KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 966)

Budowa stoisk targowych Łódź, Poznań, Warszawa****

Specjalnością naszej firmy jest budowa stoisk targowych. Działamy na terenie większych metropolii, jak Łódź, Poznań, Warszawa, ale docieramy także w miejsc ważnych wydarzeń branżowych. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest zaproponowanie konstrukcji powstałych na bazie kratownic aluminiowych, co nadaje całości oryginalnego wyglądu oraz pozwala na podwieszanie oświetlania oraz banerów reklamowych.

http://www.stoiska-polska.pl/ - 1 Mar 2014

Budownictwo, Budowlane usługi - wyszukiwarka - Eurobud24.pl****

Eurobud24 to portal w całości poświęcony branży budowlanej. Został stworzony z myślą ułatwienia dostępu do specjalistycznej branży firm budowlanych.Wyszukiwarka firm budowlanych ułatwi Tobie odnalezienie takie branże jak budownictwo, usługi budowlane, usługi remontowe i wiele innych.

http://eurobud24.pl/ - 14 Sty 2011

Budownictwo przemysłowe, remonty budowlane Bydgoszcz - firma Serwis-Bud****

Jako firma budowlana oferujemy wysoki standard usług. Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem przemysłowym w tym budową hal magazynowych oraz remontami. Położony w pobliżu Bydgoszczy Solec Kujawski jest siedzibą naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

http://www.serwisbud.com.pl/ - 27 Mar 2013

BUGEO biuro geologiczne warszawa****

Biuro Geologiczne BUGEO już od 1999 roku działa na obszarze Zielonki, Warszawy oraz okolic. Firma proponuje najwyższej klasy usługi z takich dziedzin jak geotechnika, geologia inżynierska oraz hydrogeologia. Specjaliści z BUGEO zajmują się m.in. wierceniami badawczymi w celu sondowania gruntów, opracowywaniem geotechnicznych warunków posadowienia dla obiektów budowlanych czy przygotowaniem dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz dokumentacji hydrogeologicznych dla potrzeb ujęć wody. Ceny usług ustalane są indywidualnie z Klientem. Więcej o ofercie przedsiębiorstwa na stronie internetowej.

http://www.bugeo.eu/ - 18 Sie 2015

B.V. SERWIS palniki olejowe szczecin****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę BV Serwis. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku w Szczecinie. Oferujemy: serwis kotłów i pogrzewaczy, kontrolę szczelności, serwis palników olejowych, projekt i wykonanie instalacji, montaż instalacji solarnych, dobór regulatorów oraz sprzedaż kotłów gazowych czy olejowych. Serwisujemy piece przedsiębiorstw: Beretta, Vaillant, Saunier-Duval, ACV, Euroterm, Viessmann, Ariston, Chaffoteaux, Ulrich. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://www.bv-serwis.pl/ - 6 Lis 2015

Calda- odwierty pionowe pod pompy ciepła****

Firma wykonuje odwierty pionowe dla dolnych źródeł pomp ciepła oraz wiercenie studni głębinowych. Optymalnie przystosowany sprzęt, dzięki czemu wszelkie prace przebiegają w sposób sprawny i bezpieczny. Wieloletnie doświadczenie, fachowość, najlepsza kadra specjalistów odpowiedzialnych za każde zlecenie. Konkurencyjne ceny.

http://www.odwierty.net/ - 20 Kwi 2013

Cena budowy domu jednorodzinnego - New-House****

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długim stażem w branży budownictwa. Zajmujemy się wyceną inwestycji. Nasze kalkulatory budowy domów podpowiedzą Państwu jaki może być szacunkowy koszt wymarzonego miejsca zamieszkania. Podejmujemy się także realizacji przygotowanego projektu.

http://www.kalkulator-budowy-domu.com.pl/ - 12 Cze 2014

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji - badania termowizyjne, pomiar hałasu i wilgotności****

Specjaliści w zakresie badań termowizyjnych. Zajmują się pomiarami natężenia oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji , poziomu hałasu i wielu innych, dzięki którym budynki stają się energooszczędne i bardziej przyjazne dla przebywających tam ludzi. Działają na terenie całej Warszawy.

http://www.pomiary-wentylacyjne.pl/ - 19 Sie 2015

Certyfikaty energetyczne Energero****

Firma Energero świadczy usługi z zakresu auditingu oraz certyfikacji energetycznej budynków mieszkalnych jak i o charakterze przemysłowym. Firma zrealizowała liczne projekty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji Państwowych. Energero weryfikuje wnioski aplikacyjne składane w ramach Systemu Zielonych Inwestycji.

http://www.energero.pl/ - 27 Mar 2013

CEZAR Pompy ciepła lublin****

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „CEZAR” zajmuje się istotnie wszechstronną realizacją inwestycji budowlanych różnego rodzaju. Kompetentny oddział ekspertów podejmuje się nie tylko realizowania budowlanych zadań inwestycyjnych dla Jednostek Skarbu Państwa lub Administracji Publicznej tudzież Uczelni, ale też dla przedsiębiorstw i Klienta Indywidualnego. Oryginalna propozycja zakładu „CEZAR” obejmuje łączną realizację budowy od zaplanowania-pod klucz wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na budowę, dokumentacji geodezyjnej a i zapewnienie stolarki okiennej i drzwiowej. Pełny zakres usług dostępny jest na stronie www firmy.

http://pbhcezar.pl/ - 3 Sie 2013