KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

PPUH BO-STA - Docieplenia, dachy, dundamenty, lastryko****

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne docieplenia budynków, wykonamy lub odnowimy okładziny z kamienia i lastryko, wykonamy izolację fundamentów, iniekcje poziome i pionowe, naprawimy dachy, wykonamy nowe pokrycia z papy oraz blachy, oferujemy roboty brukarskie i inne ogólnobudowlane. Naszymi atutami są długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, profesjonalny sprzęt oraz konkurencyjne ceny.

http://www.bo-sta.pl/ - 21 Lut 2015

Pracownicy Budowlani****

Firma Pracownicy Budowlani zajmuje się rekrutacją osób szukających zatrudnienia w branży budowlanej. Zapraszamy do dodania CV do naszej bazy kandydatów. Współpracujemy z wiodącymi firmami budowlanymi.

http://pracownicybudowlani.pl/ - 2 Lip 2016

Produkcja garaży blaszanych - FHU Promyk****

W ofercie naszego sklepu dostępne są rozwiązania, pozwalające na stworzenie schronienia i zabezpieczenia dla Waszych samochodów. Wykonywana jest przez nas produkcja garaży blaszanych w standardzie oraz na zamówienie naszych klientów.

http://www.fhupromyk.pl/ - 12 Wrz 2014

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE TOM-BUD DARIUSZ TYSZKIEWICZ podnośnik koszowy bydgoszcz****

Jeżeli poszukują Państwo kompetentnego dekarza, różnorodnie rozeznanego w poważnej i punktualnej realizacji prac, powinni zawrzeć kooperację z renomowaną firmą TOM-BUD. Zależnie od konkretnego zapotrzebowania, świadczymy przydatne usługi dekarskie i ciesielskie. Nasi wielce doświadczeni specjaliści stosują tylko najwyższej jakości materiały, które zapewnią Państwu wieloletnią satysfakcję wynikającą ze znakomitej kondycji pokrycia dachowego. Cały projekt dachu wytrzymałego na czynniki atmosferyczne dostrajamy skrupulatnie do wyglądu i charakteru domu. Jeśli chcą Państwo obejrzeć nasze przykładowe, dotychczasowe adaptacje, zapraszamy na stronę internetową firmy.

http://www.dekarzbydgoszcz.com.pl/ - 22 Lis 2013

Remont | Budowa domu | Energooszczędny dom****

Energooszczędny dom - efektywne budownictwo energetyczne pozwoli cieszyć się ciepłem Twojego domu przez długie lata. Budowa domu to sztuka, zwłaszcza jeśli będzie on służyć długie lata. Jeśli planujesz remont koniecznie zapoznaj się z zasadami termomodernizacji. Pozwolą one na zaoszczędzenie sporej ilości środków które byś wydał na ogrzewanie. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie istotne informacje.

http://www.energooszczednydom.net/ - 22 Sty 2009

Renoma System****

Od ponad 10 lat nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych. Swoje doświadczenie budowaliśmy kierując się wyłącznie solidnością w obsłudze Naszych klientów. Marki pokryć dachowych, które dobieraliśmy do swojego portfolio pozwoliły nam ugruntować pozycje niezawodnego i zaufanego kontrahenta.

http://renomasystem.pl/ - 19 Sie 2016

Roofer - łupek na dach****

Firma ROOFER wykonuje dachy z łupka naturalnego. Poza układaniem łupka na dachu firma wykonuje również elewacje z łupka oraz zajmuje się innymi pracami dekarskimi jak: montaż okien dachowych, solarów, obróbki blacharskie nawet najbardziej wyrafinowane, montaż odgromienia i wiele innych prac. Firma ROOFER wykonała ponad 20 000 m² pokryć dachowych z Łupka naturalnego. Firma zapewnia wstęp potencjalnym klientom na każdy obiekt gdzie wykonywała swoje usługi.

http://roofer-lupek.pl/ - 12 Mar 2016

Schody drewniane i balustrady szklane rodzinnej firmy BRODA w mieście Wrocław****

Trwałe, eleganckie i luksusowe schody do domu produkowane przez rodzinną firmę BRODA spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych. Naszym klientom oferujemy indywidualny projekt schodów uwzględniający styl aranżacji wnętrza czy styl architektoniczny. Ponadto wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam dojść do perfekcji w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych schodów. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z częścią wykonanych schodów dla naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.schody-dywanowe.com/ - 8 Lip 2014

Sklep Hanbud - narzędzia dekarskie****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta sklepu internetowego Hanbud. Obejmuje ona przede wszystkim narzędzia dekarskie, ale również ubrania galowe oraz robocze. Polecamy między innymi młotki, palniki oraz gwoździarki.

http://sklep.hanbud.waw.pl/ - 12 Gru 2017

Stalmat S.C. - Producent garaży blaszanych****

Producent garaży blaszanych zaprasza do zapoznania się z ofertą. Działamy na obszarze województwa podkarpackiego, śląskiego, wielkopolskiego oraz lubelskiego.

http://www.stalmat-garaze.com.pl/ - 7 Gru 2015