KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

Dachy - Wolf - usługi dekarskie i alpinistyczne, Szczecin***

Wolf Dachy Łukasz Cichowicz - usługi dekarskie i alpinistyczne - Szczecin. Wykonujemy pokrycia dachowe z różnego rodzaju materiałów. Oferujemy także przeglądy sezonowe dachów, drobne naprawy, odśnieżanie i mycie dachów.

http://www.wolf-dachy.pl/ - 10 Mar 2011

Dachy Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, usługi dekarsko-blacharskie***

Firma od połowy lat 90 świadczymy usługi ciesielskie i dekarsko-blacharskie. Własny zakład blacharski umożliwia nam remont kapitalny z modernizacją dachu według życzenia klienta. Wykonujemy również krycie dachów nowo budowanych nieruchomości, począwszy od wykonania więźby lub konstrukcji dachowej, opierzeń blacharskich, wykonania i montażu rynien po krycie dachów blacho-dachówką, blachą trapezowa lub falistą, dachówką ceramiczną lub innymi materiałami pokryciowymi. Zapraszamy do korzystania z usług naszego zakładu blacharskiego firmy budowlane i klientów indywidualnych. Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce i okolic to rejon naszej początkowej działalność, dziś wykonujemy zlecenia na terenie całego Dolnego Śląska.

http://www.bolpol.pl/ - 9 Wrz 2009

Dachy, płyta warstwowa, blacha trapezowa***

Sklep Ekotrapez - ekonomiczne pokrycia dachowe, dachy i blachy na dach. W ofercie płyta warstwowa, blachy dachowe, blachy trapezowe, płyty styropianowe i poliuretanowe. Także obróbki blacharskie. Zapraszamy - dachy i blacha trapezowa na dachy.

http://www.ekotrapez.pl/ - 25 Wrz 2009

Dachy z wióra osikowego. Pokrycia dachowe domów, altan, itp.***

Firma zajmuje się produkcją i montażem drewnianych pokryć dachowych z wiórów osikowych.

http://dachymilewski.prv.pl/ - 6 Mar 2006

Dekarstwo - Krycie dachów - Wrocław***

Nasza firma zajmuje się kryciem/remontowaniem dachów o powierzchni nie większej niż 1000 m2. Działamy na terenie Dolnego Śląska

http://www.dekarstwo.za.pl/ - 20 Sty 2009

Dieter Wieluń, Marian Stępień - pokrycia dachowe, remonty dachów***

Dieter Wieluń, Marian Stępień - jest firmą wyspecjalizowaną w dziedzinie pokryć dachowych. Wykonującą pokrycia dachowe papą termozgrzewalną, dachówką bitumiczną, pokrycia z blachy trapezowej markowych producentów na obiektach przemysłowych i budynkach mieszkalnych. Ponadto w ofercie wymiana rynnien i wykonawstwo uszczelnień dachów.

http://www.dieter.com.pl/ - 1 Mar 2006

Dqachy- Tomdach***

Strona informacyjna firmy Tomdach Tomasz Sieredziński.Dane kontaktowe,mini-galeria,linki.Remonty i krycie dachów,roboty ogólnobudowlane.

http://tomaszstomdach.pl.tl/ - 2 Gru 2008

Garaże blaszane***

Oferujemy modele garaży blaszanych o dowolnych wymiarach. Zarówno z blachy ocynkowanej, jak i akrylowej. Nasze garaże wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów, które zapewniają odpowiednia jakość, trwałość oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie. Do każdego garażu w naszej ofercie dostępna jest szeroka gamma dodatków takich jak okna plastikowe, dodatkowe drzwi aluminiowe, rynny, świetlik dachowy, rygle, zamki. Istniej także możliwośc ocieplenia metalowej konstrukcji garażu.

http://www.go-stal.pl/garaze-blaszane/ - 1 Sie 2016

Hydraulik - Warszawa***

Oficjalna strona hydraulika działającego na terenie Warszawy i okolic. Na stronie znajdą Państwo krótkie informacje na temat prowadzonej działalności oraz listę wykonywanych usług hydraulicznych.

http://www.warszawa-hydraulik.net/ - 20 Paź 2011

JANDEKARZ krycie blachodachówką***

Przedsiębiorstwo Jan Dekarz to rodzinna firma dekarska oferująca swoje usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. To firma, gdzie poszanowanie tradycji oraz tradycyjnych technik dekarskich wiąże się z nieprzerwanym zmierzaniem do poszerzania kwalifikacji i pozyskiwania wiedzy na temat coraz nowszych sposobów opieki nad dachami. Przedsiębiorstwo w toku wielu lat działalności zyskało sobie nie tylko różnorodne doświadczenie, ale też stałych klientów, zadowolonych ze świadczonych usług. Pracownicy firmy rozszerzają swoje kompetencje zawodowe o coraz nowe upoważnienia, by móc przedstawić klientom jak najszerszą propozycję. W jej skład wchodzi: remont dachów, stawianie pokryć dachowych, takich jak dachówki, blacha trapezowa, papa termozgrzewalna, ocieplanie, sporządzenie i składanie wkładów kominowych, układów rynnowych, okien i włazów dachowych. By dowiedzieć się więcej o ofercie, odwiedź stronę internetową

http://jandekarz.cba.pl/ - 15 Lut 2013