KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo (102)

Pokrycia dachowe i elewacje budynków wykonywane z metali nieżelaznych. Niepołomice***

Witryna firmy F.H.U. Budownictwa Krest, specjalizującej się w zakresie pokryć dachowych i elewacji budynków wykonywanych z metali nieżelaznych. Krest jest autoryzowanym wykonawcą firm Rheinzink GmbH & Co KG, KM Europa Metal AG, ZM Silesia SA, VM Zinc (Grupa Union Miniere).

http://www.krestmetal.com/ - 13 Lut 2006

PPHU MONA Kwidzyn- pokrycia dachowe, usługi dekarskie i ogólnobudowlane***

Oferujemy w okolicach Kwidzyna budowę oraz remonty dachów, krycie, rozbiórki i wymiany pokryć na dachach. Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie i ogólnobudowlane. Prowadzimy sprzedaż wszystkich koniecznych do budowy i remontu dachu materiałów takich jak: papy termozgrzewalne, blachodachówki, dachówki, gonty, systemy dociepleniowe, rynny,okna dachowe itp. Oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i wycena dachu, kosztorysowanie robót oraz pomoc w doborze materiałów do dachu.

http://monadachy.republika.pl/ - 28 Maj 2009

Remonty dachów, pokrycia z pap, izolacje- Izobig***

Firma Izobig specjalizuje się w wykonywaniu powłok z pap termozgrzewalnych oraz oferuje remonty dachów, remonty dachów płaskich, remonty dachów starych papowych Wrocław. Na stronie internetowej poleca cachy płaskie, dachy zielone, dachy przemysłowe, a także dachy balastowe i pokrycia dachowe; pokrycia z pap termozgrzewalnych.

http://www.izobig.wroclaw.pl/ - 27 Lut 2008

Sprzedaż i montaż pokryć dachowych***

Naszą specjalnością jest kompleksowa budowa dachów oraz montaż pokryć dachowych. Dla naszych klientów gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny materiałów i usług.

http://ekodach.info.pl/ - 29 Lut 2012

Strona firmy ciesielsko-stolarskiej Skrzypek na dachu z Brzeźnicy.***

Strona internetowa firmy Skrzypek na dachu (z Brzeźnicy, woj. podkarpackie) świadczącej usługi ciesielsko-stolarskie i dekarsko-blacharskie. Na stronie znajdą Państwo pełną ofertę świadczonych usług, wraz z galerią prezentującą część wykonanych przez nas projektów, min. pokrycia dachowe domów, oraz obiektów sakralnych, wiaty, altany, pegrole, domy z bali i wiele więcej. Działamy na terenie woj. podkarpackiego. Strona zawiera również użyteczne informacje kontaktowe, wraz z mapą dojazdu. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

http://www.skrzypeknadachu.com.pl/ - 27 Wrz 2011

Strzecha - trzcina na dachu.***

Trzcinodach - dach z trzciny. Dekarstwo trzcinowe, strzecharstwo, strzecha, trzcina, Janusz Mikolajski. Ekologiczne trzcinowe pokrycia dachowe.

http://www.strzechadach.com.pl/ - 25 Sty 2008

Usługi Ciesielskie - domy drewniane, domy szkieletowe***

Budynki w systemie szkieletowym, konstrukcje dachów ( więźby ) , konstrukcje domów ryglowych, konstrukcje drewniane.

http://www.lech-bud.org/ - 23 Lut 2007

Usługi Ciesielskie. Nidzica***

Firma Lech Bud Nidzica jest firmą, która zajmuje się ciesielstwem już od wielu lat, posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie wykonywania konstrukcji z drewna. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji drewnianych, szczególnie więźb dachowych.

http://www.krokiew.republika.pl/ - 24 Sty 2006

Usługi Dekarskie Jacek Karwowski. Szczecin***

Witryna firmy świadczącej usługi z zakresu: oględziny dachu, pomoc w wyborze technologii wykonawstwa i dobór materiałów, kosztorys, fachowe wykonawstwo i dowóz materiałów, niezależny nadzór producenta materiałów

http://www.dachykarwowski.pl/ - 13 Mar 2006

Zakład budowlany Reco***

Firma RECO specjalizuje się w pracach elewacyjnych budynków przemysłowych i dociepleniu budynków.Wykonujemy także kompleksowe remonty dachów płaskich i stromych w technologii pap termozgrzewalnych, blach trapezowych, blachodachóki.

http://www.reco-elewacje.pl/ - 14 Maj 2007