KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

Www.konglomeratykwarcowe.pl Konglomerat kwarcowy****

Dystrybucją konglomeratów kwarcowych, zajmuje się Grupa EGA, która należy do firmy Euro-Granit Adamus z Pakosławic. W ofercie dostępny jest konglomerat Guidoni Quartz Surfaces, który w 93% jest stworzony z piasku kwarcowego, natomiast w pozostałej części z żywicy poliestrowej oraz barwnika. Konglomerat można wykorzystać przykładowo do wykańczania parapetów, schodów, blatów laboratoryjnych, blatów łazienkowych. Oferowane konglomeraty kwarcowe eleganckie, dostępne w wielu różnych kolorach, można je łatwo utrzymać w czystości. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej Grupy.

http://www.konglomeratykwarcowe.pl/ - 28 Kwi 2017

Zakład Blacharsko-Dekarski Zdzisław Olszewski - naprawa dachów****

Witryna internetowa firmy dekarskiej z okolic Poznania, zajmująca się remontami, naprawą i montażem dachów. Usługi firmy świadczone są zarówno wobec firm, jak i klientów indywidualnych, z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://www.dekarstwo-poznan.com/ - 18 Paź 2017

Znajdzdekarza.pl****

Ogłoszenia firm zajmujących się sprzedażą pokryć i akcesorii dachowych, oraz ogłoszenia ekip dekarskich wraz z galerią zdjęć i komentarzami z całej Polski.

http://www.znajdzdekarza.pl/ - 18 Gru 2014

Budeka usługi dekarsko-ciesielskie***

Firma Budeka specjalizuje się w budowie oraz remontach dachów,budowie konstrukcji szkieletowych oraz tarasów drewnianych.Wszystkie prace wykonujemy solidnie i fachowo dająć naszym klientą gwarancję wykonania.

http://www.budeka.pl/ - 25 Lut 2013

Dach, dekarstwo, budowanie dachów, remonty dachów, dachówka VENADACH-dekarstwo, renowacja.***

Zajmujemy się budowa dachów i renowacja dachów Poznań. Venedach prowadzi stały serwis konserwacji dachów, oferuje wykończenia wnętrz, a także prowadzi remonty pomieszczeń mieszkalnych, usługowych, biurowych oraz magazynowych. Na stronie internetowej poleca adaptacje poddaszy, blacharstwo, remonty pomieszczeń użytkowych.

http://www.venadach.pl/ - 20 Mar 2008

Dach Prem Przemysław Brzęcki***

Specjalizujemy się w wykonawstwie dachów od wieźby dachowej po efekt końcowy. Usługi wykonywane są głównie na terenie wielkopolski , w szczególności Konin i okolice .

http://dach-prem.pl/ - 17 Lut 2012

Dach Trans - materiały budowlane ***

Materiały budowlane: doradztwo techniczne, wycena, montaż, dostawy towarów wraz z rozładunkiem HDS, sprawdzeni wykonawcy.

http://www.dachtrans.pl/ - 3 Kwi 2006

Dachbud Iwaniak - dachy, usługi dekarskie***

Usługi dekarsko-blacharskie - krycie dachówką, papą termozgrzewalną, gontami bitumicznymi, blachodachówką, montaż rynien oraz remonty dachów. Roboty ciesielskie - więźby dachowe, deskowania, boazerie, podbitki dachowe. Roboty ogólnobudowlane.

http://www.dachbud-iwaniak.pl/ - 16 Gru 2005

Dachbud Pokrycia dachowe***

Dachbud - Sprzedaż materiałów: dachowych, budowlanych. Montaż, pokryć dachowych. Transport bezpłatny do100km. Doradztwo budowlane. Pomiary dachów. Bezpłatne kosztorysowanie dachów. Na stronie opis firmy, dane kontaktowe, oferta.

http://www.dachbud.waw.pl/ - 6 Gru 2005

DACH-MET***

Ciesielstwo, dekarstwo - usługi w kujawsko-pomorskim.

http://www.dachmet13.republika.pl/ - 7 Kwi 2008