KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (2 967)

Charakterystyka Energetyczna Budynku - CEB****

Firma CEB.COM.PL zajmuje się stratami energetycznymi w budynkach które to są przedstawiane się w takich dokumentach jak: świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego a dla projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej. Dodatkowo wykonujemy termografię czyli badania termowizyjne za pomocą profesjonalnych kamer termowizyjnych firmy FLIR.

http://www.ceb.com.pl/ - 11 Gru 2015

Cięcie plazmą - gyropol.pl****

Gyropol.pl pomaga klientom w wykończeniu domów oraz biur. W tej firmie można zamówić między innymi kominki, bramy, przęsła, schody drewniane oraz metalowe. Wysoka jakość realizacji jest niezwykle ważna. Cena ma także spore znaczenie. Klienci chętnie współpracują z firmą, korzystając z jej usług i dbając o własne lokale mieszkalne i pomieszczenia firmowe. Rekomendujemy wysoką jakość oraz dobre podejście do klienta.

http://www.gyropol.pl/ - 10 Paź 2016

City Construction Adam Tomaszewski - Remonty mieszkań****

Firma wykonuje remonty mieszkań i domów, świadczy również usługi wykończeniowe i adaptacyjne, realizowane w lokalach użytkowych, handlowych i biurowych.

http://www.cityconstruction.pl/ - 23 Sty 2014

Clima Polska warszawa klimatyzacja****

Firma Clima Polska Sp. z o.o. znajduje się w branży od 1996 roku. Naszą działalność prowadzimy w branży związanej z klimatyzacją obsługując firmy na obszarze Warszawy i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę w zasięgu montażu, serwisu i napraw klimatyzatorów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich firm jak Toshiba, Mitsubishi Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric i Fuji, wobec tego zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym zakresie i pracujemy tylko na oryginalnych częściach zamiennych. Montujemy klimatyzatory w mieszkaniach, domach, biurach wykonując wstępnie pełen projekt systemu klimatyzacji. Wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory posiadają certyfikaty efektywności energetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:

http://www.climasky.pl/ - 21 Wrz 2013

Climazone P. Janas, J. Michałowski - Klimatyzacja i wentylacja****

Strona internetowa firmy Climazone, której właścicielami są P. Janas i J. Michałowski. Jej specjalnością jest nowoczesna klimatyzacja i wentylacja obiektów, a także montaż i konserwacja poszczególnych instalacji.

http://www.climazonekrakow.pl/ - 7 Wrz 2015

Conexx - Producent hal stalowych****

Jesteśmy producentem hal stalowych - zajmujemy się ich projektowaniem oraz budową. Realizujemy m.in. obiekty magazynowe oraz obory.

http://www.conexx.pl/ - 10 Cze 2016

Cranes - usługi dzwigowe Legnica****

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Cranes. Wynajmujemy żurawie samochodowe od 10 do 35 ton. Najdłuższy wysięgnik naszego dźwigu mierzy w sumie nieco ponad trzydzieści metrów, co zezwala na wykonanie prac przy większości budów małych obiektów. Usługi wykonujemy na obszarze Bolesławca, Legnicy, Polkowic, Lubinia, Zgorzelca, Bogatyni i przyległych do nich miejscowości. Wszystkie nasze maszyny mają odpowiednie ubezpieczenie oraz przegląd UDT. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych specjalistów, ażeby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. W celu omówienia niezbędnych szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Pełna propozycja przedsiębiorstwa Cranes zamieszczona jest na stronie internetowej.

http://zurawuslugi.pl/ - 5 Paź 2013

CUMULUS Roboty Budowlane i Wysokościowe****

CUMULUS - Roboty Budowlane i Wysokościowe, Prace alpinistyczne, Usługi wysokościowe, Alpinizm przemysłowy, 87-100 Toruń, ul. Szarych Szeregów 4f/65, Polska, tel. +48 606 722 401 więcej na www.nawysokosci.pl

http://nawysokosci.pl/ - 26 Cze 2007

CX FACTOR- izolacja natryskowa Poznań****

Firma zajmuje się wykonywaniem poliuretanowych izolacji natryskowych będących skuteczną i szybką formą ocieplania poddasza. Ten typ rozwiązania znajduje zastosowanie w większości budynków (nawet tych nieforemnych). Poszukując 100% bezpiecznej izolacji budynku będzie to korzystna decyzja. Firma wykorzystuje innowacyjne metody. Kompleksowe doradztwo i profesjonalne działania. Rozsądne ceny i perfekcyjna jakość wykonania.

http://www.cxfactor.com.pl/ - 30 Kwi 2016

Cyklinowanie Konin****

Wykonujemy w Koninie i okolicach: Cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, renowację parkietów, schodów drewnianych, montaż podłóg, tarasów, parkietów. Posiadamy referencje.

http://sites.google.com/site/cyklinowaniekonin/ - 20 Lis 2012