KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane (3 129)

B.V. SERWIS palniki olejowe szczecin****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę BV Serwis. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku w Szczecinie. Oferujemy: serwis kotłów i pogrzewaczy, kontrolę szczelności, serwis palników olejowych, projekt i wykonanie instalacji, montaż instalacji solarnych, dobór regulatorów oraz sprzedaż kotłów gazowych czy olejowych. Serwisujemy piece przedsiębiorstw: Beretta, Vaillant, Saunier-Duval, ACV, Euroterm, Viessmann, Ariston, Chaffoteaux, Ulrich. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://www.bv-serwis.pl/ - 6 Lis 2015

Calda- odwierty pionowe pod pompy ciepła****

Firma wykonuje odwierty pionowe dla dolnych źródeł pomp ciepła oraz wiercenie studni głębinowych. Optymalnie przystosowany sprzęt, dzięki czemu wszelkie prace przebiegają w sposób sprawny i bezpieczny. Wieloletnie doświadczenie, fachowość, najlepsza kadra specjalistów odpowiedzialnych za każde zlecenie. Konkurencyjne ceny.

http://www.odwierty.net/ - 20 Kwi 2013

Cena budowy domu jednorodzinnego - New-House****

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długim stażem w branży budownictwa. Zajmujemy się wyceną inwestycji. Nasze kalkulatory budowy domów podpowiedzą Państwu jaki może być szacunkowy koszt wymarzonego miejsca zamieszkania. Podejmujemy się także realizacji przygotowanego projektu.

http://www.kalkulator-budowy-domu.com.pl/ - 12 Cze 2014

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji - badania termowizyjne, pomiar hałasu i wilgotności****

Specjaliści w zakresie badań termowizyjnych. Zajmują się pomiarami natężenia oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji , poziomu hałasu i wielu innych, dzięki którym budynki stają się energooszczędne i bardziej przyjazne dla przebywających tam ludzi. Działają na terenie całej Warszawy.

http://www.pomiary-wentylacyjne.pl/ - 19 Sie 2015

Certyfikaty energetyczne Energero****

Firma Energero świadczy usługi z zakresu auditingu oraz certyfikacji energetycznej budynków mieszkalnych jak i o charakterze przemysłowym. Firma zrealizowała liczne projekty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji Państwowych. Energero weryfikuje wnioski aplikacyjne składane w ramach Systemu Zielonych Inwestycji.

http://www.energero.pl/ - 27 Mar 2013

CEZAR Pompy ciepła lublin****

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „CEZAR” zajmuje się istotnie wszechstronną realizacją inwestycji budowlanych różnego rodzaju. Kompetentny oddział ekspertów podejmuje się nie tylko realizowania budowlanych zadań inwestycyjnych dla Jednostek Skarbu Państwa lub Administracji Publicznej tudzież Uczelni, ale też dla przedsiębiorstw i Klienta Indywidualnego. Oryginalna propozycja zakładu „CEZAR” obejmuje łączną realizację budowy od zaplanowania-pod klucz wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na budowę, dokumentacji geodezyjnej a i zapewnienie stolarki okiennej i drzwiowej. Pełny zakres usług dostępny jest na stronie www firmy.

http://pbhcezar.pl/ - 3 Sie 2013

Charakterystyka Energetyczna Budynku - CEB****

Firma CEB.COM.PL zajmuje się stratami energetycznymi w budynkach które to są przedstawiane się w takich dokumentach jak: świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego a dla projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej. Dodatkowo wykonujemy termografię czyli badania termowizyjne za pomocą profesjonalnych kamer termowizyjnych firmy FLIR.

http://www.ceb.com.pl/ - 11 Gru 2015

Cięcie plazmą - gyropol.pl****

Gyropol.pl pomaga klientom w wykończeniu domów oraz biur. W tej firmie można zamówić między innymi kominki, bramy, przęsła, schody drewniane oraz metalowe. Wysoka jakość realizacji jest niezwykle ważna. Cena ma także spore znaczenie. Klienci chętnie współpracują z firmą, korzystając z jej usług i dbając o własne lokale mieszkalne i pomieszczenia firmowe. Rekomendujemy wysoką jakość oraz dobre podejście do klienta.

http://www.gyropol.pl/ - 10 Paź 2016

City Construction Adam Tomaszewski - Remonty mieszkań****

Firma wykonuje remonty mieszkań i domów, świadczy również usługi wykończeniowe i adaptacyjne, realizowane w lokalach użytkowych, handlowych i biurowych.

http://www.cityconstruction.pl/ - 23 Sty 2014

Clima Polska warszawa klimatyzacja****

Firma Clima Polska Sp. z o.o. znajduje się w branży od 1996 roku. Naszą działalność prowadzimy w branży związanej z klimatyzacją obsługując firmy na obszarze Warszawy i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę w zasięgu montażu, serwisu i napraw klimatyzatorów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich firm jak Toshiba, Mitsubishi Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric i Fuji, wobec tego zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym zakresie i pracujemy tylko na oryginalnych częściach zamiennych. Montujemy klimatyzatory w mieszkaniach, domach, biurach wykonując wstępnie pełen projekt systemu klimatyzacji. Wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory posiadają certyfikaty efektywności energetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:

http://www.climasky.pl/ - 21 Wrz 2013