KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (106)

Mespo - rynny, pokrycia dachowe, blachy, obróbki blacharskie. Szczecin***

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą rynien (miedzianych, cynkowych, oc, PCV ); blach: miedzianych, cynkowo-tytanowych, ocynkowanych, powlekanych, ołowianych. Na stronie informacje o firmie, szcezgółowa oferta, dane kontaktowe.

http://www.mespo.com.pl/ - 20 Sty 2006

Ogrodzenia Kraków - Ogrodzenia Bochnia***

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem ogrodzeń oraz bram. Ogrodzenia możemy podzielić na: kłute, stalowe, panelowe, siatkowe, drewniane. Zajmujemy się robieniem każdego z tych ogrodzeń. Wykonujemy kompleksowo bramy dlatego też w naszej ofercie nie może zabraknąć pełnej automatyki do bram, siatki powlekanej ocynkowanej i panelowej oraz słupków metalowych oraz ocynkowanych pod siatkę ślimakową i panelową. To co może nas wyróżniać to fachowość i profesjonalizm przy dobrych cenach. Decydując się na usługi naszej firmy, macie Pastwo pewność iż powierzona nam realizacja zostanie wykonana w pełni fachowo oraz profesjonalnie. Dodatkowo otrzymujecie Państwo od nas gwarancje po wykonaniu ogrodzenia. Dzięki naszej firmie zyskujesz nie tylko dobrze i profesjonalnie wykonane ogrodzenie ale również pewność wzorowej realizacji oraz montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.ogrodzenia-matrix.pl/ - 31 Maj 2012

Okna PCV Warszawa***

Okna PCV w ofercie firmy Plastpol Okna. Oferujemy montaż i sprzedaż okien PCV na terenie Warszawy oraz okolic.

http://www.plastpolokna.com.pl/ - 27 Wrz 2011

Pokrycia dachowe***

Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych montaż okien połaciowych ,rynien i obróbek blacharskich

http://www.dach-dekar.za.pl/ - 20 Sty 2010

Pokrycia dachowe i elewacje budynków wykonywane z metali nieżelaznych. Niepołomice***

Witryna firmy F.H.U. Budownictwa Krest, specjalizującej się w zakresie pokryć dachowych i elewacji budynków wykonywanych z metali nieżelaznych. Krest jest autoryzowanym wykonawcą firm Rheinzink GmbH & Co KG, KM Europa Metal AG, ZM Silesia SA, VM Zinc (Grupa Union Miniere).

http://www.krestmetal.com/ - 13 Lut 2006

PPHU MONA Kwidzyn- pokrycia dachowe, usługi dekarskie i ogólnobudowlane***

Oferujemy w okolicach Kwidzyna budowę oraz remonty dachów, krycie, rozbiórki i wymiany pokryć na dachach. Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie i ogólnobudowlane. Prowadzimy sprzedaż wszystkich koniecznych do budowy i remontu dachu materiałów takich jak: papy termozgrzewalne, blachodachówki, dachówki, gonty, systemy dociepleniowe, rynny,okna dachowe itp. Oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i wycena dachu, kosztorysowanie robót oraz pomoc w doborze materiałów do dachu.

http://monadachy.republika.pl/ - 28 Maj 2009

Remonty dachów, pokrycia z pap, izolacje- Izobig***

Firma Izobig specjalizuje się w wykonywaniu powłok z pap termozgrzewalnych oraz oferuje remonty dachów, remonty dachów płaskich, remonty dachów starych papowych Wrocław. Na stronie internetowej poleca cachy płaskie, dachy zielone, dachy przemysłowe, a także dachy balastowe i pokrycia dachowe; pokrycia z pap termozgrzewalnych.

http://www.izobig.wroclaw.pl/ - 27 Lut 2008

Sprzedaż i montaż pokryć dachowych***

Naszą specjalnością jest kompleksowa budowa dachów oraz montaż pokryć dachowych. Dla naszych klientów gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny materiałów i usług.

http://ekodach.info.pl/ - 29 Lut 2012

Strona firmy ciesielsko-stolarskiej Skrzypek na dachu z Brzeźnicy.***

Strona internetowa firmy Skrzypek na dachu (z Brzeźnicy, woj. podkarpackie) świadczącej usługi ciesielsko-stolarskie i dekarsko-blacharskie. Na stronie znajdą Państwo pełną ofertę świadczonych usług, wraz z galerią prezentującą część wykonanych przez nas projektów, min. pokrycia dachowe domów, oraz obiektów sakralnych, wiaty, altany, pegrole, domy z bali i wiele więcej. Działamy na terenie woj. podkarpackiego. Strona zawiera również użyteczne informacje kontaktowe, wraz z mapą dojazdu. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

http://www.skrzypeknadachu.com.pl/ - 27 Wrz 2011

Strzecha - trzcina na dachu.***

Trzcinodach - dach z trzciny. Dekarstwo trzcinowe, strzecharstwo, strzecha, trzcina, Janusz Mikolajski. Ekologiczne trzcinowe pokrycia dachowe.

http://www.strzechadach.com.pl/ - 25 Sty 2008