KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

Garaże blaszane i metalowe (blaszaki)*****

Oferujemy Państwu sprzedaż standardowych modeli garaży blaszanych oraz garaży na indywidualne zamówienie. Garaże blaszane produkowane przez naszą firmę są najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Działamy na terenie województw zchodniopomorskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

http://www.go-stal.pl/ - 1 Sie 2016

ZRB Intergo - dachy, osuszanie budynków*****

ZRB Intergo - Szczecin wykonuje dachy, tarasy, baseny, izolacje ciężkie, osuszanie budynków i fundamentów oraz obróbkę styropianu.

http://www.zrb-intergo.pl/ - 5 Maj 2008

Amer-Bud Łódź - firma budowlana****

Firma budowlana Amer-Bud z Łodzi. Profesjonalne remonty wnętrz i elewacji, wymiana okien, prace brukarskie i ocieplenia.

http://www.amer-bud.com.pl/ - 12 Lut 2018

Atlanta Roofing****

Każdy właściciel domu dąży do tego, aby ten był jak najbezpieczniejszy. Jeśli nie inaczej jest z Tobą, na pewno powinieneś zadbać o to, aby go ubezpieczyć. Wówczas po klęsce żywiołowej czy też innym wypadku, kiedy Twój dom zostanie zniszczony, będziesz mógł liczyć na wypłacone z tego tytułu odszkodowanie. Jednak nieraz nie łatwo jest odzyskać swoje pieniądze. Pomoże wam w tym firma Atlanta Roofing, która działa na terenie Atlanty i okolic. Zajmiemy się także samym remontem zniszczonego mieszkania.

http://www.topatlantaroofing.com/ - 30 Mar 2016

Blaszak - producent garaży ocieplanych****

Przedsiębiorstwo Blaszak to producent garaży blaszanych z ociepleniem lub bez. Zapewniamy atrakcyjne ceny, solidne konstrukcje oraz funkcjonalne rozwiązania. Dostarczamy wyroby na terenie województwa małopolskiego. Proponujemy szeroki wybór różnego typu rozwiązań.

http://www.garaze-blaszane.pl/ - 28 Lut 2017

BOLESŁAW remontowe****

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę budowlaną Mirosława Trzcionkowskiego. Od 1989 roku specjalizujemy się w usługach remontowych i wykończeniowych. Nasza firma mieści się w Laskach, ale usługi świadczymy na terenie całej Polski. Wykonujemy: ocieplanie budynków, elewacje, tynki, wylewki podłogowe, montaż instalacji sanitarnych, malowanie, usługi glazurnicze, sufity podwieszane, podłogi, zabudowy karton - gips, gładź, gipsowanie i wiele innych. Specjalizujemy się również w budowie hal. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zatem angażujemy jedynie doświadczonych pracowników, jacy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej na stronie internetowej.

http://www.firmabudowlanaboleslaw.pl/ - 26 Lip 2013

Dach i Styl - produkcja więźby, podbitek i pokrycia****

Usługi dekarskie w Bydgoszczy i innych lokalizacji województwa kujawsko-pomorskiego wykonujemy przy wykorzystaniu własnego towaru. Dach i Styl, to firma która posiada własny tartak, gdzie produkujemy więźby, podbitki, pokrycia oraz pozostały asortyment dekarski.

http://www.dachistyl.com/ - 1 Lis 2016

Dachy Lublin****

Dachy Lublin to wyzwanie dla firmy Dachy-Rogowski. Świadczy ona kompleksowe usługi ciesielsko - dekarskie, wykonując między innymi konserwację pokryć dachowych, obróbki blacharskie, czy montaż rynien. Wszystkie usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta i połączone z doradztwem, w sprawie wyboru materiałów.

http://dachy-rogowski.pl/ - 20 Kwi 2016

Dekarstwo - DB Dachy Białystok****

DB Dachy Białystok to usługi dekarskie za rozsądne pieniądze. Krycie dachów, rynny, montaż okien dachowych to tylko niektóre propozycje z naszej oferty. Po pracy podchodzimy bardzo poważnie rygorystycznie przestrzegając zasad BHP oraz wszelkich obowiązujących norm jak również ustalonych terminów. Obszar naszej działalności to głównie Białystok i okolice, ale nie wykluczamy zleceń z całego województwa podlaskiego. Poczytaj o nas więcej na stronie firmowej a w razie potrzeby skontaktuj się z nami w dowolny sposób.

http://dachybialystok.pl/ - 3 Paź 2016

DOBOSZ MARIUSZ montaż dachów płaskich śląsk****

Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusz Dobosz z Chorzowa. Od 1989 roku specjalizujemy się w usługach dekarskich, ciesielskich oraz wysokościowych, które realizujemy na obszarze województwa śląskiego i nie tylko. Budujemy, naprawiamy i przerabiamy dachy, układamy pokrycia dachowe, montujemy okna dachowe i rynny, a także wykonujemy wszelkie obróbki blacharskie. Poza tym wykonujemy prace projektowe z zakresu instalacji odgromowych. Nasze dotychczasowe realizacje mogą Państwo obejrzeć w galerii, która mieści się na stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy!

http://doboszdachychorzow.pl/ - 16 Lip 2016