KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > instalatorstwo (131)

Wykrywanie przecieków, detekcja, usuwanie, wycieki, lokalizacja wycieków wody: Gdańsk, Gdynia****

Kompleksowe wykrywanie wycieków wody - lokalizacja i usuwanie wycieków Trójmiasto, woj. pomorskie. Na stronie opis oferty na wykrywanie wycieków i podane przykładowe realizacje. Wykrywanie przecieków, lokalizacja wycieku wody, wykrywanie wycieków Gdynia, Gdańsk, Sopot.

http://wykrywaniewyciekow.com.pl/ - 2 Lis 2017

Zielone Studio - Projekty ogrodów****

Specjaliści w zakresie zakładania oraz projektowania ogrodów. Dzięki Firmie Zielone Studio z Warszawy stworzycie tereny zielone przyciągające uwagę ciekawym układem i oryginalnymi aranżacjami. Tworzą również wydajne systemy nawadniania oraz oświetlenie.

http://www.zielonestudio.pl/ - 2 Wrz 2015

ALCO-Salon Buderus kotły,grzejniki,kolektory słoneczne- Sprzedaż,Montaż,Instalacje,Serwis***

Alco Salon Buderus oferuje pełen zakres usług od doboru urządzeń po sprzedaż,montaż i serwis. W ofercie kotły (gaz,olej,paliwo stałe),grzejniki(łazienkowe,płytowe,higieniczne),kolektory słoneczne(płaskie/próżniowe),stacje uzdatniania wody, podgrzewacze wody,piecyki łazienkowe i inne. Prowadzimy serwis urządzeń grzewczych marek Ariston,Buderus,Vaillant,Junkers,viessmann,De Dietrich oferując pełen zakres usług: pierwsze uruchomienia,przeglądy urządzeń,montaż,regulacje,naprawy,konserwacje,czyszczenie,przygotowanie do sezonu grzewczego,przeglądy instalacji gazowej,analiza spalin,montaż automatyki oraz jej regulacja,całoroczny dozór urządzeń (po podpisaniu umowy). Wykonujemy również instalacje: centralne ogrzewanie,ogrzewanie podłogowe,gaz,woda,kanalizacja,instalacje solarne,kotłownie. Zapraszamy do współpracy instalatorów,firmy,instytucje,klientów indywidualnych. Oferujemy atrakcyjne ceny,najwyższej jakości urządzenia, kompleksowe usługi.

http://www.alco.duu.pl/ - 17 Maj 2010

Anbud sp z o.o. - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe***

Firma głównie specjalizuje się w wykonywanu instalacji. Na stronie zamieszczono informacje o: firmie, realizacjach, ofercie oraz dane teleadresowe.

http://www.anbud.bezlicznika.pl/ - 23 Wrz 2005

Bastex usługi elektryczne automatyka i pomiary***

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie: elektryki,automatyki,elektroniki,informatyki.

http://www.elektro-bastex.pl/ - 23 Mar 2009

CEZAR mgr inż. Andrzej Cesarczyk***

Firma oferująca usługi budowlane. Instalatorstwo i remonty.

http://www.cezar-instalacje.com.pl/ - 9 Lut 2009

Colder - Serwis i montaż klimatyzacji oraz systemów rekuperacji w Krakowie***

Firma zajmująca się sprzedażą, a także montażem i serwisem klimatyzacji w Krakowie. Oferuje między innymi takie rozwiązania jak multisplit, które umożliwiają podłączenie jednego zewnętrznego agregatu do jednocześnie paru wewnętrznych jednostek chłodzących, a także różnego rodzaju systemy rekuperacji.

http://colder.net.pl/ - 27 Lut 2015

Elbud piotr petrykowski instalacje elektryczne wykończenia wnętrz klimatyzacje wentylacje projekty***

Elbud piotr petrykowski instalacje elektryczne wykończenia wnętrz klimatyzacje wentylacje projekty pomiary

http://www.elbud.eu.com/ - 17 Lis 2009

ENERS - działamy z energią odnawialną, kolektory słoneczne, pompy ciepła, gwc***

W oparciu o szczegółowy audyt techniczny, doradztwo i projektowanie proponujemy naszym Klientom następujące rozwiązania: instalacje solarne z użyciem kolektorów słonecznych, zintegrowane systemy pomp ciepła z sondami i kolektorami, geotermalnymi rekuperatory wraz z gruntowymi wymiennikami ciepła (GWC), elektrownie wiatrowe wraz z wiatrakami, elektrownie wodne, ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe, systemy fotowoltaiczne (baterie słoneczne), systemy gospodarki wodnej, certyfikaty energetyczne, kompleksowe instalacje grzewcze, ENERS dokłada wszelkich starań, aby towary i usługi sprzedawane przez firmę były najwyższej jakości. Do wykonywania swoich prac firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, a oferowane produkty i rozwiązania objęte są specjalnym programem serwisowym w systemie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także poprzez specjalistyczne przeglądy okresowe.

http://www.eners.pl/ - 16 Lis 2009

Focus Elektryk - Instalacje elektryczne i teleinformatyczne***

Firma Focus zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych i teleinformatycznych na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy kompleksowe instalacje w nowych i remontowanych mieszkaniach, domach, biurach i sklepach.

http://www.focuselektryk.pl/ - 20 Cze 2008