści w zakresie badań termowizyjnych. Zajmują się pomiarami natężenia oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji , poziomu hałasu i wielu innych, dzięki którym budynki stają się energooszczędne i bardziej przyjazne dla przebywających tam ludzi. Działają na terenie całej Warszawy.

http://www.pomiary-wentylacyjne.pl/ - 19 Sie 2015

Certyfikaty energetyczne Energero****

Firma Energero świadczy usługi z zakresu auditingu oraz certyfikacji energetycznej budynków mieszkalnych jak i o charakterze przemysłowym. Firma zrealizowała liczne projekty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji Państwowych. Energero weryfikuje wnioski aplikacyjne składane w ramach Systemu Zielonych Inwestycji.

http://www.energero.pl/ - 27 Mar 2013