KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

F.U.H Bud Tomasz Palinceusz - remonty i przebudowy dachów****

Budujesz lub remontujesz dom? F.U.H. Bud Tomasz Palinceusz to firma dekarska oferująca profesjonalne konstrukcje dachowe, więźby oraz krycie dachów domów jednorodzinnych i innych budynków. W ofercie budowa, przebudowy i remonty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły i galeria naszych realizacji dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.dachymazowieckie.com.pl/ - 7 Mar 2017

GOLD Aleksander Kozielski - pokrycia dachowe****

Na stronie firmy GOLD znalazły się takie produkty, jak pokrycia dachowe, blachówki ceramiczne, cementowe oraz z blachy oraz systemy rynnowe. Jednocześnie oferujemy termoizolacje oraz cegły klinkierowe. Zapraszamy.

http://dachygold.pl/ - 18 Sty 2018

Gryfice Zakład Stolarski Tam-Drew****

Zakład Stolarski Tam-Drew oferuje profesjonalne usługi stolarskie. Wykonujemy: drzwi, podłogi, schody, okiennice, meble drewniane na wymiar, place zabaw i wiele więcej.

http://www.stolarz-gryfice.pl/ - 23 Lut 2011

Hanbud - remonty, naprawa i krycie dachów****

Strona internetowa Grupy Dekarskiej Hanbud działającej na warszawskim rynku już od 1988 roku. Firma zajmuje się remontami, naprawą oraz kryciem dachów, a także montażem okien połaciowych. Hanbud wykonuje pokrycia z dachówki ceramicznej oraz betonowej. Firma posiada ponadto Certyfikat PSD, a swoim Klientom zapewnia 5-letnią gwarancję na wykonawstwo.

http://www.hanbud.waw.pl/ - 9 Cze 2015

HotHouse****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą przedsiębiorstwa HotHouse. Obejmuje ona świadczenie usług w zakresie ocieplania budynków pianką lub metodą wdmuchiwania celulozy. Zapraszamy.

http://hothouse.com.pl/ - 23 Maj 2018

Kenima Green Projects - ogrodzenia gabionowe****

Firma Kenima Green Projects zajmuje się realizacją takich prac, jak docieplanie granulatem i naprawa izolacji poddasza lub stropodachu. Jednocześnie oferowane są ogrodzenia gabionowe i grodzice PCV.

http://www.kenima.pl/ - 1 Cze 2018

Kris Krof Usługi Remontowo - Budowlane i Wykończeniowe Małopolska****

Kris Krof Krzysztof Kosek Usługi Remontowo - Budowlane i Wykończeniowe Małopolska

http://www.kriskrof.pl/ - 8 Maj 2008

Malowanie dachów BIOTOP****

Firma Biotop zajmuje się profesjonalną renowacją dachów każdego rodzaju na terenie całej Polski. Malowanie kościołów, hal, szkół i magazynów to główna działalność firmy. Grupa Biotop zabezpiecza dachy i dachówki również na domach jedno i wielorodzinnych. Zapewniają fachowe doradztwo w dziedzinie zastosowań farb i impregnatów do dachów i dachówek.

http://www.grupabiotop.pl/ - 14 Cze 2010

Mazbestos. Stańczak B. usuwanie azbestu olsztyn****

Przedsiębiorstwo MAZBESTOS zaistniała z myślą o kontrahentach, jacy do tej pory posiadają na dachach swoich domów groźny dla zdrowia eternit. Gwarantujemy całościową usługę utylizacji azbestu, a także profesjonalne usługi dekarskie polegające na położeniu nowego pokrycia dachowego. Jesteśmy profesjonalni i terminowi, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że zapewniamy bardzo wysoki poziom usług przy równoległym zachowaniu konkurencyjnej ceny. Działamy na terenie Olsztyna, a także całego województwa warmińsko-mazurskiego. mamy odpowiednie uprawnienia oraz współczesny sprzęt dekarski. Zapraszamy na witrynę internetową po szczegóły oferty.

http://www.dekarzmazbestos.pl/ - 2 Paź 2013

Montaż rynien, krycie, remont i naprawa dachów Warszawa****

Ładny Dach Warszawa, woj. mazowieckie. Specjalizacja firmy blachodachówka i rynny dachowe - naprawa, montaż rynien oraz montaż okien dachowych. Firma oferuje też dachy - remont, krycie dachów i naprawa dachów. Serdecznie zapraszamy po dachy - remont dachów Warszawa.

http://www.dachywarszawa.biz.pl/ - 15 Maj 2014