KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

Dobry Dekarz - Usługi i Firmy Dekarskie w Polsce, Dekarstwo****

Najlepsze w Polsce akcesoria dachowe. Dobry-Dekarz24.pl jest serwisem, gdzie znajdziesz najlepszych dekarzy z całej Polski. Sprawdzone usługi dekarskie.

http://dobry-dekarz24.pl/ - 15 Lip 2016

Domy całoroczne z bali****

Dlaczego domy całoroczne z bali są coraz bardziej popularne? Odpowiedzi jest kilka. Przede wszystkim warunkuje to cena, która jest niższa od tradycyjnie murowanych budynków. Co warte podkreślenia, budowa domów drewnianych przebiega zdecydowanie szybciej, ponieważ pomijane są tutaj tzw. etapy mokre, a więc czas niezbędny na wiązanie betonu. Okazuje się też, że domy z drewna są tak samo funkcjonalne, a posiadają kilka cech, których inne budynki nie mają. Drewno tworzy mikroklimat, który nie występuje przy budownictwie murowanym. Z kolei domy drewniane z bali są długowieczne, pod warunkiem zastosowania właściwego budulca o odpowiednich parametrach. To jednak zmartwienie wykonawcy, którego zatrudnimy do budowy naszego domu.

http://www.drewniane-domy.com/ - 3 Mar 2017

Elementy Dachowe - Akcesoria do Dachów****

Szeroko pojęte elementy dachowe najlepszych producentów polskich i zagranicznych, maszyny do produkcji rynien i in. akcesoria dachowe. Metalowe rynny ciągłe, membrany dachowe, zabezpieczenia przeciwśniegowe.

http://elementy-dachowe.pl/ - 24 Maj 2016

Elsystem - przewierty horyzontalne****

Przedsiębiorstwo Elsystem wykonuje sterowane przewierty horyzontalne. Wykorzystanie bezwykopowych technologii pozwala szybko układać przewody i rury pod już istniejącą infrastrukturą drogową, a także pod budynkami oraz pod rzekami i akwenami wodnymi. Technika ta pozwala wykonywać inwestycje w budownictwie, gazownictwie, a także branży energetycznej, telekomunikacyjnej oraz w pracach przy wodociągach i kanalizacjach.

http://www.kretosystem.pl/ - 14 Paź 2014

EURO-SPAW Elżbieta Kołodziej - Spawarki inwertorowe TIG, wiertarka magnetyczna i klucze pneumatyczne****

Firma zajmuje się dystrybucją urządzeń spawalniczych do napraw blacharskich a także akcesoriów warsztatowo-naprawczych. W jej ofercie znaleźć można m.in.: klucze pneumatyczne, migomaty, pistolety lakiernicze, spawarki inwertorowe oraz TIG, a także wiertarki magnetyczne.

http://www.euro-spaw.pl/ - 26 Sie 2014

F.H.U. GRZENKOWICZ - pokrycia dachowe****

Firma budowlana wykonująca profesjonalne pokrycia dachowe na terenie Trójmiasta.

http://www.budujemy.com.pl/ - 9 Sie 2014

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Łabuz Grzegorz / Szczucin****

Firma świadczy usługi dekarskie oraz ogólnobudowlane oraz wykończenia wnętrz. Długoletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta, oraz niskie ceny pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie jednocześnie dbając o każdy szczegół. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zaufanie naszej firmie.

http://dachy-szczucin.pl/ - 24 Maj 2014

Firma Remontowa Decorbud Warszawa****

Firma remontowa Decorbud realizuje zlecenia dotyczące wykończenia wnętrz, remontów mieszkań, domów, biur oraz instytucji publicznych. Fachowcy Decorbud przeprowadzają również prace dekarskie i tynkarskie. Terenem działania firmy jest miasto Warszawa i jego okolice. Priorytetowymi wartościami Decorbud jest rzetelność i terminowość.

http://decorbud.pl/ - 13 Paź 2017

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DACHBUD ROMAN DYDUCH podbitka drewniana śląskie****

Jeżeli szukasz kompetentnej firmy wykonującej dachy, działającej na terenie województwa śląskiego, to doskonale trafiłeś! Dachbud to prawdziwy ekspert w tym zakresie, obecny na rynku już od 1998 roku i mający na swoim koncie wiele zakończonych sukcesem realizacji, przeprowadzanych dla klientów indywidualnych czy też dużych firm. Zaprasza do współpracy wszystkie osoby, pragnące sprawnie oraz efektywnie nareperować dach, lub też zbudować go od początku. Wykonuje ona ocieplenia, montuje okna dachowe, przygotowuje konstrukcje i poszycia. W ofercie również budowa domów od podstaw. Więcej wiadomości na temat aktywności firmy na stronie

http://dachbud.slask.pl/ - 21 Lis 2013

Firma Wielobranżowa "POLSKIE DACHY" - usługi blacharsko-ciesielsko-dekarskie****

F.W. POLSKIE DACHY - usługi dekarsko-blacharskie - krycie dachówką, papą termozgrzewalną, gontami bitumicznymi, blachodachówką, montaż rynien oraz remonty dachów. Roboty ciesielskie - więźby dachowe, deskowania, boazerie, podbitki dachowe. Kompleksowa obsługa dachów. Kosztorysowanie, materiały, wykonawstwo. Usługi blacharsko-ciesielsko-dekarskie. Firma rekomendowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

http://www.polskie-dachy.pl/ - 22 Lis 2006