KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 012)

CEZAR Pompy ciepła lublin****

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „CEZAR” zajmuje się istotnie wszechstronną realizacją inwestycji budowlanych różnego rodzaju. Kompetentny oddział ekspertów podejmuje się nie tylko realizowania budowlanych zadań inwestycyjnych dla Jednostek Skarbu Państwa lub Administracji Publicznej tudzież Uczelni, ale też dla przedsiębiorstw i Klienta Indywidualnego. Oryginalna propozycja zakładu „CEZAR” obejmuje łączną realizację budowy od zaplanowania-pod klucz wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na budowę, dokumentacji geodezyjnej a i zapewnienie stolarki okiennej i drzwiowej. Pełny zakres usług dostępny jest na stronie www firmy.

http://pbhcezar.pl/ - 3 Sie 2013

Charakterystyka Energetyczna Budynku - CEB****

Firma CEB.COM.PL zajmuje się stratami energetycznymi w budynkach które to są przedstawiane się w takich dokumentach jak: świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego a dla projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej. Dodatkowo wykonujemy termografię czyli badania termowizyjne za pomocą profesjonalnych kamer termowizyjnych firmy FLIR.

http://www.ceb.com.pl/ - 11 Gru 2015

Cięcie plazmą - gyropol.pl****

Gyropol.pl pomaga klientom w wykończeniu domów oraz biur. W tej firmie można zamówić między innymi kominki, bramy, przęsła, schody drewniane oraz metalowe. Wysoka jakość realizacji jest niezwykle ważna. Cena ma także spore znaczenie. Klienci chętnie współpracują z firmą, korzystając z jej usług i dbając o własne lokale mieszkalne i pomieszczenia firmowe. Rekomendujemy wysoką jakość oraz dobre podejście do klienta.

http://www.gyropol.pl/ - 10 Paź 2016

City Construction Adam Tomaszewski - Remonty mieszkań****

Firma wykonuje remonty mieszkań i domów, świadczy również usługi wykończeniowe i adaptacyjne, realizowane w lokalach użytkowych, handlowych i biurowych.

http://www.cityconstruction.pl/ - 23 Sty 2014

Clima Polska warszawa klimatyzacja****

Firma Clima Polska Sp. z o.o. znajduje się w branży od 1996 roku. Naszą działalność prowadzimy w branży związanej z klimatyzacją obsługując firmy na obszarze Warszawy i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę w zasięgu montażu, serwisu i napraw klimatyzatorów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich firm jak Toshiba, Mitsubishi Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric i Fuji, wobec tego zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym zakresie i pracujemy tylko na oryginalnych częściach zamiennych. Montujemy klimatyzatory w mieszkaniach, domach, biurach wykonując wstępnie pełen projekt systemu klimatyzacji. Wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory posiadają certyfikaty efektywności energetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:

http://www.climasky.pl/ - 21 Wrz 2013

Climazone P. Janas, J. Michałowski - Klimatyzacja i wentylacja****

Strona internetowa firmy Climazone, której właścicielami są P. Janas i J. Michałowski. Jej specjalnością jest nowoczesna klimatyzacja i wentylacja obiektów, a także montaż i konserwacja poszczególnych instalacji.

http://www.climazonekrakow.pl/ - 7 Wrz 2015

Concrete Drilling****

Na stronie internetowej została zaprezentowana oferta firmy, korzystającej z techniki diamentowej, aby wykonać otwory w betonie. Concrete Drilling wykorzystuje do tego taki profesjonalny osprzęt, jak wiertnica.

http://www.concretedrilling.pl/ - 16 Kwi 2018

Conexx - Producent hal stalowych****

Jesteśmy producentem hal stalowych - zajmujemy się ich projektowaniem oraz budową. Realizujemy m.in. obiekty magazynowe oraz obory.

http://www.conexx.pl/ - 10 Cze 2016

Cranes - usługi dzwigowe Legnica****

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Cranes. Wynajmujemy żurawie samochodowe od 10 do 35 ton. Najdłuższy wysięgnik naszego dźwigu mierzy w sumie nieco ponad trzydzieści metrów, co zezwala na wykonanie prac przy większości budów małych obiektów. Usługi wykonujemy na obszarze Bolesławca, Legnicy, Polkowic, Lubinia, Zgorzelca, Bogatyni i przyległych do nich miejscowości. Wszystkie nasze maszyny mają odpowiednie ubezpieczenie oraz przegląd UDT. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych specjalistów, ażeby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. W celu omówienia niezbędnych szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Pełna propozycja przedsiębiorstwa Cranes zamieszczona jest na stronie internetowej.

http://zurawuslugi.pl/ - 5 Paź 2013

CUMULUS Roboty Budowlane i Wysokościowe****

CUMULUS - Roboty Budowlane i Wysokościowe, Prace alpinistyczne, Usługi wysokościowe, Alpinizm przemysłowy, 87-100 Toruń, ul. Szarych Szeregów 4f/65, Polska, tel. +48 606 722 401 więcej na www.nawysokosci.pl

http://nawysokosci.pl/ - 26 Cze 2007