KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (103)

Dachy z wióra osikowego. Pokrycia dachowe domów, altan, itp.***

Firma zajmuje się produkcją i montażem drewnianych pokryć dachowych z wiórów osikowych.

http://dachymilewski.prv.pl/ - 6 Mar 2006

Dekarstwo - Krycie dachów - Wrocław***

Nasza firma zajmuje się kryciem/remontowaniem dachów o powierzchni nie większej niż 1000 m2. Działamy na terenie Dolnego Śląska

http://www.dekarstwo.za.pl/ - 20 Sty 2009

Dieter Wieluń, Marian Stępień - pokrycia dachowe, remonty dachów***

Dieter Wieluń, Marian Stępień - jest firmą wyspecjalizowaną w dziedzinie pokryć dachowych. Wykonującą pokrycia dachowe papą termozgrzewalną, dachówką bitumiczną, pokrycia z blachy trapezowej markowych producentów na obiektach przemysłowych i budynkach mieszkalnych. Ponadto w ofercie wymiana rynnien i wykonawstwo uszczelnień dachów.

http://www.dieter.com.pl/ - 1 Mar 2006

Dqachy- Tomdach***

Strona informacyjna firmy Tomdach Tomasz Sieredziński.Dane kontaktowe,mini-galeria,linki.Remonty i krycie dachów,roboty ogólnobudowlane.

http://tomaszstomdach.pl.tl/ - 2 Gru 2008

Garaże blaszane***

Oferujemy modele garaży blaszanych o dowolnych wymiarach. Zarówno z blachy ocynkowanej, jak i akrylowej. Nasze garaże wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów, które zapewniają odpowiednia jakość, trwałość oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie. Do każdego garażu w naszej ofercie dostępna jest szeroka gamma dodatków takich jak okna plastikowe, dodatkowe drzwi aluminiowe, rynny, świetlik dachowy, rygle, zamki. Istniej także możliwośc ocieplenia metalowej konstrukcji garażu.

http://www.go-stal.pl/garaze-blaszane/ - 1 Sie 2016

Hydraulik - Warszawa***

Oficjalna strona hydraulika działającego na terenie Warszawy i okolic. Na stronie znajdą Państwo krótkie informacje na temat prowadzonej działalności oraz listę wykonywanych usług hydraulicznych.

http://www.warszawa-hydraulik.net/ - 20 Paź 2011

JANDEKARZ krycie blachodachówką***

Przedsiębiorstwo Jan Dekarz to rodzinna firma dekarska oferująca swoje usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. To firma, gdzie poszanowanie tradycji oraz tradycyjnych technik dekarskich wiąże się z nieprzerwanym zmierzaniem do poszerzania kwalifikacji i pozyskiwania wiedzy na temat coraz nowszych sposobów opieki nad dachami. Przedsiębiorstwo w toku wielu lat działalności zyskało sobie nie tylko różnorodne doświadczenie, ale też stałych klientów, zadowolonych ze świadczonych usług. Pracownicy firmy rozszerzają swoje kompetencje zawodowe o coraz nowe upoważnienia, by móc przedstawić klientom jak najszerszą propozycję. W jej skład wchodzi: remont dachów, stawianie pokryć dachowych, takich jak dachówki, blacha trapezowa, papa termozgrzewalna, ocieplanie, sporządzenie i składanie wkładów kominowych, układów rynnowych, okien i włazów dachowych. By dowiedzieć się więcej o ofercie, odwiedź stronę internetową

http://jandekarz.cba.pl/ - 15 Lut 2013

Mespo - rynny, pokrycia dachowe, blachy, obróbki blacharskie. Szczecin***

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą rynien (miedzianych, cynkowych, oc, PCV ); blach: miedzianych, cynkowo-tytanowych, ocynkowanych, powlekanych, ołowianych. Na stronie informacje o firmie, szcezgółowa oferta, dane kontaktowe.

http://www.mespo.com.pl/ - 20 Sty 2006

Ogrodzenia Kraków - Ogrodzenia Bochnia***

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem ogrodzeń oraz bram. Ogrodzenia możemy podzielić na: kłute, stalowe, panelowe, siatkowe, drewniane. Zajmujemy się robieniem każdego z tych ogrodzeń. Wykonujemy kompleksowo bramy dlatego też w naszej ofercie nie może zabraknąć pełnej automatyki do bram, siatki powlekanej ocynkowanej i panelowej oraz słupków metalowych oraz ocynkowanych pod siatkę ślimakową i panelową. To co może nas wyróżniać to fachowość i profesjonalizm przy dobrych cenach. Decydując się na usługi naszej firmy, macie Pastwo pewność iż powierzona nam realizacja zostanie wykonana w pełni fachowo oraz profesjonalnie. Dodatkowo otrzymujecie Państwo od nas gwarancje po wykonaniu ogrodzenia. Dzięki naszej firmie zyskujesz nie tylko dobrze i profesjonalnie wykonane ogrodzenie ale również pewność wzorowej realizacji oraz montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.ogrodzenia-matrix.pl/ - 31 Maj 2012

Okna PCV Warszawa***

Okna PCV w ofercie firmy Plastpol Okna. Oferujemy montaż i sprzedaż okien PCV na terenie Warszawy oraz okolic.

http://www.plastpolokna.com.pl/ - 27 Wrz 2011