KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 093)

Budowa basenów Poznań****

Firma Bud Concept od prawie dekady zajmuje się budowaniem basenów kąpielowych prywatnych a także hotelowych w Polsce. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie basenów i jesteśmy liderami w Polsce. Nasze projekty basenów są dopracowane w każdym szczególe oraz uzgadniane na każdym etapie z inwestorem. Po za basenami kąpielowymi zajmujemy się także projektowaniem i budowaniem saun, jacuzzi, grot solnych czy też saun, zarówno mokrych jak i suchych.

http://www.baseny.bud-concept.pl/ - 31 Sie 2013

Budowa domów energooszczędnych Częstochowa - ŁUK-BUD Wojciech Wieczorek****

Firma Łuk Bud Wojciech Wieczorek oferuje budowę domów energooszczędnych na terenie województwa śląskiego, których popularność stale rośnie dzięki bardzo niskim kosztom utrzymania i ogrzewania. Domy energooszczędne oszczędzają zarówno energię co pozytywnie wpływa na środowisko, ale także twoje pieniądze. Zbuduj z nami swój wymarzony dom energooszczędny w Częstochowie.

http://neofirmy.net/budowa-domow,budowa-domow-energooszczednych-czestochowa-luk-bud-,redziny,slaskie-737.html - 3 Cze 2014

Budowa domów jednorodzinnych Białystok - Koniecko Development****

Budowa domów jednorodzinnych pod klucz z firmą ogólnobudowlaną Koniecko Development z Białegostoku. Firma oferuje każdą możliwą opcję: wchodzimy na pusty plac a oddajemy gotowy do zamieszkania dom (budowa domu pod klucz), przerywamy prace w dowolnym momencie (stany surowe otwarte, stany surowe zamknięte), usługi budowlane pod postacią wykończenia stojącego już domu. Gwarancja akceptowalnych cen, dotrzymania terminu, materiałów dobrej jakości.

http://konieckodevelopment.pl/ - 9 Lut 2018

Budowa domów Kępno****

Firma Remontowo Budowlana "G.M.S" Wykonujemy usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, usługi dekarskie, ocieplenia i elewacje budynków. Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe, dekarskie, ocieplenia i elewacje nam zlecone zostaną solidnie wykonane

http://www.artexperthouse.pl/ - 19 Lip 2013

Budowa Domu - budowadomu24h.pl****

Serwis budowadomu24h.pl zrzesza firmy budowlane które specjalizują się w budowie domów oraz ich projektowaniu. Za pomocą strony można skontaktować się z przedsiębiorstwami które budują domy pod klucz, w stanie deweloperskim lub surowym.

http://www.budowadomu24h.pl/ - 11 Lip 2013

Budowa domu energooszczędnego****

Nie wahaj się, postaw na dom energooszczędny! Decydując się na tego rodzaju dom zyskasz: - Znaczne oszczędności - Wyższą wartość rynkową domu - Wyższy komfort użytkowania - Własny wkład w ochronę naszej planety - Po prostu nowoczesny dom Do zyskania jest naprawdę dużo. Bardziej szczegółowe informacje na temat tego, co daje Ci nowoczesny dom znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy oczywiście do zapoznania się z pozostałymi wiadomościami. Można znaleźć na przykład odpowiedź na pytanie, dlaczego ceny energii będą drastycznie rosły?

http://domy-energooszczedne.com.pl/ - 13 Cze 2016

Budowa stoisk targowych Łódź, Poznań, Warszawa****

Specjalnością naszej firmy jest budowa stoisk targowych. Działamy na terenie większych metropolii, jak Łódź, Poznań, Warszawa, ale docieramy także w miejsc ważnych wydarzeń branżowych. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest zaproponowanie konstrukcji powstałych na bazie kratownic aluminiowych, co nadaje całości oryginalnego wyglądu oraz pozwala na podwieszanie oświetlania oraz banerów reklamowych.

http://www.stoiska-polska.pl/ - 1 Mar 2014

Budownictwo, Budowlane usługi - wyszukiwarka - Eurobud24.pl****

Eurobud24 to portal w całości poświęcony branży budowlanej. Został stworzony z myślą ułatwienia dostępu do specjalistycznej branży firm budowlanych.Wyszukiwarka firm budowlanych ułatwi Tobie odnalezienie takie branże jak budownictwo, usługi budowlane, usługi remontowe i wiele innych.

http://eurobud24.pl/ - 14 Sty 2011

Budownictwo przemysłowe, remonty budowlane Bydgoszcz - firma Serwis-Bud****

Jako firma budowlana oferujemy wysoki standard usług. Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem przemysłowym w tym budową hal magazynowych oraz remontami. Położony w pobliżu Bydgoszczy Solec Kujawski jest siedzibą naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

http://www.serwisbud.com.pl/ - 27 Mar 2013

BUGEO biuro geologiczne warszawa****

Biuro Geologiczne BUGEO już od 1999 roku działa na obszarze Zielonki, Warszawy oraz okolic. Firma proponuje najwyższej klasy usługi z takich dziedzin jak geotechnika, geologia inżynierska oraz hydrogeologia. Specjaliści z BUGEO zajmują się m.in. wierceniami badawczymi w celu sondowania gruntów, opracowywaniem geotechnicznych warunków posadowienia dla obiektów budowlanych czy przygotowaniem dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz dokumentacji hydrogeologicznych dla potrzeb ujęć wody. Ceny usług ustalane są indywidualnie z Klientem. Więcej o ofercie przedsiębiorstwa na stronie internetowej.

http://www.bugeo.eu/ - 18 Sie 2015