KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

Strona Firmy Remontowo-Budowlanej KELBUD****

Firma Remontowo-Budowlana KELBUD powstała w 1997 r. i od tego momentu specjalizuje się w kompleksowych robotach remontowych prowadzonych na placówkach oświatowych tj. szkołach, przedszkolach, domach młodzieżowych i domach dziecka oraz w ośrodkach służby zdrowia na terenie województwa śląskiego. Od 2005 roku firma wraz z wykwalifikowanymi pracownikami prowadzi prace remontowe i sztukatorskie na budynkach i obiektach zabytkowych. Specjalizujemy się również w remontach dróg i chodników w pełnym asortymencie technologii wykonania

http://www.kelbud.pl/ - 31 Lip 2009

TanieKregi.pl - blacha w kręgu****

Polecamy najwyższej jakości blachy w kręgu. Zadbaliśmy, aby pozostały one tanie, nie tracąc przy tym na dużej wytrzymałości.

http://taniekregi.pl/ - 18 Sie 2017

TERMO-DEK sp.j. Roman Bartczak, Andrzej Markowski. Poznań****

Firma oferuje systemy hydroizolacji i termoizolacji Vedag - dachy płaskie, dachy zielone, tarasy zielone. Producent płyt termoizolacyjnych (styropapa). Sprzedaż materiałów budowlanych, wykonawstwo i serwis.

http://www.termodek.pl/ - 19 Sty 2006

Termopap****

Firma Termopap świadczy profesjonalne usługi dekarskie na ternie Warszawy. Oferuje wykonywanie pokryć, a także remonty dachów - zarówno w nowym budownictwie, jak i tym tradycyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

http://www.kryciepapa.pl/ - 25 Sty 2018

Timberbud domy szkieletowe oraz remonty****

Strona o tematyce budownictwa szkieletowego drewnianego. Przedstawienie firmy Timberbud wraz z galerią i praktycznymi poradami i uwagami.

http://domyhajduk.pl/ - 24 Paź 2014

Usługi Ciesielskie Bytom****

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu profesjonalnych usług dekarskich, blacharskich czy ciesielskich. W ramach oferty, którą zapewnia nasz Zakład Dekarsko-Budowlany Henryk Sznajder jesteśmy w stanie zapewnić fachowe doradztwo materiałowego, co przekłada się na możliwość wykonania dla naszych klientów trwałych usług. Jednocześnie wszystkie usługi w naszej firmie wykonywane są przez doświadczonych specjalistów a także specjalistycznymi narzędziami.

http://dachysznajder.pl/ - 15 Lis 2017

Waszdach Słupno bramy garażowe płock****

Firma Wasz Dach Żmijewski i Syn z siedzibą w Słupnie koło Płocka to przedsiębiorstwo rodzinne zajmujące się przeprowadzaniem najróżniejszych prac dekarskich. Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło firmie Wasz Dach wyselekcjonować na potrzeby swojej oferty tylko wypróbowane i praktyczne wyroby pochodzące od czołowych wytwórców. Dzięki temu wszyscy kontrahenci firmy mogą mieć dostęp do najbardziej wydajnych i ekonomicznych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem szczegółowych danych dotyczących prezentowanej propozycji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej

http://waszdach.com.pl/ - 12 Paź 2013

Wiatmax - Producent garaży blaszanych****

Firma Wiatmax jest producentem tanich garaży blaszanych. W naszej ofercie, prócz tradycyjnych blaszaków, znajdują się także hale i kojce dla psów. Oferujemy też montaż zakupionych realizacji.

http://garazewiatmax.pl/ - 18 Sie 2016

WPW Invest - Twój Expert w konstrukcjach drewnianych.****

Przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, wytwórstwem oraz montażem konstrukcji drewnianych na dachy. Jesteśmy z Tobą od samego początku budowy, aż do jej zakończenia. Realizujemy zlecenia solidnie i terminowo - Odwiedź naszą stronę już teraz!

http://wpwinvest.pl/ - 15 Lip 2016

Www.cstr.com.pl****

Montaż i naprawa pokryć dachowych na dachach płaskich oraz sprzedaż materiałów budowlanych to profile działalności firmy Constructions Patryk Obara w Suchedniowie. Usługi dekarskie świadczymy od 2015 r., korzystając wyłącznie ze sprawdzonych produktów i narzędzi znanych producentów, by wymienić: DeWalt, Makita czy Bosch. Zajmujemy się także obróbką i uszczelnianiem central klimatyzacji, rozkładamy paroizolacje, ocieplenia w postaci wełny, styropianu bądź PIR oraz wykonujemy krycie właściwe. Oferujemy poza tym serwis dachowy. Osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę i do kontaktu.

http://cstr.com.pl/ - 20 Mar 2018