KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (105)

Usługi Ciesielskie. Nidzica***

Firma Lech Bud Nidzica jest firmą, która zajmuje się ciesielstwem już od wielu lat, posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie wykonywania konstrukcji z drewna. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji drewnianych, szczególnie więźb dachowych.

http://www.krokiew.republika.pl/ - 24 Sty 2006

Usługi Dekarskie Jacek Karwowski. Szczecin***

Witryna firmy świadczącej usługi z zakresu: oględziny dachu, pomoc w wyborze technologii wykonawstwa i dobór materiałów, kosztorys, fachowe wykonawstwo i dowóz materiałów, niezależny nadzór producenta materiałów

http://www.dachykarwowski.pl/ - 13 Mar 2006

Zakład budowlany Reco***

Firma RECO specjalizuje się w pracach elewacyjnych budynków przemysłowych i dociepleniu budynków.Wykonujemy także kompleksowe remonty dachów płaskich i stromych w technologii pap termozgrzewalnych, blach trapezowych, blachodachóki.

http://www.reco-elewacje.pl/ - 14 Maj 2007

Znaki bezpieczeństwa - Top Design Chwaszczyno***

Top Design Chwaszczyno - W naszej ofercie znajdziecie - znaki bezpieczeństwa - znaki ewakuacyjne, systemy ewakuacji, znaki ostrzegawcze, znaki ppoż, znaki piktogramy, tablice bhp, piktogramy bhp. A wszystko to w bardzo dobrych cenach, gdyż produkty wytworzone w naszym zakładzie charakteryzują się doskonałą jakością wykonania a także dobrym stosunkiem ceny do tej jakości. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe.

http://www.znaki-tdc.com/ - 23 Lis 2009

Autoryzowany wykonawca dachów i tarasów zielonych**

Autoryzowana firma wykonawcza specjalizująca się dachach i tarasach zielonych, hydroizolacjach metodą EPDM. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, architektami, deweloperami, firmami budowlanymi realizującymi generalne wykonawstwo, inwestorami komercyjnymi, firmami projektującymi zieleń.

http://www.dachyzielone.net/ - 27 Wrz 2011

BorDach**

Kompleksowe realizacje dachów.

http://www.bordach.waw.pl/ - 27 Cze 2007

Cyklinowanie parkietu Warszwa**

Firma zajmuje się cyklinowaniem parkietu, renowacją schodów drewnianych, kładzeniem paneli, uzupełnianiem ubytków w parkiecie oraz lakierowaniem, olejowaniem i bejcowaniem.

http://warszawa-cyklinowanie.pl/ - 19 Lip 2011

Drewmix Cezary Mendrek **

Drewmix zajmuje się cyklinowaniem, układaniem parkietów, lakierowaniem, przekładaniem, układaniem mozaiki.

http://www.drewmix.waw.pl/ - 11 Lut 2008

"GÓRAL" Sp. z o.o.**

Roboty instalacyjne, ziemne, dekarskie, remontowo - budowlane.

http://www.goral1.prv.pl/ - 4 Maj 2007

Homka- dekarz**

Prace na dachu, jakie wykonuje dekarz powinny być przede wszystkim wykonywane niezwykle dokładne. Krycie dachów czy jakiekolwiek inne remonty dachów muszą być wykonane niezwykle profesjonalnie. Szukając firmy, która wykona dla Ciebie wszelkie prace związane z dachami sprawdź ofertę Homka. Homka to profesjonalizm, ekipa fachowców, którzy znają się na swojej pracy

http://www.homka.pl/ - 20 Lip 2012